Şimdi Ara

1000 TL'ye Kadar Telefon Tavsiyesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
1.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende uzun zamandır S2 kullanıyorum ekran koruyucu kullanmama rağmen sadece ortasında tek çizik var.Ekran koruyuculara baktım 10 lirayada var 50 lirayada.Artık telefonu aldığımda kesin kararımı verir birisini alırım.
    Aynen 24 gb ara model olsa çok iyi olacakmış. İphone 5C modelinin 8 GB'lik versiyonunu çıkarıyor biz 16 yettiremiyoruz.
    Ben büyük ihtimalle G2 alacağım ama başka telefonda alabilirim.Tanıdık vasıtasıyla uygun fiyata bir S5 , Note 3 bulursam kaçırmam.
    Senin cihazın hayırlı olsun kırılmadan , çizilmeden kullan. Ben yatıyorum iyi geceler.

• Arkadaşlar Xiaomi markası Türkiye'ye geliyormuş. Seçenekler gittikce cogaliyor. Beklemekte fayda var sanırım.

http://en.miui.com/thread-19695-1-1.html
  • 2.el sağlam bir note 2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lumia 925

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonjavides

2.el sağlam bir note 2

Efendim Note 2 alacak olursam sıfır alırım zaten. Ama düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingOfShadows -- 24 Nisan 2014; 7:51:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flamvell13

Lumia 925

Efendim Windows Phone'nun biraz daha oturmasını beklemek en iyisi sanırım. 8.1 beta güncellemesi yayımlandı ama asıl güncellemenin gelmesi Haziran veya Temmuz ayını bulacak. Şimdilik Windows Phone'nu seçeneklerimin arasına eklemiyorum.
  • Up.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.