Şimdi Ara

Instagram dan anlayanlar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yaklaşık olarak 3 aylık bir ilişkim vardı bundan 2 hafta önce kız arkadaşıma instagram şifremi vs vermiştim bir kız sürekli fotoğraflarımı beğeniyor diye hesabımı silmiş (nasıl becerdi bilmiyorum)
    Tekrar açmak istiyorum fakat açılmıyor sanırsam komple silinen hesap bir daha gelmiyormuş geri yoksa çaresi varda ben mi bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum

• Silindikten sonra gidiyor malesef :) tekrar aynı isimle alabilirsin ama fotoğrafların filan gitti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son 2 harften anlarım ama instagr kısmı bana uzak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chairlift

Silindikten sonra gidiyor malesef :) tekrar aynı isimle alabilirsin ama fotoğrafların filan gitti

Hocam aynı ismi almakta sıkıntı çekiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: urk

quote:

Orijinalden alıntı: chairlift

Silindikten sonra gidiyor malesef :) tekrar aynı isimle alabilirsin ama fotoğrafların filan gitti

Hocam aynı ismi almakta sıkıntı çekiyorum

öyleyse o ismi arama yap bi bak var mı öyle bi hesap? yoksa alabilirsin diye biliyorum ben yanılıyorumdur belki..

Edit: aynı isimle alınamıyormuş malesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chairlift -- 20 Nisan 2014; 21:12:12 >
  • chairlift kullanıcısına yanıt
    yapacak bir şey yok sanırsam yinede cevaplarınız için teşekkür ederim
  • arkadaşlar lütfen yardımcı olun çıldırmak üzereyim. instagram şifremi unuttum mailime şifre yenileme e-postası gelmiyor. oysa daha önce instagramdan şifremi değiştirdiğime dair mail almıştım. spam olarak da gelmemiş. defalarca denedim bir türlü mail gelmedi. facebooktan bağlı olmadığım için burdan da şifremi yenileyemiyorum. çözüm önerisi olan var mı ?
  • şifremi daha sonra hatırladım gibi. onu yazıyorum ama bu kez de yanlış olduğunu söylüyor. acaba yanlış mı hatırlıyorum yoksa. çok denediğim için bloke olma durumu mu var ? yardımcı olursanız çok mutlu olurum günlerdir kafayı sıyıracağım. e-postam hala gelmedi. gelmiyor
  • Hesap silerken aynı adla bir daha alamazsınız yazıyo ama ben iki sene sora aldım bekle

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.