Şimdi Ara

Ftp Problemi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba öncelikle konunun yeri burası mı tam bilmiyorum yanlış yerde açtıysam özür dilerim. Sorunuma gelirsek, bir web sitesinin flash galerisini değiştirdim. Teması görüntüsü vs herşeyi aynı. Sadece bir kaç fotoğraf ekledim. Sonra bunu SWF uzantısıyla ftp den siteye attım. Siteye girdiğimde ise eski dosyaları silmeme rağmen hala eski galerim gözüküyor, resim ekranında ise file not found yazıyor. Daha önce bunu defalarca yaptım ancak bu sefer böyle bi hatayla ilk defa karşılaşınca şaşırdım. İşin garibi attığım dosyaları bilgisayarda acınca herşey normal. Yada ftp uzantılı adresinden girip açınca normal olarak çalışıyor. Sadece siteye girince galeri açılmıyor. Bu konu hakkında bilginiz var mı?

• Ctrl+F5 yaparak sayfayı yenilediniz mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunix -- 20 Nisan 2014; 17:08:55 >
  • Tabii ki defalarca. Şu an kontrol ettim düzelmiş. Ancak benim ftp ye attıgım dosyalar nasıl olurda bu kadar geç açılır sitede anlamış değilim. Yine de teşekkürler
  • Cok veriniz varsa normaldir bende sitemi tasıdım.bes saat sonra kendine geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FFE995E88 -- 20 Nisan 2014; 19:59:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.