Şimdi Ara

Türk geliştiricilerden yeni bir oyun : Space Ball

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Türk geliştiricilerden yeni bir oyun : Space Ball

Uygulama mağazalarında daha fazla Türk geliştiricilerin elinden çıkan yapımlara rastlamaya başlıyoruz. Space Ball bunlardan birisi. 

16 yaşındaki bir geliştiricinin imzasını taşıyan Space Ball, uzayda geçen bir sonsuz koşu oyunu. 30 farklı bölümde uzay topunu bitiş çizgisine ulaştırmaya çalışıyorsunuz. Bu esnada engellerden kaçınmanız ve kenarlardan düşmemeniz gerekiyor. Ayrıca yol boyunca 3 yıldızı da toplamalısınız. 

Kontroller ekran üzeri butonlarla sağlanıyor. Grafikler ve animasyonlar tatmin edici düzeyde olan Space Ball, eğlenceli vakit geçirmenizi amaçlıyor. Oyun ücretsiz. 

• Çöp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forum1

Çöp

çocuk 16 yaşında böyle uygulamayı yapmış. sende foruma girmiş çöp yazıyorsun. bence asıl çöp belli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bradley Cooper

quote:

Çöp

çocuk 16 yaşında böyle uygulamayı yapmış. sende foruma girmiş çöp yazıyorsun. bence asıl çöp belli

Peçeteden kendi imkanlarıyla çöpten doğmuş öyle deme abisi.
  • Madem çöp sen daha iyisini yap.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

quote:

Çöp

Head shot !!

• Sitenizde benim oyunuma da yer verdiğiniz için size teşekkür ediyorum :) Çöp diyen arkadaşıda kınıyorum.
  • Helal olsun . Arkadaşı tebrik ederim . Projelerinin devamını dilerim.

• Helâl olsun bu yaşta yazılımla uğraşmak ve ortaya böyle birşey çıkarmak hiçte kolay değil tebrik ediyorum. İmrendim açıkçası başarılarının devamını dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: aceloq

Sitenizde benim oyunuma da yer verdiğiniz için size teşekkür ediyorum :) Çöp diyen arkadaşıda kınıyorum.

Dh türk geliştiricilere karsilikliz destek vermekle farklidir. Hangi dil ile yazdiniz?

• quote:

Sitenizde benim oyunuma da yer verdiğiniz için size teşekkür ediyorum :) Çöp diyen arkadaşıda kınıyorum.

Tebrik ederim. Oyunu Windows Phone'a da bekliyoruz.
  • bu oyun android türk oyunları bölümüne eklenmiştir.diğer oyunları görmek için:http://forum.donanimhaber.com/m_87848294/f_//tm.htm#87848294

• Tebrik ederiz. İos içinde bekleriz

• Tebrikler

• 16 yaşında takdire şayan bir kardeşimiz.

• Forum yavaş yavaş inci sozluk kivamina geliyor bakalim sönümuz ne olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Balawitz

quote:

Dh türk geliştiricilere karsilikliz destek vermekle farklidir. Hangi dil ile yazdiniz?

Unity oyun motorunu kullanarak c# ve javascript ile yazdım ama çoğunlukla c# kullandım

• bende oyun yapan bir firmada çalışıyorum. Amerika'da aldığımız birincilik ödülü Hürriyet'te bile konu oldu ama maalesef teknoloji sitesi olan donanımhaber bu tarz haberleri ya hiç görmüyor yada çok geç yakalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

quote:

Çöp

Ayıp değilmi hocam bu dediğiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blood Money -- 21 Nisan 2014; 17:56:21 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• helal olsun arkadaşa.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.