Şimdi Ara

PES Manager menejerlik oyunu mobile geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• PES Manager menejerlik oyunu mobile geliyor

Konami'nin PES futbol oyunları serisi dışında World Soccer Collection S adında bir menejerlik oyunu da bulunuyor ve bu oyun mobil platformlar için Japonya'da kullanıma sunulmuştu. Firma oyunu global olarak dağıtma kararı aldı.

PES Manager adıyla Kuzey Amerika ve Avrupa'da yayımlanacak olan oyun, kullanıcılaırn takımlarını hazırlayarak diğer kullanıcılara veya yapay zekaya karşı mücadele etmesini konu ediniyor. 

Oyuncular antrenmanlarla takımlarını geliştiriyor ve topladıkları oyuncu rozetleri sayesinde takıma yeni oyuncular ekleyebiliyor. Oyunda 1500 lisansla oyuncu rozeti bulunuyor. Oyunun Shootout Challenge modu başlamadan önce katılan herkese bir yıldız oyuncu rozeti hediye edilecek.

Oyunda mücadele maçları, kupa turnuvaları, özel maçlar ve 3D maçlar yer alacak. Oyunun ücretsiz olacağı belirtiliyor. Ancak kesin dağıtım tarihi açıklanmadı. 

Kaynak:http://www.gamingunion.net/news/pes-manager-announced-for-ios-and-android--10665.html

• Bekliyorum sabırsızlıkla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fantasy manager tokatlar atar managerın mobilede hakimi fantasy manager serisi
  • Normal.pes.cikarsalar 11 ve 12 den sonra gelmedi soyle iyi grafikte bir oyun cikarsalar olecekler sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BraveHeart- -- 22 Nisan 2014; 2:20:22 >
  • iyi is cikacaga benziyor

• quote:

Orijinalden alıntı: -BraveHeart-

Normal.pes.cikarsalar 11 ve 12 den sonra gelmedi soyle iyi grafikte bir oyun cikarsalar olecekler sanki

gözümüz yollarda kaldı fifa 14ü elimizden birakamadik peside bekliyoruz

• Yine lisans almaya üşenirler saçma sapan takım ve isimleri ile oynarız.

• bbuzol kullanıcısına yanıt
    Adamlar asıl oyunları için almıyor, bunun için hiç uğraşacaklarını sanmıyorum.

• CM 03/04 gelse daha çok sevinirdim.Bu da işimi görür.İnşallah bir an önce gelir.

• beklemedeyiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence güzel olur izleyip görelim

• quote:

Orijinalden alıntı: Respect60

CM 03/04 gelse daha çok sevinirdim.Bu da işimi görür.İnşallah bir an önce gelir.

Futbolu CM 04 ile ogrenmistim 2012'ye kadar gelip gercek oyuncular emekli olup sacma sapan uydurma insanlar gelince oyunu birakmistim

• quote:

Orijinalden alıntı: Balawitz

quote:

Orijinalden alıntı: Respect60

CM 03/04 gelse daha çok sevinirdim.Bu da işimi görür.İnşallah bir an önce gelir.

Futbolu CM 04 ile ogrenmistim 2012'ye kadar gelip gercek oyuncular emekli olup sacma sapan uydurma insanlar gelince oyunu birakmistim

Maalesef öyle oluyor bir süre sonra.Yama atıp oynamak süper oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: carter

Adamlar asıl oyunları için almıyor, bunun için hiç uğraşacaklarını sanmıyorum.

+1
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.