Şimdi Ara

FLY IQ4404 Spark Akıllı Cep Telefonu hakkında görüşleriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
4
Favori
17.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rus malı olan bu cep telefonunu kullanan var mı ? Tavsiye edermisiniz ?

•  FLY IQ4404 Spark Akıllı Cep Telefonu hakkında görüşleriniz
  • Boşver bakmana deymezzz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • t.kuler T kullanıcısına yanıt
    500tl etmez o cihaz.
    pardon türkiye şartların 500tl normal :))
    ne de olsa kdv ,ötv vs. fiyat şişiyor
    çözünürlük berbat
    işlemci marka ve modeli hakkında bilgi yok.

bence garantisiz inew v3 alsan daha mantıklı olur.
    500-600tl seviyesinde bulabilirsin...

garantili zopo zp700de düşünebilirsin ama bence ona da değmez...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dünyanın önde gelen yatırım gruplarından İngiltere merkezli Meridian Group tarafından 2003 yılında İngiltere’de tescil edilen Fly markası bugün mobil teknolojide lider konumu hedefleyen ve en yüksek teknolojiye sahip akıllı telefonların en büyük üreticilerinden biridir.

Meridian Telecom, Fly markası ile 2013 yılında Rusya’da akıllı telefon pazar payında 2.marka olmayı başarmıştır. Şirketin ana merkezi ve yönetim ofisi Londra, İngiltere’de bulunur. Fly’ın Hong Kong, Shenzen, Rusya, Ukrayna, Türkiye, Güneydoğu Avrupa, Dubai ve Hindistan’da ofisleri bulunmaktadır. 2013 yılında 1 milyar usd$ yakın ciro elde eden Fly Mobile 2014’te Türkiye’nin de içinde bulunduğu yeni pazarlara girerek büyümeye devam etmeyi hedeflemektedir.

Genel:
    Çift SIM Desteği: Evet
    İşletim Sistemi : Android 4.2.2
    Pil: 1750mAh, Li-Ion
    İşlemci: MT6572
    İlemci Hızı : 1.2 GHz
    Çekirdek Sayısı : 2

Tasarım:
    Boyutlar: 131.4 x 66.8 x 9.9 mm
    Ağırlık: 132.5 g

Ekran:
    Çözünürlük: 864 x 480 px
    Tanımlama: 4.5″ IPS
    Dokunmatik Ekran : Kapasitif

Bellek:
    ROM: 4 GB
    RAM: 512 Mb
    Micro SDHC desteği: microSDHC (32 GB’a kadar)
    USB belleği: evet

Mobil İnternet:
    GSM: 900/1800/
    3G: WCDMA 900/2100
    UMTS: maks. 384 кbit/s
    HSDPA: maks. 7.2 Mbit/s
    HSDPA+: maks. 21Mbit/s
    HSUPA: maks. 5.76 Mbit/s
    LTE: hayır
    Wi-Fi: 802.11 b/g/n
    Wi-Fi Hotspot: evet
    EDGE: evet
    GPRS: evet
    GPRS class: 12
    WAP: evet
    Modem modu: evet
    OTA desteği: evet
    Harici 3G modem desteği : hayır

Kamera:
    Arka kamera : 5 MP (2560 x 1920 px)
    Ön kamera : 0.3 MP
    Video kayıt: HD (1280 x 720 px)
    Flaş: evet
    Dijital zoom: evet
    Autofocus: evet

Ses çalar:
    Formatlar: MP3, AMR, AAC, MID, WAV
    Ekolayzer: evet
    Manuel ekolayzer ayarı: evet
    Bit hızı: 320 kbps
    Çalma listeleri : evet
    A-B tekrarlama işlevi: hayır

Video oynatıcı:
    Format: AVI, MP4, 3GP, RMVB
    Ses kodlama: AMR, AAC

Navigasayon:
    GPS: evet
    Navigasyon için önceden kurulmuş programlar ve uygulamalar: Google haritalar, Google navigasyon

Pil:
    Konuşma süresi : 7 saate kadar
    Bekleme Süresi : 400 saate kadar

Bluetooth:
    Versiyon: 2.1
    A2DP: evet
    DUN: hayır
    HFP: evet
    GAVDP: evet
    AVRCP: evet
    FTP: evet
    OPP: evet
    SPP: evet
    HID: evet
    SAP: hayır
    FAX: hayır
    Obex Imaging Responder: hayır

Sensörler:
    G sensör: evet
    Ambient Light: evet
    Proximity: evet
    Gyro: hayır
    Compass: hayır

Bağlantı:
    Şarj bağlantısı : Micro USB
    PC bağlantısı: Micro USB
    Sim-kart: Standart
    Ses jakı : 3.5 mm
    Headphones standart: OMTP

Diğer işlev:
    Autodial: hayır

Kutu içeriği:
    Pil: evet
    Şarj aleti : evet
    USB kablo: evet
    Kulaklık: evet
    Kullanım kılavuzu : evet
    Garanti belgesi : evet
    Pratik Kullanım Kılavuzu: evet

Kullanıcı yorumlarını bulmak mümkün olmadı ? Özelliklerini göre diğer markalardan üstünlüğü var mıdır?

• arkadaslar ben bu telefonu aldım ancak telefonumda asagıdakı 3 tus bazen kendı kendıne basıyor ekran kılıtlenıyor tus kılıdını acıp kapadıgımda duzelıyor bunun harıcınde telefon fena sayılmaz ..Aynı sorunu yasayan arkadaslar varmı kronık bı sorunmudur yoksa benım telefon mı arızalı ? garantıye vereyım dıyorum ama allah bılır kac gun surer sık sık yapmıyor tam delılenıyorum artık goturcem dıyorum duzelıyor 1 gun yapmıyo sonra yıne yapıyor...
  • Bu telefonu (Fly IQ4404), yaklaşık 3 hafta önce A101 marketten aldım.Bir kaç gündür dokunmatiği sapıttı. Dokunduğum tuşlar açılmıyor bir türlü.Ya da dokunduğum tuş değil de yanındaki açılıyor.Sonra da menü tuşu sapıttı.Menü tuşu kendi kendine sürekli olarak açılıyor, kapatıyorsun geri açılıyor, bazen de sürekli açılıp kapanıyor.Şimdi de kapandı bir türlü açılmıyor.Servise göndereceğim ama servisten de baya şikayetçi olanlar var. 6 aydır telefonun tamir edilmesini bekleyenler,tamir edildi diye arızalı telefonu geri gönderilenler... A101 market olmasaydı ben bu telefonu markasından dolayı güvenip almazdım. Ama A101 market ürünün arkasında durmayıp, servise siz göndereceksiniz deyip sıyrıldı işin içinden.Sakın almayın bu telefonu .A101 den de arkasında güçlü bir firma yoksa bilinmedik marka elektronik eşya falan almayın. Ben çok pişman oldum.

• Aman diyim arkadaşlar almayın şöyle şeyler. İşte milletin kafasındaki "çin malı lan bu" sözündeki bahse geçen telefonun ta kendisidir. ikinci el htc sensation felan alın bunu alacağınıza. yada biraz daha para bulup zenfone 5
  • Ben A101 den aldim cokda güzel telefon s3 u geride birakir eminim 6 aydir kullanıyorum oyun ve net bagimlisi etti tasarimida bi harika Bence en iyi telefon bu fiyatina gore 500 TL eder. Bi öndeki kamera fazla net değil o kadar

• Arkadaşlar bende A101 den aldım telefonu şimdi hoparlör sesinde problem var sanırım iç temassızlık telefonu elimde tutartenki yanlardan oluşan baskı sebebiyle (öyle aşırı bi güç yok) ses gidiyor. telefonun aradan bir yerine bastırınca bi geliyor gidiyor bir kaç defadır hiç çalışmayınca alarm telefon sesi madur da etti beni şimdi bunu garantiye göndermeye kalksam adamlar kullanıcı hatası der vs vs sonuç olarak olay bana patlayacak gibi görülüyor. Firmanın garanti durumunu bilen var mı ? A101 üzerinden mi göndereceğim yoksa biz direk kendimiz mi göndreceğiz postayla ?
  • Merhaba Flyzedeler mi desem A101zedeler mi desem,
    ben de bu telefonu A101'den 380 tl'ye aldım, almaz olaydım. Bahsettiğiniz gibi alttaki 3'lü menü tuşları kendi kendine basıyor, en çok da geri tuşu basıyor, adamı hasta ediyordu. A101'e götürdüm, merkezlerini aradım olmadı. Mecburen araştırma içine girdim. Aslında korktuğunuz gibi bir servisi yok. Teleservis, Yurtiçi Kargoyla anlaşmaları var. Ücretsiz olarak cuma bir gün gönderdim. tam bir hafta sonra cuma günü yine yurtici kargoyla tamir olup gönderdiler. şu anda sorunsuz kullanıyoruz. şunu söyleyebilirim ki 500-600 tl'lik Samsung telefonların ağzını kırar. hoporlör-kulaklık ses düzeyleri, ekran parlaklığı-canlılığı, gündüz foto-video çekimleri, internet kullanımı, uygulama yükleme-güncellemeleri harika. Oyun pek oynamadığım için gerisi beni ilgilendirmiyor. bu paraya artık tuşlu telefon bile alamıyorsunuz-bulamıyorsunuz.

• 1 seneden fazla oldu kullanıyorum çokta memnunum telefonun canını çıkarır gibi kullanıyorum gık bile demedi.tavsiye ederim
  • KARDEIM FLY INTRUDER IQ 459 MUTIS TELEFON BENCE ALINIR FLY IN TELEFONLARI IYI AMA FLY IN IQ4404 Spark Akıllı Cep Telefonu ALMAYIN SIZE KESINLIKLE FLY INTRUDER YADA QUANTUM VEYA BIR BASKA MODELINI TAVSIYE EDERIM BENDE VE AMCAMIN OGLUNDA VAR BIZ TELEFONLARA ABANIYORUZ TELEFON BANAMISIN DEMIYOR HEPIMIZDE TELEFONDAN IYI ANLARIZ TELEFON ACILDIGI ZAMAN EN UFAK BIR DONMA YASA PARANI BEN SANA VERICEM FLY TELEFONLARI COK IYI BU YORUMLARI YAPANLAR SALLIYORLAR BEN KULLANICISIYIM KARDES YALAN ATMAYIN FLY INTRUDER ALIN 600 TL 1GB REM 16 GB ROM 4 CEKIRDEK 1.3 GHZ 13 MEGAPIKSEL ARKA 5 MGP ON YA SANA KOLAYGELSIN
  • raptor9999 R kullanıcısına yanıt
    Selam bu sorunu nasıl aştınız

• Teleservise gönderdim yaklaşık 3 haftada elime geçti.Bahsettiğim sorun çözüldü.Gerçi bu sefer de power tuşuna basıyorsun basıyorsun bazen tepki vermiyor.
  • kigabuma kullanıcısına yanıt
    Sende Türkçe rom olan sw_05_fly_tr varmı acaba. Android 4.4 yükledim Türkçe yok tekrar orjinal Romu yükleyeceğim ama bulamadım. Biliyorsan linkini atabilir misin?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de eylül 2014 de a101 den aldım gayet memnunum. Ama root atsam bişe olur mu diye merak ediyorum.

• Cihazi rootlayin ve tepe tepe kullanin.O çok reklami yapilan Samsung cihazlaraldan çok üstün.Dagda denizde her yerde full çeker. Kingroot veya Kinguser'i indirin yükleyin be cuhazin içindeki gereksiz reklam ürünlerini kaldirin mükemmel olur

• tertibat T kullanıcısına yanıt
    @tertibat iii günler bende ayni sorunla ugrasiyorum bi kere kapandi gndermeye clstm 101 hic ilglnmdi nereyi ardiniz ve nereye gnderdiniz msj atblr msnz ltfn yrdmci olun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.