Şimdi Ara

İnsan problemim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba beyler. Benim insanlarla özellikle de yakın çevremle alakalı sorunlarım var. Zaten davranışları hoşuma gitmiyor, havalanmalar, rica edip yapma dememe rağmen o eylemi yapmalar, imalı imalı göndermeler yapmalar, düşüncesizce hareketler vs. Rahatsız oluyorum gittikçe ve bir yerden sonra bi inanılmaz derecede artıyor. Okula gitmek istemiyorum artık evdekilerle de konuşmak istemiyorum çok kötü bir durum bunu atlatmanın bir yolu yok mu ?

• kitap

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsanlardan nefret etme duygusu bendede var, çoğu kişi bana çok yapmacık ve itici geliyor

• alısacan gardas. Sirf bu yuzden 2 3 tane arkadas ortami deistirdim. Su anki arkilerimde az cok bole. Alisacan. Ezilme sende aynisini yap

• Sağolun cevaplar için. Yok hayır ezilmiyorum zaten, belirli bir yerim var bana laf eden istediğini yaptıran olmuyor da, sevgilimle de ayrıldık zaten kolay kolay mutlu olan birisi değildim şimdi hiç mutlu olamıyorum. Bu tür davranışları yapıp da mutlu olan insanları görmek iyice çileden çıkarıyor beni. Kitap okumayı deneyeceğim, ama böyle geçer mi bu hayat bilemiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.