Şimdi Ara

lg g2 türkiye 16 gb kitkat sonrası hard reset atamıyorum?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
12.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • cihazın powe tuşu+ses azaltma tusuna basılı tuuyorum normalde hard reset olması gerekirken olmuyor,güvenli mode vb.. geçiş yapıyor ama hard reset olmuyor?

• cihaza fabrika ayarlarına döndür sonra tekrar dene.
  • halloldu arkadaşlar teşekkurler fabrika ayarları sonrası
  • bu hard reset kitkat yükledikten sonra yapmak gerekiyor mu arkadaslar...

factory reset ile hard reset arasında fark mı, telefon menüsünden girip factory reset yapsak ne fark eder?
  • bende hala olmuyor
  • bende de olmuyor
  • donanimhaberde bulunan reset uş kombinasyonunu uygulayın olması lazım?
  • bende deniyorum hard reset ama bir türlü yapamadim yardimci olurmusunuz lütfen
  • Tamam tsk ederim kendim hallettim sorun su kitkatdan sonra hard reset degismis eskiden ( power bide voLume -) Simdi ise önce power Volume - Lg logo geldikten sonra ikisinide birakip bu sefer Volume - volume + basicaz sonra ekran geliyor zaten tskler yardimci olmusumdur ins.
  • Hocam bu dediğiniz kombinasyonla yaptım ama hard reset atmıyor, makina resetleniyo sonra açılınca herşey aynı hiçbişi silinmemiş hard reset olmamış...
  • Hocam buradahttp://www.androiddunya.com/lg-g2-fabrika-ayarlarina-nasil-dondurulur/ detaylı yöntemler var. Kitkat ile tuş kombinasyonu değişti ama en kolayı model D802 TR ise 3845#*802# kullanmak
  • Konu hort olacak ama kitkat türkiye romu yüklü her türlü kombinasyonu denememe rağmen tuşla hard reset atamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android 4.4 ile LG G2 Hard Reset işlemi değişti.

Güncel Hard Reset İşlemi şu şekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinnerxx -- 16 Ağustos 2015; 11:39:17 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.