Şimdi Ara

Beyond: Two Souls PS4'e mi Geliyor?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•       Bildiğiniz üzere geçtiğimiz neslin en iyilerinden biri olan The Last of Us, PS4 için duyurulmuştu. Peki, aynı kaderi Beyond: Two Souls da paylaşabilir mi? Dragonbane nickli bir NeoGAF kullanıcısının yakaladığı bir screenshot'a göre durum tam olarak da böyle.

Aşağıda görebileceğiniz bu screenshot'ı, Beyond: Two Souls'un programcılarından biri Portfolsunda paylaştı. Kısa bir süre içinde screenshot'ı geri kaldıran programcı için ne yazık ki iş işten geçmiş. Çünkü gözü açık "Dragonbane" çoktan screenshot'ı kaydetmiş.

"Peki, bu Screenshot ne anlama geliyor?" dediğinizi duyar gibiyim. Bu, temel olarak oyunun Dualshock 4 kontrolcüsü için giriş kodları.

Beyond: Two Souls'un yapım ekibinin E3'de gösterilen The Dark Sorcerer teknoloji demosunun yapımda yer aldığını yani Quantic Dream'in PS4 hakkında tecrübeli olduğunu göz önünde bulundurursak, böyle bir port'un çok da zor olmayacağını söyleyebiliriz.

Tabiki böyle bir portlama sadece eğitim için veya iptal edilmiş bir proje için de yapılmış olabilir.

• ekran görüntüsü yerine screenshot yazınca çok cool olmuşsunuz editör bey
  • bi bitmediniz...
  • Of ya.. Nasılsa oynayamayacağım diye Last of us' u gökhan abinin oynadığı seride izlemiştim. Beyonduda öyle. PS4 e gelirse şimdi kesin alırım ama hikayeyi bildiğim için aynı tadı vermeyecek. Nerden izlediysem of :(

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Sony eski nesil portlarla ya da eski başarısız IP'lerin devam oyunlarıyla (KZ, Inf) nesli bitirecek sanırım. Cok kalite oyunlar Last of Us da Beyond da ama oynandı geçti gitti yeni şeylerle gel Sony.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ama artık suyu çıktı. PS2'deki oyunların HD olup geliyorlardı tamamda, bu nedir?

• Playstation 4 alacağım diye Playstation 3'ü satmıştım. Sattığım sıralarda çıkmıştı Beyond: Two Souls. Daha sonra Youtube'da PewDiePie'dan serisini izlemiştim. Ön yargılarla yaklaştığım bir oyundu fakat oynayamadığıma üzüldüğüm bir oyun oldu. Umarım The Last Of Us gibi Beyond: Two Souls'da Playstation 4'e duyurulur.

• BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt
    Sen başvursaydın seni alsalardı o zaman. Biraz zaman geçsin daha dikkatli olur. Niye yerden yere vuruyosunuz yeni editörleri.
  • Şu editör mevzusunu bitirin artık yanlışı varsa söyleyin yeter haber hakkında yorum yapın editör hakkında değil

• heavy rain de gelsin

• Yakında, playstation 3 exclusive diye bir şey kalmayacak.. :)

• Uncharted Trilogy bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony PS4'e yeni özel oyunlar yerine eskileri port ederek PS4'ün oyun kıtlığını gidermeye çalışıyor ama bana kalırsa Sony biraz tembelliğe kaçıyor. Yani yeni çıkaracağı oyunla eskisi arasında dağlar kadar fark olmayacak sonuçta. Az bir şey grafikler cilalanacak o kadar. Sony'nin yeni özel oyunlara ihtiyacı var. Eskilerine değil.

• Geçen yaz ps3 oyunlarını ps4 te oynayamiyoruz onun için ps3 alacağım guzel oyunları var demistim ve ps3 almıştım ama sonra ps4 te aldım geçtiğimiz günlerde ps3 teki oyunlar yavaş yavaş geliyor ps4 e sonuç ne? Ps3 ü boşa aldım oynamak istediklerim zaten geliyor :)

• Ama ps3 almasaydim Crysis 3 e pc sistemim yetmiyordu bu bağlamda mutluyum şahsen hepsi geliyo Crysis 3 te ps4 e yapılsa Hayır demem :)

• yeni nesil oyunları yapmak çok zaman alıyor anlaşılan. Bu boşluğu doldurmak için yapıyorlar. Ama 2012-213 de çıkan oyunların ne gereği var insanlar zaten daha yeni oynadı bu oyunları yapacaksanız bari uncharted-mgs4-god of war falan yapın.. çok saçma!
  • Muhtemelen arayı sicak tutmak için yapıyorlardir sonuçta biz bu oyunları yapan adamlar için işi bıraktılar bu son oyundu falan gibi haberler okumadik tabi finans kısmı da var yok değil olur da adamlar az yada çok emek veriyorlar yeni nesle düzenlemek için ben aşırı ya kaçıp yepyeni bir fiyatla satmalarina karşıyım indirim en ideali ama ücretsiz e hayir demem tabiki :D

• PS3'ün son demlerinde çıkmış oyunlar, Beyond: Two Souls beklenti olarak PS'de istenen satış başarısını yakalayamamış olsada, Sony'in önceliği bu tip exc. oyunları allayıp pullayıp yeni PS4 ambalajları ile satmaları daha doğru strateji

Beyond: Two Souls PS3'de beğenmemiş olabilirsin belkide aynı oyunu PS4 ver. beğenirsin

• Arkadaslar ps4 un ne kadar guclu oldugunu muhtesem oldugunu soylediklerinde abarti sanmistim ama evet cok gucluymus iste kaniti budur yeni nesilde ps3 oyunlarini 1080p@60fps oynicaz iste daha ne olsun!!!! Biz zaten 1.5 milyari yeni nesil yeni konsolda ps3 oyunlarini 1080p oynamak icin vermistik...herifler xbox oneyle dalga gectiler gucsuz konsol diye xbox one nin bir oyunu butun ps4 oyunlarina bedel..hey gidi sony hey..butun saglam yapimcilar firmalardan tek tek ayrilinca bizede ps3 exlerini ps4 te oynamak kaldi..

• Kz ve infamous un yeni oyunlari cikti uncharted in yeni oyunu yolda the order la drivr clibta gelecek daha ne olsun beyond benimde ps3 u sattigimda gelmisti uzulmustum bu haberi bekliyordum gelsin alacagim..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.