Şimdi Ara

ELEKTRİKTE TAM %15 İNDİRİM(DSMART ELEKTRİK)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
3.783
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Faturası Daha Fazla
    Eğlence!
    Tüm D-Smart abonelerine elektrik
    faturalarında tam %15 indirim! Eğer
    elektrik faturanız aylık 134 TL ve üzeri
    ise, hemen D-Smart üyesi olup, elektrik
    aboneliğinizi de D-TES’e taşıyın, aynı
    hizmet kalitesiyle elektrik faturanızı
    indirimli ödeyin.

https://www.dsmart.com.tr/Kampanyalar/daha-az-elektrik-faturasi-daha-fazla-eglence?gclid=CKuJxbj5870CFdJefgodrXUAcg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkeytv -- 22 Nisan 2014; 14:44:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ilginçççç, ama 40 lira gelir benim faturam,

• 70 75 cıvarı gelıyor :(

uymadı bıze
  • Bu yeni birşey değil aslında. 1-2 senedir var. Oranı gittikçe düşürdüler. Yani bundan önce atıyorum, 200-250tl elektirk faturası gelenler serbest tüketici oluyorlardı. Şimdi 134 e kadar düşmüş.

Bu durum sadece dsmart elektirik için geçerli değil. Diğer dağıtıcı elektirk şirketleri(mesela meram elektirk,dicle elektirk..gibi) de bu indirimi size yaparlar. D-smart %5 indirim yaparsa, teklif alırsınız meram elektirk size %7 indirim verir. İstediğiniz elektirk dağıtım şirketine taşıyabilirsiniz.

Aslında bu durumu telefon hattınızı başka gsm şirketine taşıma olarak da görebilirsiniz.
  • Ortalama 120 geliyor. Tüketimi biraz artırmam lazım. Klima taktırsam yeter sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoca05

Ortalama 120 geliyor. Tüketimi biraz artırmam lazım. Klima taktırsam yeter sanırım.

• 24 ay taahhüt var!

Ben SD yayından HD yayına geçtim D-Smart'ta, SD yayını iptal edebilmek için akla karayı seçmek zorunda kaldım. "Arkadaşına devret" vs. gibi saçma sapan teklifler. Demek ki kökten iptal etmeye kalkışsam .oku yemişim. Ona göre davranın, beni bu şirkette %25 bile kesmez. Hadi D-Smart olmadan da yaşanabilir, ama elektrik olmadan ne kadar dayanılır? Bu elektrik sisteminde de aynı katakullilere başvururlar.

(İmzaladığım sözleşmede yazan ücretten yüksek bir ücret fatura ettiler. 3 haftadır şikayetimin sonucunu bekliyorum! Benden uzak, Allah'a yakın olsunlar. 24 aylık taahhütün 2 ayı geçti, kaldı 22 ay, bitmez bu çile. Kafama .ıçayım!)
  • Bana her ay 165 TL geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Bana her ay 165 TL geliyor

her indirimde eve elektronik eşyayı doldurursan olacağı o zaten.
  • TuVNeRa kullanıcısına yanıt
    @ TuVNeRa hayırdır, bana 100 tl civarı geliyor nerdeyse mumla oturucam, evde her şey tasarruflu sözde bi biz tasarruflu olmadık
  • Gidin kendi dağıtım firmanıza aynı indirimi onlar da yapıyor. Belli bi tutarı geçtikten sonra. Bu ne olduğu belirsiz firmalara gidip te 1 sene 2 sene taahhüt vermeyin. Sonra başınız çok ağrır. Faturalarınız düzenli gelmez, dedikleri gibi indirimli gelmez, zamanında gelmez ve bunun gibi bir çok sorunla uğraşırsınız. 2 gün sonra elektriğiniz kesiliverir bi anda bakakalırsınız.. Dağıtım firması çalışanı olarak benden uyarması...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: l.a.c.i.w.e.r.t

quote:

Tuvnera icin az bile o rakam

• Bende çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi nerede ise hergün çalışır faturam 65 tl gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet0637

Gidin kendi dağıtım firmanıza aynı indirimi onlar da yapıyor. Belli bi tutarı geçtikten sonra. Bu ne olduğu belirsiz firmalara gidip te 1 sene 2 sene taahhüt vermeyin. Sonra başınız çok ağrır. Faturalarınız düzenli gelmez, dedikleri gibi indirimli gelmez, zamanında gelmez ve bunun gibi bir çok sorunla uğraşırsınız. 2 gün sonra elektriğiniz kesiliverir bi anda bakakalırsınız.. Dağıtım firması çalışanı olarak benden uyarması...

Madem dağıtım firması çalışanısınız ve bu tarz olası sorunlardan bahsediyorsunuz...

Benim bankadan otomatik ödeme talimatım var(dı! son olaydan sonra iptal ettim!), bizim oturduğumuz bölgede ödeme sistemiyle ilgili bir sorun yaşanmış (dağıtım şirketi kaynaklı!!!). Buna dayanarak geçen ay (fatura ödenemediği için) elektriğimi kestiler. Açtırmak ve faturayı ödemek için git-gel 30 KM yol yaptım. Bu ayki faturada da doğal (!) olarak açma-kapama bedeli olarak 20 kağıt civarı sıkıştırmışlar faturaya ek olarak. Gördüğünüz gibi, normal (!) dağıtım şirketleriyle de başımız ağrıyor. D-Smart zaten apayrı (üstteki mesajımda bahsettim). Bıyık-sakal hesabı (veya 2 ucu .oklu değnek).

(KK kesintilerine ve TRT payına hiç girmiyorum zaten, onlar daha yüksek makamların işi!)
    (Faturaların 28 günde 1 kesilip, bu sayede yılda ONÜÇ fatura gönderilmesine de değinmiyorum...)

• quote:

Orijinalden alıntı: l.a.c.i.w.e.r.t

quote:

• benim de hep 140 tl geliyor :(
  • 24 AY bağlamayın kendınızı zira 2015 mart gıbı herkes serbest tuketıcı olabılecek..cok daha ıyı fıyatlar alınabılır..acele etmeyın derım
  • unsal07 kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi dağıtım firmasında bile böyle şeyler olabiliyorken böyle abudik gubidik firmalarla yaşayacağınız şeyleri düşünün. En azından dağıtım şirketinin bi yetkilisine ulaşmak bu firmalara ulaşıp sorununuzu çözmek daha kolaydır. Malum burası Türkiye..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğan grubuna bulaşma bulaştırma

• dsmart almasanda bu indirim var zaten benim bildigim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.