Şimdi Ara

Nakaratı En Hoş 20 Yabancı Parça

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sevgili donanım haber yazarları ve okurları. internette gezerken rast geldiğim bir top 20 listesini sizinle paylaşmak istedim ve donanım haber çorbasında başlangıç olarak benimde biraz tuzum olsun amacıyla sizlerle paylaşıyorum. gerçekten çok hoş 20 tane parçadan oluşan bu listedeki şarkıları house partylerinizde, arabanızdaki ses sistemlerinizde vs. dinleyebilirsiniz. zevk alacağınıza eminim.

https://line.do/yuksek-kafalar-icin-cok-fena-patlamali-muzikler/2uq/vertical

• 2. Sıradaki müziği daha önce hiç dinlememiştim ama kadın mükemmel giriyor şarkıya dostum teşekkür etmek için üye oldum tam benim tarzım müzikler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rica ederim kardeş aynı zamanda listenin içinde trap müzik olarak coco falan da var o tarz da çok hoşuma gidiyor benim.
  • Indila - Derniere Danse
  • hocam dinledim müziği insanı sakinleştiren, alıp götüren kaliteli bir müzik. güzelde klip çekilmiş hakikaten fakat son zamanlarda sardığım tarzın biraz dışında kalmış ama paylaşımın için teşekkür ederim ve aynı zamanda uzun zamandır bir müziğin Türkçe alt yazısını görmüyordum.
  • Bende patlatacak diye indila yi sonuna kadar dinledim ama tırt çiktı xd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murabut -- 23 Nisan 2014; 0:31:26 >
  • oi va voi'de dinlenebilir fakat gene tarzın dışında kalıyor yesterday mistake.
  • Bu son parça sanki başlıktan uzaklasmış gibi sizin bu tarzda onerebileceginiz parçalar varmı

• Takip sonra dinleyeceğim

• güzel parçalar..
  • @Gokalp. sana beğeneceğinin garantisini veriyorum eğer bu tarzı beğeniyorsan. bazı parçaları zaten biliyorsunuzdur.

@dark knight aynen öyle dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenofibrat

@Gokalp. sana beğeneceğinin garantisini veriyorum eğer bu tarzı beğeniyorsan. bazı parçaları zaten biliyorsunuzdur.

@dark knight aynen öyle dostum

Aralarında çok güzel parçalar var
  • beğendiğin parçalar varsa o tarz şarkılar önerebilirim güzellerinden
  • Trap parça onerebilirmisin sağlamından

• eylenceli bişeyler arıyosan eğer Jingle Bells var mesela trap versiyonuhttp://www.youtube.com/watch?v=MCGheQqRTLc
  • bugün dinlerdiğim harika bir trap remix daha var arkadaşlar rihanna danhttps://www.youtube.com/watch?v=ZkuOXgxiKHA

iyi dinletiler.
  • Güzel parçalar hocam tebrikler

• @Dean Martin çok teşekkür ederim hocam.
  • Kafamı şişirdin be yaaa
  • Muzikler harika dostum neden kafan şişti :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.