Şimdi Ara

Donsuz Doncu dolandırıcıdır dikkat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler başlıktada belirtiğim gibi adam dolandırıcıdır yarın ilk mahkemeye başvurucam ben kodda değilim ama yaptığı yanına kar kalmasın
     Donsuz Doncu dolandırıcıdır dikkat Donsuz Doncu dolandırıcıdır dikkat Donsuz Doncu dolandırıcıdır dikkat Donsuz Doncu dolandırıcıdır dikkat

• Benim amcam savcı üst katta oturuyor istersen bizzat ilgilendireyim 18 yaşından büyükse 5 sene mahkeme mahkeme gezmekten harap olurm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • higuain75 kullanıcısına yanıt
    bilmiyorumki yaşını benimde tanıdıklarım var kardeş genede saol :D
  • Riot a mesaj atıp bile kodun kullanma zamanını öğrenebilirsiniz. Bu olayın peşini bırakmayın. Örnek temsil edersiniz foruma.

• Herkes mahkemeye başvuruyor bir sonuç yok ama.
  • oziboaydino kullanıcısına yanıt
    18 yaşın altındaysa bi sonuç olacağını sanmıyorum çoğu da 18 yasşın altında
  • Geçmiş olsun,şahsın lavbali nickinden ayıkabilirdin olayı.
  • az önce mesaj atmıştım neyseki ilk kodu vermeyi kabul etmemişim

edit: imzasında 13 yaşında olduğu yazıyor ev telefonunu bulup babasına şikayet ederseniz bidaha lolu bırakın internete giremez çocuk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F9490C5FC -- 20 Nisan 2014; 21:31:44 >
  • Kimsede demiyor ki aga nicki donsuz doncu olan adamla niye alışveriş yapıyorsun ?
  • Subsie kullanıcısına yanıt
    saol kardeş
  • kardeş nerden biliyom boş anıma denk geldi ya 5 tl için böyle yapabileceklerini düşünemedim benden o kodu rica etse istese gene verirdim ne olacak ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: elessar87

kardeş nerden biliyom boş anıma denk geldi ya 5 tl için böyle yapabileceklerini düşünemedim benden o kodu rica etse istese gene verirdim ne olacak ki

Kod verebilirmisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: kolikantos

quote:

Orijinalden alıntı: elessar87

kardeş nerden biliyom boş anıma denk geldi ya 5 tl için böyle yapabileceklerini düşünemedim benden o kodu rica etse istese gene verirdim ne olacak ki

Kod verebilirmisin

kardeş başka kod yok ki ben o koddan bahsediyodum :D
  • Bendende kodu önce istiyordu hecarim almak için ama vermemiştim iyikide vermemişim o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: I need $

Kimsede demiyor ki aga nicki donsuz doncu olan adamla niye alışveriş yapıyorsun ?

çünkü coq güvenilir bri ailesinde 5 avukat war ve kendisi de hukuk okuo
  • elessar87 E kullanıcısına yanıt
    ürün anahtarını gir kardeş kursan kullanma
  • Nicki zaten fail

• Ben zamanında başvurdum mahkemeye ve bilişim suçlarına ama yeterli kanıt olmadığı gerekçesiyle başvurum reddedildi, umarım siz bir şeyler yapabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kauppatore kullanıcısına yanıt
    ya bendede kanıt yok ki elle tutulur sadece bu resimler var bilmiyorumki yüzde 90 benide reddedicekler keşke adını soyadını alsaydım diyorum yada tel no
  • O nicke kod

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.