Şimdi Ara

Bas gitar yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, başlığa nasıl yazacağımı bilemedim, benim yardım istediğim konu, evde kulaklıkla bas gitar çalarken aynı zamanda arkadan çaldığım müziği de duymak istiyorum. Bunun için kullanmam gereken ekipmanlar nelerdir bilmiyorum açıkçası , ekipman konusunda çok bilgim yok, yardımcı olursanız sevinirim.

• Amfinde giriş çıkışları olması gerek ben de 2 giriş bir çıkış var ana girişe gitarı bağlıyorum cd in girişine telefonu bağlıyorum çıkışa da kulaklığı takınca ikisi de duyuluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bende boston gb30 amfi var, tek input var dediğiniz şekilde yapamam sanırım. Yok mudur alternatif bir yol ?
  • aux girişi var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: fabricc

Hocam bende boston gb30 amfi var, tek input var dediğiniz şekilde yapamam sanırım. Yok mudur alternatif bir yol ?

Çoğaltıcılar var ama pek performanslı olmadığı söyleniyor zamanında ben de araştırmıștım hatta amfisi patlayanlar falan varmış ne kadar doğrudur bilemem

• quote:

Orijinalden alıntı: erdemfb12

aux girişi var mı

Önde bir input ve output girisi var arka tarafında da lint out diye bir giriş var ama ne işe yarıyor bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrCetintas

quote:

Hocam bende boston gb30 amfi var, tek input var dediğiniz şekilde yapamam sanırım. Yok mudur alternatif bir yol ?

Çoğaltıcılar var ama pek performanslı olmadığı söyleniyor zamanında ben de araştırmıștım hatta amfisi patlayanlar falan varmış ne kadar doğrudur bilemem

Tek yol çift girişli amfi almak mı diyosunuz ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MrCetintas

quote:

Tek yol çift girişli amfi almak mı diyosunuz ?

Dediğim aparatı input a takıyorsunuz iki tane giriş oluyor jakları aparata takıyorsunuz ama performanslı olmaz ayrıca telefon gibi bi aletten gelen ses de ekolayzır dan geçeceği için o ses de değişecektir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.