Şimdi Ara

Note 3 arama sırasında kapanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Alalı fazla olmadı , arama yaparken hiç dokunmuyorum çat diye arama kapanıyor ,deneme amaçlı da arama yaptım gene aynı hiç dokunmadığım halde kendi kendine kapanıyor.S3 almıştım çöptü aşırı kasıyordu şuan kullanılamaz durumda enayi gibi gittik birde not3 aldık google tıklıyosun 2 sn bekleyip yazı yazma kısmı geliyor falan ne iş bu şimdide arama yapamıyoruz.

• hard reset at tekrar deneyin?
  • Valla note 3 hakkında ilk defa şikayet gördüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azaper

Alalı fazla olmadı , arama yaparken hiç dokunmuyorum çat diye arama kapanıyor ,deneme amaçlı da arama yaptım gene aynı hiç dokunmadığım halde kendi kendine kapanıyor.S3 almıştım çöptü aşırı kasıyordu şuan kullanılamaz durumda enayi gibi gittik birde not3 aldık google tıklıyosun 2 sn bekleyip yazı yazma kısmı geliyor falan ne iş bu şimdide arama yapamıyoruz.

Hattın ne müdür ? Dur tahmin edeyim avea ? Bence hattan kaynaklı.
  • Ahmet Samet A kullanıcısına yanıt
    Evet hattanmış arkadaşlar kesilen hatlar yapıyormuş ,mini hat aldım sorun cözüldü buraya yazmayı unuttum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azaper

Alalı fazla olmadı , arama yaparken hiç dokunmuyorum çat diye arama kapanıyor ,deneme amaçlı da arama yaptım gene aynı hiç dokunmadığım halde kendi kendine kapanıyor.S3 almıştım çöptü aşırı kasıyordu şuan kullanılamaz durumda enayi gibi gittik birde not3 aldık google tıklıyosun 2 sn bekleyip yazı yazma kısmı geliyor falan ne iş bu şimdide arama yapamıyoruz.

Geçmiş olsun, çakma heralde...
  • Combalac kullanıcısına yanıt
    değil sorun hattandı çözüldü
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.