Şimdi Ara

SON DK. Galatasaray'dan Mancini açyklamasy!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
1.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GALATASARAY'DAN AÇIKLAMA: "YENY BYR TEKNYK DYREKTÖR ARAYI?IMIZ YOKTUR"

GALATASARAY'DAN AÇIKLAMA: "MANCINI DE GALATASARAY'DAN AYRILMAYI DÜ?ÜNMEMEKTEDYR"

• Aman ne güzel. Çok sevindik arkadaşlarla.
  • Mancini kalsın içimizdeki İrlandalıları gönderin.
  • Yeni bir konu açmayayym.

Tarihinin en kötü sezonlaryndan birini ya?ayan Manchester United'ta görevine son verilen David Moyes, görev süresi boyunca 51 maçta 51 farkly kadro kullanarak akyllara Galatasaray'da görevine devam eden Roberto Mancini'yi getirdi. Eylül ayynda Galatasaray'da göreve ba?layan Ytalyan teknik adam, Sary Kyrmyzylylarla 41 maçta 41 farkly kadroyla sahaya çykty.
  • Süper haber
  • Açıklamada geldi...

Geçmiş olsun gelecek seneyide kaybettik bu berbat adam yüzünden. İçine edecek Galatasarayımın iyice...
  • Çok şükür
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

Mancini kalsın içimizdeki İrlandalıları gönderin.

+1905
  • Ben sevindim . Ha bire td değiştirmekten bıktım . Üç kelime : Artık istikrar lazım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

Mancini kalsın içimizdeki İrlandalıları gönderin.

Katılıyorum, Mancini gider başkası gelir. Ünal Aysal gitmeli, tabii o arada Mancini de gitsin
  • Seneye napacak bakalim takimi ben kurmadim diyebilecek mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi iyi 1 yıl daha içine etsin takımın. Manchester büyük klüp biz küçük.
  • #staywithusMancini En az 2-3 sene daha şana verilmeli , kendi takımını kurmadı daha

• Hakkinda boyle aciklama yapilan her Teknik Direktor gitmistir.
  • gs yönetimini tebrik ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamuoyuna Duyuru

Son günlerde bazı yayın organlarında, futbol takımımızın teknik direktörü Roberto Mancini’yle yolların ayrılacağına dair asılsız haberlerin yayınlandığı görülmektedir.

Kulübümüzün, Roberto Mancini’nin Galatasaray teknik direktörlüğünden ayrılmasıyla ilgili bir düşüncesi ve planı bulunmadığı gibi, yeni bir teknik direktör arayışı da kesinlikle olmamıştır.

Aynı şekilde, Teknik Direktörümüz Mancini de, Galatasaray’dan ayrılmayı düşünmemektedir.

Tümüyle hayal ürünü ve Galatasaray'ı hedeflerinden uzaklaştırmak için kasıtlı olarak üretildiği apaçık belli olan söz konusu haberlere itibar edilmemesini özellikle rica ederiz.

Galatasaray; taraftarıyla, hocasıyla, futbolcusuyla, yönetimiyle; hep birlikte kenetlenmiş olarak, ligdeki ve kupadaki hedeflerine ulaşmak için var gücüyle çalışmaya devam etmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Galatasaray Spor Kulübü

"Önümüzdeki sene taraftarımızı kanser etmek istiyoruz"un uzuuuun uzun anlatımı. Yine sezon ortasında gönderecekler, sistemi otursun hede hödö diye bir sene daha gidecek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Şuraya bi mesaj bırakalım,kalırsa seneye alıntılarız.
  • Ünal Aysal
    "Fatih hoca ile aramızda hiç bir sorun olmadı. Aile arasında bazen ufak tefek negatif şeyler konuşulur. Ama aramızda şimdiye kadar ciddi bir anlaşmazlık yaşanmadı. Bu tarz söylentiler uydurma. Her ikimizin de Glatasaray ile 3 senelik anlaşmamız var. Bu 3 senenin sonunda oturulur konuşulur. Sonuçta her ikimizin de görevi aynı zamanda bitecek. Fatih Terim ile ilişkimizde hiçbir sorun yok, Fatih Hoca sözleşmesi bitene kadar burada olacak"

Ben bu yeni açıklamaya güvenmiyorum. Herşey olabilir...
  • OHA lan

Duyuruyu okuyunca bütün hayallerde gitti
  • Doğru karar.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.