Şimdi Ara

LoL için full set onerirmisiniz mouse klavye kulaklık vb nedenleri ile

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yeni pc ile ekipman da almak istşyorum lol oyuncusuyum yardımcı olurmusunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Butce ,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 600-800 arası set için

• Razer Goliathus Speed edition kucuk veya orta boy mousepad (aral.com): 50 TL
    Logitech g700s mouse : 250 TL (vatan bilgisayar)
    Logitech g105 klavye : 120 TL (vatan bilgisayar)
    Logitech g430 : 285 TL ( vatan bilgisayar)

Toplam 705 TL

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • klavye anansi mouse da 13 veya sensei raw fb düşünüyorum onlar nasıl olur

• quote:

Orijinalden alıntı: cervanteslol

600-800 arası set için

Steelseries heat orange veya frost blue bundle 580tl adeks store steelseries apex raw 180tl toplam 760tl.

• Full razer set diyorum
    deathheadder (fps içindir ama çok hoş) Razerin diger makrolu mouselarıda var
    2.el blackwıdow,lycosa
    Goliathus speed edition bunları almak için almanyadan sipariş verdik ama bakalım hayırlsıı
  • Profesyonel olarak lol oynuyorum şu an farem Razer Deathadder2013 çok memnunum açıkçası kredi kartını alacağım yakın zamanda ve Logitech g710+ klavye alacağım çoğu profesyonel oyuncular bu klavyeyi kullanıyorlar mouse pad olarak steelseries qck mouse padi çok iyi kulaklık olarakda steelseries siberia v2 diablo 3 edition almayı düşünüyorum sanırım senin bütçeyi biraz aşıyor ama ben böyle yapacağım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: livebait

Profesyonel olarak lol oynuyorum şu an farem Razer Deathadder2013 çok memnunum açıkçası kredi kartını alacağım yakın zamanda ve Logitech g710+ klavye alacağım çoğu profesyonel oyuncular bu klavyeyi kullanıyorlar mouse pad olarak steelseries qck mouse padi çok iyi kulaklık olarakda steelseries siberia v2 diablo 3 edition almayı düşünüyorum sanırım senin bütçeyi biraz aşıyor ama ben böyle yapacağım :D

dostum navi v2 kırıldı g35 düşünüyorum o para 1milyatı geçer bu minimum fiyat

• Razer logitechten ustun bi marka Razer

• Razer Logitech ten üstün falan değil. Apple gibi isim yapmış ve Dolarin yüksekliğinde pahali buralarda.

• razer logitechten üstün bir marka ama... ama kısmıda şudur bazı firmalar ürünleri ile meşhur olur bazı firmalar satış sonrası verdiği destekle ünlü olur ve logitech bu konuda inanılmaz ötesi başarılı. soruna gelecek olursak okulların kapanması ile adeks yapacağını yapar blackwidow tekrar 340 tlye düşer 15 tatilde öyle olmuştu birde mamba alabilirsin güzel mouse kullanıyorum lol içinde öneririm. kulaklığın o kadar önemli olduğunu düşünmüyorum lolde ses kasmanı gerektirçek birşey yok daha doğrusu cs deki gibi ses kasmanı gerektircek birşey yok herhangi bir kulaklık işini görecektir. birde mouse pad almanı öneririm. yanlız mambada fps oyunu ve lolü çok rahat oynayabilirsin eline oturan bir mouse tuşları yumuşaktır. logitech g710+un tuşları nebiliyim bana çok küçük geldi ve kalitesi 50 tllik klavye hissini veriyor ama çok sağlam bir klavyedir sadece basış ve dokunma hissi hoşuma gitmedi steel seriesin 6gv2 modeli modeli var kontak etkinliğine zoccos internet kafesi getirmişti turnuvalar falan olmuştu bir saate kadar o klavyeyi kullanmıştım o klavye cidden ağır ve basış hissi parmaklarını yorabilir yanliş hatırlamıyorsam blackswitch kullanılmıştı o klavyede blackwidowuda arkadaşımın evinde kullandım saatlerce tuşların basma hissi ve büyüklüğü tam istediğim gibi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.