Şimdi Ara

Sadece şu resme bakıp yorumlayın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Böyle bir pozisyonda arkadaşına atıp takımına gol kazandırmaktansa kalecinin üzerine vuran bir insan galatasarayda ne geziyor? ne geziyor yahu aklım fikrim almıyor tamam gol kaçırırsın her oyuncu kaçırır falan filanda bunun kaçırmakla falan zerre alakası yok bambaşka birşey bu.

• Pardon arkadaşlar resim kodunu diğer forumlarla karıştırdım,şöyle vereyim;

Sadece şu resme bakıp yorumlayın

Gören bir admin arkadaş olursa düzeltsin lütfen,Kusura bakmayın.
  • Galatasaray forması giymek bu kadar kolay olmamalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi de Berk şut çekince niye pas vermedin diye kızıyor ya, bırak bu takımda oynamayı, sopayla kovalanması lazım
  • bu adam milyon dolarları götürüyor, yazık.. bari bunun aldığı paraları fakire fukaraya dağıtın daha çok işe yarar..
  • Zanzibàr kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam. Maç ardından hemen açmak istemedim millet kafayı yemiş durumda diye,ama açmazsam içimde kalacaktı gerçekten. Şuraya bakın yahu, takımın 10 kişi, 1-0 geridesin, şampiyonlar ligine direk gidebilmek için eline geçecek belkide en büyük fırsat derbinin olduğu hafta ancak oyuncumuz "6 gün önce oğlu olduğundan formasının altına onun ismini yazdırmış,bu maçta gol atıp golü ona armağan etmek istediğinden" Takımın geleceği ile oynuyor.Bu sadece adiliktir,pisliktir, sıralama zerre umrumda değil gerekirse 5. 10. olalım ama böyle tipleri takımda barındırmayalın yeterki.
  • Bu pozisyonda yaptığı tam saçmalık. Bu kadar da bencil olunmaz ki. Berk'e atsa %100 gol, boş kale.
    Yazıklar olsun.
  • "Ben atayım, ben kahraman olayım" mode on....

Başka açıklaması yok..Bizim topçulara şu düşünceyi yerleştirmek lazım, gol atmak değil, pozisyonu hazırlayıp golü attırmaktır esas önemli olan...Burada Umut pası verse şu an herkes övgüyle bahsederdi...Ama bizim futbolcuların kafa buna basmıyor
  • Açın Trabzon'un özetini izleyin. Henrique nasıl paslar veriyor. Adam belki 1 gol attı ama çoğu golde imzası var. Bunu taraftar görebilecek kapasitede. Sadece çok gol atan futbolcu değerli olmuyor. Forvet olsa bile aynı şey geçerli. Elmander gol atmasada verdiğimiz değeri herkes biliyordu.

Umut'un transferine en başından beri karşıydım ama yerli forvet olmayışı ve ilk haftalarda attığı gollerle beni susturmuştu. En azından alternatif olabilir demeye başlamıştım. Fakat bu formuyla takımda kalmaması lazım. Mevlüt'ü getirebiliyorsak mutlaka getirmeliyiz. O da çok harika bir forvet değil belki ama bu kadar saçmalamıyor en azından.
  • Burak Yılmaz'ı beğenmeyenlere bu adam müstehak işte.
  • Ya topu sürerken kafayı kaldırma yeteneği yok, ya da ben gölcüyüm nasıl olsa atarım kafasıyla olaya yaklaşmış.

• bizim futbolcularımız böyle maalesef. topu alıp kafayı öne eğiyorlar. tsubasa misali başka kimse yok gibi.
    Bale şu geçen depar atıp gol attığı Barça maçında son ana kadar kafasını sağa çevirip pas atacak adam aradı. baktı gelen giden yok, son çare vurmayı denedi. bizdekiler olsa "bu kadar koşmuşum, pozisyonu kendim yaratmışım, kaçırsam da sefam olsun" kafasındalar. (bizde de emenike var egoist)
  • Galatasaraylı arkadaşlar kızmasında şunu atabilecek tek forvet var Türkiyede oda Sow'dur. Sanene diyen olabilir Sow şu pozisyonlarda 5 6 gol attı şampiyonluğun mimarıdır.. Sow yerine umut olsaydı bizde belki şamp. olamazdık. İnş Sow gitmez bu sene. Haberler yapılmaya başlandı hemen. Suarez Reale Sow Liverpool'a
  • Birde o mac Berk cikti oyundan, cocuk daha iyi oynuyirdu, ayaginda iyi rop tutup pas atabiliyordu enazindan..

• Şu bir gerçek ki Türk futbolcuların çoğu egoisttir.
    Çoğu oyuncunun aklında atmaktan çok attırmak varken bizimkiler hep atan kişi olmak ister.
  • quote:

Orijinalden alıntı: David Levien

Galatasaraylı arkadaşlar kızmasında şunu atabilecek tek forvet var Türkiyede oda Sow'dur. Sanene diyen olabilir Sow şu pozisyonlarda 5 6 gol attı şampiyonluğun mimarıdır.. Sow yerine umut olsaydı bizde belki şamp. olamazdık. İnş Sow gitmez bu sene. Haberler yapılmaya başlandı hemen. Suarez Reale Sow Liverpool'a

Gol atmasına gerek yok ki sağ taraftaki bomboş olan berk'e pas atacak sen daha konuyu anlamamışsın...
  • Sinuessa en Valle kullanıcısına yanıt
    Anladım kardeşimde Umut'un pozisyonunda atacak tek forvet Sow'dur.
  • Hem takımı hem Mancini'yi hem de yönetimi yaktı.
  • Biz bu maçı yine kaybedersik bence zaten ama sezon sonu kesinlikle yollar ayrılmalı . Artık galatasaray gollerini Oğlucuyla beraber ekran başından izler . Oğlu olmuş muş Koskoca Gs in elini senin saçma sapan fikirlerine mi kurban edelim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: David Levien

Anladım kardeşimde Umut'un pozisyonunda atacak tek forvet Sow'dur.

Umut ile Sow'u karşılaştırmak zaten saçma sow bir şekilde gol yapardı...Ama birkaç hafta önce rahat golleri onun

bile kaçırdığını
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.