Şimdi Ara

Cruze 1.6 HB Lt Plus'nasıl bilirsiniz?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
3.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-ruhsat-sahibinden-hatasiz-2011-lt-pulus-hb-124-hp-ac-full-161599879/detay . Bu araç hakkında bilgi verebilir misiniz özellikleri yakıt tüketimi vs. internetten baktım ama sağlıklı bir sonuç bulamadım. İlan fiyatı uygun mu,kullananlar vs. yardımlarınızı bekliyorum. Bu İptal!

Yeni ilan;
    Başka bir cruze ilanıyla devam etmek istiyorum o ilan şuan kaldırılmış malesef. Yeni ilanhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-chevrolet-cruze-1.6-wtcc-edition-plus-levato-lpg-160991403/detay bu arkadaşlar. Sorularm ;
    1)Bu model yani WTCC edition plus tam donanımlı olan modelmıydı?
    2)Ayrıyeten chıple 140 bg e yükseltilmiş bunun arabaya belli km sonra zararı olur mu?
    3)Araçta lovato lpg mevcut kaçıncı km de takılmış bilmiyorum onu geçersek lovato nasıl bir markadır cruze uyumu nasıldır?
    4)Lpg le yakıt yüketimi km de kaç kuruştur?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esercan14 -- 24 Nisan 2014; 17:21:57 >

• Bende 2011 ls otomatik vardı 100km de 12 litre yakıyordu.

Arkadaşım şu an manuelini kullanıyor.onun ortalaması 8 litre.şehir ici dışı karışık.

Gayet donanımlıdır.Fiyatıda b segmentinden ucuzdur.Tüp takılır babalar gibi binilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizde var 2011 model 30000 km de şuana kadar hiçbir sorun çıkarmadı yakıtıda benim kullandığım 1.6 hitler golf 6 dan farksız tabiki lpg ile kullanılıyor fiyatına göre gayet iyi bir araç burada yakar ocağına incir ağacı diker gitmez diyenlere bakma temizini bu al keyfine bak...

• Yorumlar için teşekkürler, bir de ilandaki arabayı değerlendirebilir miyiz fiyatı uygunmudur? Özelliklerini yazar mısınız Lt plus (Örn;yağmur far sensörü var mı?)
  • 2015 de cruze türkiye piyasasından çekileceğini duyudum ... yurt dışında devam edecekmiş.... biraz çok yakması harici pek bi sıkıntısı yok bu araçların..... malum benzin fiyatları uçtu ülkemizde
  • oto-danışman-expert kullanıcısına yanıt
    Lpg taktılır o sorun bir şekilde halledilir,çekilmesinin cruze kullanıcılarına etkisi ne olur?
  • Hb yerine sedan olmazmi usta? Bunlarin sedani daha oturakli duruyor.

• Sahibinden.com da baktığım ilan özelliklerine uygun Hb vardı sedan yoktu malesef özellikle cruise control olması lazım o da bu bulduğum Hb de var.
    Ayrıyeten Hb ler gözüme sedandan daha hoş duruyor tabi tercih meselesi
  • Benim iş arkadaşında vardı sıfır almıştı, 2 sene sonra 12 binde sattı, satmasında chevy nin Türkiye'den çekilmesi ve aracın çok yakması en önemli faktördü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esercan14

Yorumlar için teşekkürler, bir de ilandaki arabayı değerlendirebilir miyiz fiyatı uygunmudur? Özelliklerini yazar mısınız Lt plus (Örn;yağmur far sensörü var mı?)

bu araçta yapmur far park sensörü var digital clima var araba full yan ve perde yastıkları esp cruze mevcut mis gibi araç ..

• mumenu kullanıcısına yanıt
    Ben çekilmesinin pek etkisi olucağını sanmıyorum ayrıyeten çok yakması konusu aynı sınıftaki araçlardan bence çok bir farkı yok
  • ilandaki aracın özelliklerinde Head-up Display belirtilmiş böyle bir özellik mevcut mu?
  • Vazgeç bu sevdadan .
    Mitsubishi lancer duşunebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam honda ve toyota al bak keyfine
  • Şöyle belirteyim. Elimizde fiat linea 1.4 fire active 71.000 kmde Atiker sıralı sistem lpg'li boyasız çiziksiz araç var bu arabayı satmayı düşünüyoruz fiyatta 24-26 bin Tl arası düşünüyoruz öncelikle bu fiyata satılabilir mi bunu sorayım? İlanda kriter 0-80.000 km arasında maksimum 32.000 Tl ye 2.el araç bakıyoruz bu kriterde bulduğumuz konfor özellik bakımından en iyi cruze var o yüzden tercihimiz cruze yönünde. Teşekkürler
  • oto-danışman-expert kullanıcısına yanıt
    belirttiğim gibi fiyat özellik konfor km bakımından en uygun ilan cruze,teşekkürler yorum için
  • quote:

ilandaki aracın özelliklerinde Head-up Display belirtilmiş böyle bir özellik mevcut mu?

head up display diye ortadaki ekrana diyodur cama yansıtan bir head up felan yok
    benzinli limeayı o fiyata satmanız biraz zor gibi ama her mslın bir müşterisi var belli olmaz

• pulpa kullanıcısına yanıt
    sanırım yalnış gördünüz benzinli değil atiker sıralı sistem lpg li
  • quote:

Şöyle belirteyim. Elimizde fiat linea 1.4 fire active 71.000 kmde Atiker sıralı sistem lpg'li boyasız çiziksiz araç var bu arabayı satmayı düşünüyoruz fiyatta 24-26 bin Tl arası düşünüyoruz öncelikle bu fiyata satılabilir mi bunu sorayım? İlanda kriter 0-80.000 km arasında maksimum 32.000 Tl ye 2.el araç bakıyoruz bu kriterde bulduğumuz konfor özellik bakımından en iyi cruze var o yüzden tercihimiz cruze yönünde. Teşekkürler

Öncelikle linea piyasasını takip etmediğim bir araç.
    Burdakilerin tepkisini çekebilirim ama Cruze tam bir "At görünümlü eşek" Evet yanlış duymadınız "At görünümlü eşek"
    Size tavsiyem Mitsubishi forumuna girip Lancer ı bi araştırmanız.Sonrasında test suruşu yapmanız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mutlaka tercih meselesi, ama bi kriter fiyat sınırı var o sınırlara uygun cruze var
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.