Şimdi Ara

Oyuna bağımlı olan kardeşlerim gelin size son 3 yılımı anlatayım. (Öğütleyici) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
5
Favori
3.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vay be ne hikaye neyse kardeş çarı versene az oynıym

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kısaca ben bu oyuna hiç baslamamalimiyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tipsiz oldugumu dusunuyorum ben sevgili yapicak ozguven yok :/

• Hem lol oynuyorum hem sosyal hayatim var.Irade meselesi

• Lol un ne olduğunu bile bilmiyorum :) gereksiz şeyler ilk defa lol başlığına girdim o da popiler konularda çıktı gençsiniz zamanınızın kıymetini bilin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alt-ef-dört

quote:

Orijinalden alıntı: JindaR

3 yilda 9. Siniftan 11 e nasil geçiliyor

9-10-11

Bak genc 20 nisan 2012 da zaten 9. Sinifsin
    20 nisan 2013 de 10. Sinif
    20 nisan 2014 de 11. Sinif
    2012-2014= 2 yil oluyor matematik hocana selamlar...

• Tabikide oyunların yerini hiçbişey tutamaz.

Örnegin, Darksiders ! Hiç bi arkadaşın sana gelip war'ın cennetten kovulduktan sonra dünyada olan mücadelesini anlatamaz. War ile bütünleşmenin ne demek oldugunuda size kimse anlatamaz. 2. oyunda ise yani Darksiders 2'de Death ile kardeşin War'ın davasının peşinden koşma duygusunuda ne ailen anlatabilr ne senden ayrılacak olan melek görünen şeytan sevgilin nede arkadaşların ;)

Bundan 2 yıl önce bi dergide okuduğum yazıda adam aynen şöyle diyordu;

Mühemdisim, yıllarımı oyun oynayarak geçirdim. Pişman değilim, iş ile oyunları bir arada yürütebiliyorum. Sorsanız herkes yüzüklerin efendisini bilir ve sana anlatabilir karakterleri sıralayabilir hikayeyi ezbere bilirler ! Fakat bi çoğunuz online bi oyunda 2 3 ay farming ve grinding yapmanın ardından elde ettiğin o kılıcı göğsünü gere gere tüm servere göstermenin ne demek olduğunu bilmez.

Oldugun durumu sevmek önemli.

Ve unutmayın, mutlu olduğunuz herşey bağımlılık yapar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stormfang -- 21 Nisan 2014; 4:34:29 >

• Klasik bir ergen hikayesi. Bir şeyin bağımlısı olur, çevreden soyutlanır, eline geçen her kuruşu harcar, öğüt dinlemez, ailesine karşı gelir. Sonra ise normale dönüp ibretlik diye anlatır. Büyümüşsün işte, bunda anormal bir şey bulunmuyor. Biraz daha büyüyüp akıllandığında hatta eğer bu konuyu hatırlarsan dönüp diyeceksin ki "ne kadar salakmışım, bunda hiç anlatılır ilgi çekici kısım yok".
  • quote:

quote:

quote:

3 yilda 9. Siniftan 11 e nasil geçiliyor

9-10-11

Bak genc 20 nisan 2012 da zaten 9. Sinifsin
    20 nisan 2013 de 10. Sinif
    20 nisan 2014 de 11. Sinif
    2012-2014= 2 yil oluyor matematik hocana selamlar...

kardesim bak 9. sinifla ve 11. sinifla beraber alicaksin baslangicindan bitimine kadar 2.5 yil kadar surdu iste ben 3 yil diyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Villi Lapsi

Klasik bir ergen hikayesi. Bir şeyin bağımlısı olur, çevreden soyutlanır, eline geçen her kuruşu harcar, öğüt dinlemez, ailesine karşı gelir. Sonra ise normale dönüp ibretlik diye anlatır. Büyümüşsün işte, bunda anormal bir şey bulunmuyor. Biraz daha büyüyüp akıllandığında hatta eğer bu konuyu hatırlarsan dönüp diyeceksin ki "ne kadar salakmışım, bunda hiç anlatılır ilgi çekici kısım yok".

+1
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozanrela1

Senin sorunların var dostum bi tipini ssli at önce dengelemek sana kalmış örneğin 2 saat dışarda gez eve geldimi sabaha kadar oyna bunla ne alakası var lolün sen zaten asosyelmişin lolü bahane edinmişin sosyal adam hertürlü sosyaldir ben kız arkadaşıma arkadaşlarımada lolede vakit ayırıyorum garip..

hocam asosyallik değil insan asosyal olur tamamda odasındandamı hiç çıkmaz ailesiyledemi konuşmaz?

edit: okulun en popüler insanlarından biriyim her yıl 15e yakın çıkma teklifi alırım hiçbirini kabul etmem tipimde gayet iyi yani 1.84 boyunda 63 kilo dalgalı saçları olan bir insanım ama beni en son bir kız zayn malike benzetmişti hayattan soğumuştum

edit2: dışardan bakıldığında asosyal olduğumu hiç belli etmeyen birisiyimdir bakan kesin bunun sevgilisi vardır .s diyor yani

CSB.

• Yuh lan ben senin kadar sabahtan aksama kadar oynayip evden cikmayip 400 TL lole yatirsam babam evden atar

• alt-ef-dört kullanıcısına yanıt
    Hesap ortada

• Csb.

• "okumadımcılar gelmeyin artık. 4 tane oldu yeter." den sonrasını okumadım.
  • şımdi madem bıraktın hrsabı versene

deermişim . abartmaya gerek yok o kadar yanlızca cuma cmt pazar giriyorum toplam 10 civarı el atıyorum gayet yetiyor. tek sorunum free ye gelen oynamadıgım heroları o hafta oynayamassam icime dert oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: devrim_moswant

saol dostum şu anda bende senin gibiyim ama ban yedim afk dan iyi oldu öbür hesapdanda bug bulmuştum öyle ban yeidm bende 2 haftada dersler düzeldi kızlar filan ama ykaında bnaım açılcak ne yapıcam :(

Dunku maci sen afk kalinca verdik en son arkadaslarin sovuyordu sana baya uzattikta olmadi 4 kisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kemâncı -- 21 Nisan 2014; 16:07:24 >

• Kısacası oyundan sıkılmış artık ,lol 30 level olana kadar çok eğlenceli şa ben tr açılmadan başladım. Hayatım boyunca en eğlendiğim pc anlamında zamanlar lol e başladığım zamandı o duo top laneler 2 ie tr açılmamış türkler masteryi le akarken ki zamanlar

• remember me oynayacam beğenmezsem küfrederim.

bu yüzden bildiğin güzel oyunları yaz şuraya :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DevXQuantum

remember me oynayacam beğenmezsem küfrederim.

bu yüzden bildiğin güzel oyunları yaz şuraya :)

şuan oynadığım oyunlar :

- Deadpool
    -mirrors edge
    -deadfall adventures
    -how to survive
    -tomb raider
    -thief
    -sniper ghost warrior
    -dishonored

hesi güzel oyunlardır ama deadfall adventures biraz zordur :)
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.