Şimdi Ara

Hangi dövüş sporu Kick boks veya Wing Chun ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle 28 yaşındayım.Şu yaşıma kadar bu tip sporlarla hiç işim olmadı.Askerde bile kantinden alıp spor salonuna görevli yaptılar sabah akşam sövdüm yerim değişti diye.Neredeyse bir kere bile ağırlık aletlerini merak etmedim.Hatta spora gelenlere uzaylı gibi bakıyordum.Spor salonuna çay makinesi kurmuş, çay ocağına çevirmiş biriyim.
    Sonra denetmelerde spora yazdılar ve gögüs gögüse muhare eğitimi verdiler.Birbirimizi yerden yere vurduk.Benim bu işler hoşuma gitti.Askerden sonra da bir spora gideyim en azından salondakiler gibi koşu bandında boş boş takılmayayım dedim.Hem özgüven arttırır hem de zibidinin bol olduğu yerde yaşıyorum faydası olur.
    Aklıma kick box ve wing chun geldi.Kuzenim de wing chuna gidiyor 33 yaşında anlattığına göre 3-4 yıllık kick boksçuyu yere yapıştırmış.Artık üfürüyor mu bilmem.
    Acaba hangisi benim için iyi olur? Kick boksa genellikle yaşı küçükler gidiyor.Gerçi bende gerektiğinde seri ve esnek biriyim.

• Yok mu bir fikri olan?
  • Hangi şehirdesin
    Türkiye'de kaç kişi adam akıllı wingchun biliyormuş da öğretiyormuş
    Kickboks a git bence. Wingchun Türkiye' de yeterli alt yapıya sahip değil bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuwaTr

Hangi şehirdesin

İzmir.Wingchun bana da ticari bir iş gibi geliyor.Reklam yapıp kendilerini övüyor hocaları.Kickboks ise her yerde var.Bir de wingchun biraz pahalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Indigo

quote:

Orijinalden alıntı: SuwaTr

Hangi şehirdesin

İzmir.Wingchun bana da ticari bir iş gibi geliyor.Reklam yapıp kendilerini övüyor hocaları.Kickboks ise her yerde var.Bir de wingchun biraz pahalı.

Bence de doğru seçim kickboks
    Bol şanslar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • boksda burun kesin kırılır en iyisi ata sporu güreş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.