Şimdi Ara

2.el iphone 4 alırken nelere bakmalıyım ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• iCloud hesabından mutlaka çıkılmış olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: multiTYRT

iCloud hesabından mutlaka çıkılmış olsun.

+1
  • multiTYRT kullanıcısına yanıt
    ona nasıl bakacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImNegativeBoy

ona nasıl bakacağım

Ayarlar>iCloud bu menü boş ve hesap istiyorsa mutlaka çıkılmıştır. Eğer hesap ile girilmişse ilk baştaki Hesap sekmesinin yanında e-mail yazar.

• Çoğu 2-3 yıllık iPhone 4'ün bataryası %50 gibi performans kaybı olmuştur.
    700-800 defa şarj olmuş batarya'nın amper kapasitesi oldukça düşer.
    Mümkünse, 5-6 ay garantisi kalmış bir iPhone 4 bulun..
    Apple store de orjinal batarya değistirtsen 190 lira..
    15-20 dolarlık Yan sanayi batarya alıp, değiştirsen pek verim alamazsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam kaça alıcaksınız yani bir heves alıp sonra satmayın almışken sıfır bir cihaz alın video,foto,internette turlarım az oyun oynarım diyorsanız windows phone alabilirsiniz ekran boyutları iyidir yada gm'nin telefonlarına bakabilirsiniz.İphone 5 kullanıyorum diğerlerini kullanmadım ancak wp'nin çok stabil olduğunu ve sadece market olarak fark ettiğini söyleyen çok fazla kişi var ios ile android içinse pek birşey diyemem onda yüksek cihazlar iyiler düşük fiyatlıları bilemicem ama gm içinde söylenenler çok iyi.

Edit=soruna gelicek olursak yukarıda demişler zaten icloud kısmına gelip bakın hesap olmasın orda ios 7 ile gelen bir koruma sistemi eğer hesap varsa sahibine söyleyin kaldırsın.Kamerasına bakın leke olmasın.App store,itunes store girip bakın sahte olmasın,çerçevesini kontrol edin,face time özelliğine bakın arap ülkelerinden gelenlerde face time olmuyordu benden bukadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXios -- 20 Nisan 2014; 16:52:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: multiTYRT

iCloud hesabından mutlaka çıkılmış olsun.

Aynen en önemlisi bu kesinlikle unutma

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla hiç iphone kullanmadım sırf o yüzden almak istiyorum bu arada facetime nasıl bakılıyor ?
  • telefon üzerinden kişilere geliceksin birinin üstüne tıkla arama ve facetime tuşları hemen çıkıyo zaten.
  • tamam reis ona dikkat edicem ama benim numaralar hatta kayıtlı değil :D
  • frapsxxx F kullanıcısına yanıt
    s3 nasıl peki
  • İphone 4 ü 2 ay önce aldım 2.el 500 tl ye şuana kadar hiçbir sıkıntısı olmadı.İnternete giricem sadece diyosan rahat 3 yıl gider,oyun için bişey diyemem
    bi clash of clan oynuyorum telefonda bide sudoku var:) kamerası falanda iyi

• ugur_krky kullanıcısına yanıt
    kasma var mı
  • 2 ayda sadece tangoda kasma yaptı onun dışında kasma olmadı
  • Sensore bakin.. Birilerini arayin ekran kapaniyormu kulaginiza goturunce ona bakin.. Sesi disariya verin o sekilde konusun. Home tusuna bakin iyi calisiyormu.. Muzik acin dinleyin. Bide itunese baglayin telefonu yada itunes kurulu deilse pc telefonu goruyormu bunlara bakin.. + bide icloud

• quote:

Orijinalden alıntı: bayy_SS

Sensore bakin.. Birilerini arayin ekran kapaniyormu kulaginiza goturunce ona bakin.. Sesi disariya verin o sekilde konusun. Home tusuna bakin iyi calisiyormu.. Muzik acin dinleyin. Bide itunese baglayin telefonu yada itunes kurulu deilse pc telefonu goruyormu bunlara bakin.. + bide icloud

s3 alim en iyisi daha iyi :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.