Şimdi Ara

Oval hoparlör.. anlayanlar baksın lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler evimde oto tesisatım var jbl woofer jameson amfi pioneer ts-s20 birtanede eski bir japon malı hoparlör var ama bana oval lazım kaliteli birşey istiyorum 2sene evvel pioneer 6994 almıştım iyidi ama arabaya taktık babamda sattı arabayı söktürmemiş gitti ovallerde. arkadaşa 6995aldım konisi kağıttan ama beğenmedim 6994 daha iyidi ondan belki kabininde farkı vardır ama neyse.. şimdi pioneer 6965 v2 özel seri özel üretim hoparlörü nasıldır 400 watt peak 80 rms kartondanmış konisi falan vietnam malı var sıfır 180 lira ne dersiniz fiyatı iyimidir değermi bu hoparlöre ? 6994 6995e göre nasıldır hertürlü karşılaştırma ve yorumlarınızı bekliyorum..

• şuan bakamıyorumda,, hoparlorlerin teknik özelliklerini karşılaştırabilirsiniz..
    http://www.pmcventas.com.ar/imagenes/pioneer/parlante%20pioneer%206994%20plantilla.jpg 27hz çok iyi bir bass frekansıdır,, bu seviyeye çok iyibir koni ile inilebilir.. bu değer mesela diğerinde 40Hz veya 60hz ise 27ye göre iyi değildir. 27yi veriyorsa iyi bir kabin ile ortalığı titretir..
  • 6965 v2 , 6994ten iyidir heralde ?
  • osmani69 O kullanıcısına yanıt
    sağlam bişey istyosan bu işini görür http://www.vibeaudio.co.uk/car/speakers/blackdeath-speakers/ aralarında fazla bi fiyat farkı olacağını sanmıyoru bas kullanmıyosan bire bir bi kanalına 2 oval veya kompenant, bi knanalıda bas ağırlıklı bu çifti kullanabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi milka12 -- 26 Nisan 2014; 15:05:59 >
  • gercektende woofer kullanmak istemeyenler icin.. guzel bir hoparlore benziyor degil o yani. bunu kullanmak icin kabinin iyi olmasi gerekir.. hoparlor cevresi mdf ile izole edilmeli bence..
    bende bass hoparlor almadim.. altfreksnslar icin 2 adet 15cm woofer aldim yetiyor bana ve teyp cikisina bagli.. bunlari anfi ile dusunemiyorum. 2*100w (gercek w) olsa bunlara off...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu üründen vazgeçtim pioneer 6993s alacağım 460 watt 80 rms büyük ihtimalle 2.el orjinal temiz olmadı infinity ref 6500cx 270 watt 90 rms 16 cm mid takımı alırım.
  • oval hoparlör şahsımın en sevdiğim hoparlör sınıfıdır .ve oval hoparlörün gelmiş gecmiş en iyisi JBL T 595 DECADE dir ve sonraki versiyonu LİMİTET dir 150 rms dir 4 ohm 125 130 vat dğerlerde marka bir anfi ile cok güzel sonuc alınır . ( racfort helix jbl ) bilincsiz montajcılar yada bilinc siz kullanıcıların ön yargılı yorumları seni yanıltmasın inanma elimde 30 cift e yakın oval var ve en cok olanı da decade 12 cift bana inan

ayrıca marka olan ürünlerin en üst compenentleride elimde mevcut ama oval in yeri başkadır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.