Şimdi Ara

Bağımsız 2.0 - Bölüm 8

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bağımsız oyun yapımcıları sıradışı fikirleriyle endüstriye yön vermeye, biz de en iyilerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Peki bu bölümde hangi yapım daha iyi?

• ilk kez ilk mesaj
  • Gökhan'ın Oyunu - Gang Beast , 1.ci sinif aksiyon filmi gibiydi.

Talha'nın Oyunu - Son of Nor , bir facia geciniz...

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Son of Nor bildiğin Avatar oyunu :D

• Biraz biraz heyecanlanmaya başlamışken program bitti ama sizde haklısınız tabi haftada bir olunca böyle oluyor.SUIGENERIS hoşuma gitti,takip edeceğim.Bu arada oyum Gökhan a.
  • Gang Beasts'e yeşil ışık yakılmış.

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=223877465
  • Talha'nın oyunu değil de o şekilde kontrol edilmesi ilgi çekici. Gökhan'ın oyun daha eğlenceli gibi. Oyum Gökhan'a :) Programın her hafta olması çok iyi oldu.
  • Beyin dalgalarını kontrol etme teknolojisi çok daha önceleri hiç beklenmedik bir firma tarafından denenmişti; OCZ brain mouse 2008 yılında tanıtılmıştı 300 dolar fiyatı olacağı söyleniyordu ama piyasaya çıktı mı ne kadar sattı vs detay bilmiyorum ama sanal gerçeklik olayı hızla oyunlara adapte edilmeye başlandı 20-30 yıl sonrası oyunları rüya görür gibi zihnimizde canlandırarak oynayacağımızı düşünüyorum.
    Her şey iyi güzel olur ama bu hızla giderlerse düşünce okumayı da başarmaları içten bile değil işte bu çok sakat olur :) Çocuklarımız olmadı torunlarımızın yaşayacağı dünya çok çetin olacak

• bu hafta ikinizin oyunları da pek ilgimi çekmedi.fakat tanıtımdaki güzel müzikten dolayı oyumu gökhana verdim :D

• Son of Nor oyununda keşke direkt olarak Avatar çizgi filminin temasını alsalardı. Hikaye de hazır olacaktı. Benim gibi Avatar severlerin hayali bi nevi gerçek olurdu. :))

• İki oyunda çok güzel Gökhan abi seninki daha bir keyifli ama Talha abi yeni bir buluş bulmuşcasına mükemmel bir oyun bulmuş kısaca Talha abinin oyunun anlatılmaz yaşanır gibi ama bu hafta çekişmeli geçicek eminim. :)))

• Contagion'i zamaninda 3$'a almistim Steamden, iyiki almisim. Oyun simdi 19$ mi ne ve giderek dahada gelisiyor.

• Vallahi Talha Sui Generis'i koysaydin Gang Beasts'in karsisina oyum sanaydi. Fakat bu sefer benim acimdan Gökhan kazandi. Bu arada Sui Generis önümüzdeki ay cikacakmis.

• Cosmonautica keşke tabletlerede gelse bence sunduğunuz iki oyunda çok iyiler ancak dövüş oyunun ilerde ne sunucağı tam olarak belli değil o yüzden oyum son of nor'a.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXios -- 21 Nisan 2014; 13:26:18 >
  • Gökhan abinin oyunu bağımsız türüne daha uygun bir konseptteydi, Talha abi oy almak için kurnazlık yaptı bu hafta :)

• Talha bu hafta açık ara kazanır. Gökhan'ın bir hafta sonraki intikamı bakalım nasıl olacak, oyum Talha'ya

• Benim oyum Sui Generis oyununu öneren arkadaşa :)

• Talha'nın oyunu programın içinde de yorumlarda da Gökhan'ın oyununa çok büyük bir fark atacakmış gibi gösterilmiş ama bence Gökhan'ın oyunu kesinlikle daha eğlenceli,oyun dünyasının böyle yapımlara ihtiyacı var,oyun Gökhan'a.

• Bu hafta iki tarafın oyunu da güzel :) ama talha abininki daha iyi bence :) program için teşekkürler :), bi de "one finger death punch" diye bi oyun var bağımsız mı bilmiyom ama öyleyse tanıtmanızı tavsiye ederim, basit bi konsepti var ama çok eğlenceli duruyo cidden :)
  • oyunumu yayınladığınız için çok teşekür ederim Talha abi sanada kısmet değilmiş :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.