Şimdi Ara

93/3 telefon yakalatma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar İzmir Güzelyalı da askerliğini yapanlar var mı lütfen yardım edin erkek arkadasım 3 hafta once telefonunu yakalatmıstı sonra bı telefon daha kullanmaya basladı dun onu da yakalatmıs oncekınde 3 hafta carsısı kılıtlenmıstı sadece sımdı tutAnak tutacaklar 1 hafta askerlıgım uzayacak dıyor nolur yardım edın cidden uzar mı askerlıgı pazartesı gunu bellı olacak dedı İzmirin esnek oldugunu duydum bu konularda ama askerlik uzaması oluyor mu cidden? :'((( kendısı havacı santral olarak yapıyor askerlıgını

• Olur tabiki, askerlikte her şey mümkün. isteseler 1 hafta da uzatırlar 1 ay da, askeriyede telefon kullanmak yasaktır sonuçta..
  • Bazı yerler esnek oluyor diyorlardı göz yumuyor komutanlar diyorlardı izmir de raht bir yermiş üstelik santralde baska bir yolu yok mu uzamama ihtimali hiç mi yok mahkemeye mi çıkacak lütfen biginiz varsa paylaşın lütfen :'(
  • Oha, santralde ve telefon yakalatmış he

Erkek arkadaşına donanım haberden selam ilet

12 ay askerlik yaptım, bir kere telefon yakalatmadım, yakalatamadım

Hemide Lumia 925 kullandım.

Askerde telefon yakalatmak gerçekten zor iş

Tunatak tutulduysa 1 hafta askerliği uzar. Kesin ve net.

Yasaklı madde soktuğu için mahkemeye bile verilir.

Esnek, mesnek diye birşey yok. Askerde, telefon yassak. Bu kadar açık Yakalatmadığın sürece, laptop, tablet, telefon herşey serbest

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.