Şimdi Ara

1 milyonuncu Dacia Duster sahibine teslim edimiş.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
3
Favori
2.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir milyonuncu Duster, Brezilyalı bir müşteriye teslim edilmek üzere Renault’nun Curitiba tesisinde üretildi.

Duster, Renault Grubu’nun uluslararası büyümesinin ardındaki itici güç olmasının yanısıra, dünya çapında Renault tarafından en çok satılan model olma özelliğini de taşıyor.

Renault Grubu Giriş Segment Direktörü Arnaud Deboeuf şöyle ifade ediyor: “Duster gerçek bir küresel başarı hikâyesidir. Renault markası ile uluslararası müşterilerimizin taleplerini karşılıyor ve Renault’nun gelişmekte olan pazarlarda yayılmasına katkı sağlıyor. Bununla birlikte, Dacia markası ile Duster, Avrupa’da ve Akdeniz ülkelerinde sahip olduğu dizaynı, uygun fiyatı ve her arazi koşuluna uygun özellikleriyle markaya yeni müşteriler kazandırmayı başardı.”

Daha fazlası için kaynak:http://www.otoruyasi.com/bir-milyonuncu-duster-brezilyali-bir-musteriye-teslim-edilmek-uzere-renaultnun-curitiba-tesisinde-uretildi/

• Türkiye ye gelir gelmez makyajlı kasası gittim test ettim gerçekten araç güzel olmuş bunu gördüm 4x4 seçeneği 1.5 dizel oluşu ve milletimizin yüksek araç sevdası çok sattiriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı segment diğer araçlara göre uygun fiyatı işte piyasada öne çıkmasını sağlıyor.
  • Tam köy arabası. Çok satması normal ayrıca parça sorunuda yok motoru renault yemede yanında yat
  • Ama ne hikmetse kimseye yaranamıyor adamlar, sanki her kesin altında ferrari mersedes bmw var canına yanayım.
  • Bence alınmaz onun yerine gider 2.ekl QQ alırım çok daha iyi bir araç sahibi olurum.

Amcam eşinde aldı malzeme kalitesi yok ve konforda yok tek özelliği jip gibi gözükmesi ve yerden yüksek olması,güvenlik açısından da zayıf bir araç.

Aracın + yönleri ucuz olması,az tüketime sahip motoru ve yerden yüksek olması dışında bir şey değil.

Bu tarz ihtiyacı olanlar jipe biniyorum demek isteyener alabilir ama bence güzel bir araç değil.

Birazdan ortadan iki yarılmış duster atar birileri.Her araç o hale gelebilir ama ben Euro Ncap ve diğer testlere dayanarak söylüyorum.
  • Açıkcası anadolu halkı için bulunmaz hınt kumaşı.

Dayanıklı-Sorunsuz
    Servis agı geniş
    Parçası uygun

Ve en önemlileri

4*4 olması bunun yanında 1.5 dCI olması.

Az yakıyor vergisi ucuz. Keçi gibi çıkamadığı yer yok. Fiyatı uygun.

Daha ne yapacak :)
  • İç mekanı samandan yapılmış ama fiyatı golf ile kafa kafaya.
  • Symbol yada clio nun yükseltilmiş halinden başka birşey değil tamam kasa dış görünümü güzel ama herşeyde görünüm değil bence o fiyat gereksiz fazla.!!!
  • 7 kişiliği çıksın yan hava yastığı da olsun direk sipariş veririm. ( Not: fiyatı 70-80 binleri görmezse )
  • Tam bir fiyat performans aracı. Daha ne olsun tabi çok satar.
  • Köy yolları için ideal bir araç
  • Bu adam her şeyi özetlemiş. Güvenlik sıfır, ama 4x4 ü fena değil

• zotacing kullanıcısına yanıt
    Bence cevap vermeniz bile saçma olmuş neden derseniz biri nerede diğeri nerede daha onu çözememiş arkadaş

Dizel Golf kaç para görüyoruz.

Bence VW'nin benzinli manuel dışında almanın mantığı yok çünkü insanları dizel ve otomatik farkı ile çok güzel kazıklıyorlar.

Dizel Golf kaç para onu sormak lazım arkadaşa biliyor mu?

Zaten bu araç şayet arazi aracı ise zaten iç malzeme çok kaliteli değil dayanıklı olması lazım.Plastik esneme payı güzel belki çıkan parçaları çok çabuk ses yapıyor ya da yerinden çıkıyor olabilir ama sabit plastik parçaları salam bir araç plastik kalitesiz ama sağlam

• o kalitede bir araba o kadar para etmezz bide yurt dışında çok satar çünkü yurt dışına renault duster diye gidiyor daci diye değil araştırınca görüceksiniz önüne renaultu koyunca çaça şahini bile satarsınız
  • çok anormal bir forum bu konudada övüyorlar geçen bi konu gördüm adamın biri yazmış yok ata binse daha rahatmış
  • Ncap da carpma etkisi ile kapilar falan aciliyor. Akil almaz bir hata... guvenlik ile ilgili sikintilar yeni surum ile cozulmustur umarim. Yil 2014 50k uzeri para verilerek boylesine agresif guvenlik zaafiyeti olan bir arac almak cok cesaret ister. Ama bunlarin disinda az paraya gayet cok sey vadediyor.

• poloya binen golfe binen adını koymuş wolsvagene biniyorum.eğer passat a varianta touarek e biniyorsan konuş.onun dışında laga luga yapmanın anlamı yok.eğer mercedes e biniyorsan konuş.opel insignaya zafiraya merivaya astraya biniyorsan konuş.sana kimse bu araçların yanında duster on numara araç diyemez.sen eğer bu araçlara binemiyorsan bu markaların kıytırık modellerine araba muamelesi yapıyorsan duster onların hepisine on basar.corsanın 1,3 dizeli 50 binlira golfün 1,6 dizeli 73 binlira nissan QASHQAİ 4x4 baz modeli 99740 tl.parasının hesabını bilen tasarruflu davranır.bilmeyende gider kafasına göre takılır.
  • euroNCAP testlerinden kalan her araç gözümde bitiktir. Duster da bunlardan biri.

• Esp olduğu halde takla atmasa ve az daha güvenli olsa cıvıc,focus yerine tercih edilecek nitelikte bir araç olacak.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.