Şimdi Ara

bu kapıyı nasıl açabilirm

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yeni eve taşındım oturduğum odanın balkona açılan kapısı kilitli ve anhtar yok ev sahibi yardımcı olmuyor bu böyle dedi geçdi :) benden önceki zorlamış biraz ben daha hiç müdahale etmedim Bilinçli hareket edeyim dedim basit bir yolu vardır belki aliminyumlar baya eski yüklensem üstüne komple kapıyı aşaya indirebilirmde kapısız kalabilirim resimleri koyuyorum yorumları bekliyorum

• yokmu bi fikri olan :(
  • Kapıyı açmak sorun değil açtıktan sonra kapatmak sorun kapıyı bir şekilde zorlayarak açarsında sonra nasıl kapatacaksın bir anahtarcıdan kilite uygun anahtar yaptırın yada kliti değiştirin ücretide faturalandırın kiradan düşersiniz.
  • evi değiştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caner103 -- 22 Nisan 2014; 18:21:15 >
  • volkano79 kullanıcısına yanıt
    sende bıdahakı ay kırayı eksik öde, bu böyle de geç bakalım ev sahibi durumdan memnun kalıyomu öğrenelim
  • daha önce 550 ye oturuyordum tek başıma ağır geldi şimdi 380 ev sahibim aynı ev sahibinde ev çok uygun verdi aparmanda en uygun oturan 450 o yüzden ses çıkaramıyorum kilitleme konusuna gelince bı açabilsem eski sürgülü kilitlerden yapcam arkasına açamadım
  • Kilidi değiştir. Zaten adi 10-15 liralık kilitlerden.Kilidi kır yenisini tak.
  • sıkıntı kırmakta keski çekiç ile girişdim bir yere kadar geliyor ama çıkmıyor nasıl kırcam bilemedim
  • maymuncuk :)
  • Adam sana deli gibi kiyak yapmis. Sende bi kilit degistir. Tamir ettir.

Hem ev sahibi ile iliskin guzel olur. Millet 450 sen 380 veriyosun. Daha ne :)

Bence bu bir firsat. Kullanmalisin. Kiradan filanda dusme 30 tl lik biseyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.