Şimdi Ara

Kız bana 'keşke hep böyle davransan' dedi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kız sevgilim falan değil beyler, ne demek istemiş olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Ellie Goulding

kız sevgilim falan değil beyler, ne demek istemiş olabilir

Kimyacı ve mucit büyüğümüz olan, 20. yüzyıla yaptığı buluşlarla damga vuran, insanların yaşamını kolaylaştıran onları sefaletten kurtaran, Amerika'nın Ohio eyaletinde doğan Thomas Alva Edisonun ampulü bulmasından sonra gelişen olaylara takriben ampülün içindeki tungsten metalinin yerine daha dayanıklı bir metal koymanı ve ampül ile birlikte evlerimizi daha iyi aydınlatmanı ayrıca enerji tasarrufu sağlayıp güzel ülkemize ve güzel dünyamıza katkılarda bulunup iyi bir insan olmanı hatta yapacağın buluşlarla insanlığa damga vurmanı ve diğer mucit arkadaşlarımız gibi tarihe adını altın harflerle yazmanı istemiştir bu sözleriyle sayın majesteleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TruthSeeker -- 20 Nisan 2014; 18:51:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Iste hicbirzaman sevgilimmis gibi davranma demis yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kız ilgi göster demiş ama genelde bu tarz kızlar önce koşturup sonra seni bırakır.
  • @TruthSeeker

eyvallah başgan

@jasonw

yok lan sevgilim gibi davranmadım gerek de yok zaten de, genelde pek ciddi olmayı sevmeyen bir insanım fakat orada çocuksu tavırlarımı bıraktığım için dedi öyle.

@Kutu149

sağol hocam, şimdilik ilgi göstermeyi düşünmüyorum zaten o kişiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saf köylü -- 20 Nisan 2014; 20:03:07 >
  • Dengesiz olduğunu belirtmiş açıkça

Not : Hakaret değil. Büyük ihtimal önceden daha kötü davranıyodun şu an iyi davranmaya başladın?
  • yok aga kötü davranmıyorum da, ağırbaşlılığımı takınmıyorum genelde. orada ağırbaşlı davranınca böyle dedi. yoksa kötü davrandığım olmadı kimseye
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.