Şimdi Ara

Türkiyedeki support anlayışı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nidalee ve luxtan ibaret gitmeyen feeder ve nooblarla dolu...Thresh,leona,alistarkarma,sona ve bir çok support varken nidalee alıp feedleyenler var Allah bunların belasını versin diyorum başka bir şey demiyorum..

• ve sen dodgelamadın ? suç sende
  • TR: Eien Ni

Nocturne support op

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • So easy
  • quote:

Orijinalden alıntı: Verse Parchalarya

Nidalee ve luxtan ibaret gitmeyen feeder ve nooblarla dolu...Thresh,leona,alistarkarma,sona ve bir çok support varken nidalee alıp feedleyenler var Allah bunların belasını versin diyorum başka bir şey demiyorum..

geçen yanıma bir nidalee gelmiş adam oyunu taşıdı resmen
  • Ya kardeşim benim de mainim sup, sup karakterleriyle oynuyorum ve diyorum ki size müstahak bunlar. Janna alıyorum, adam Janna'dan sup mu olur diye beni flameliyor. Sona alıyorum, kendini mi koruyacaksın beni mi koruyacaksın diye flame yapıyor. Bunlar sadece örnek olarak söylediğim şampiyonlar ama cidden her seferinde bu tarz şeylerle karşılaşmaktan sıkıldım artık.
  • Honor niye verdin ?

• ekle gwaine. thresh blitz akarım.
  • birde trde 5 mid olsa bile dodge atmayanlar var
  • Yapan yapıyor nidalee ve luxla

• Turkiyede support mu var

• Benim yanima supportum diye trundle alan geldi bide yetmezmis gibi ad kasmaya calisiyor tank cik bari dedim bana oyunu ogretme low diyor

• Prolar sup oynamaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Bombfactory

Prolar sup oynamaz

Tanrılar affetmez değilmiydi o :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 26dakkada 80-100 minyon nedir ya elohell resmen nasıl çıktı bunlar gümüşe bizim zamanımızda gümüş adam hiçbişey bilmese de minyon keserdi en azından
  • Ben Blitz sup prem Tresh adc yapiyoz ve tek hookla adcyi curutuoz
    He is: TolıI

• quote:

Orijinalden alıntı: lord24turker

26dakkada 80-100 minyon nedir ya elohell resmen nasıl çıktı bunlar gümüşe bizim zamanımızda gümüş adam hiçbişey bilmese de minyon keserdi en azından

Bot lanede karşı rakibi kesti ben junglım ejdere çağırıyorum ama daha gelen görmedim.20.dk civar ace atıyoruz geride olmamıza rahmen barona gelen yok kule almaya çalışıyorlar.Ve bu dediklerim gold eloda yaşanıyor.Bunlar ayrıca tek maçta değil her maçta başıma geliyor.
  • Low elo vakasi kendinizi gelistirin

• Arkadaşın son seri maçı kalmış, last pick oldum, mid dememe ragmen midi bırakmadılar nidalee lockladm sup nidalee ile taşıdım.

Türkiyedeki support anlayışı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrashBone -- 20 Nisan 2014; 21:20:36 >
  • Nasus sup gördüm birader neyin kafası bu.. adam diyorum la dalga geçme adam diyor slowum var adcye kolaylık..

euw geçtim rahatım şimdilik bakalım
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.