Şimdi Ara

S3 Ağda kayıtlı değil hatası ! Dün telefoncuya götürdüm..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba dh halkı yine bir sorunumla burdayım :D
    iki gün önce telefonu bozmuştum ROM atacağım derken sonra telefoncuya götürdüm tabiri caize "Kardeşler Kundura" tipi bi yer. Herifler telefonu yaptılar almaya gittiğimde imei numaramın uçtuğunu söylediler... sonra yeni imei attık dediler. peki iyi eyv dedim + 20 TL de ordan aldılar sonra eve geldim ilk başta fark etmedim Wireless den bağladığım için ama arama yaptığında farkına vardım ki, ne mobil ağdan internete bağlanabiliyorum ne arama yapabiliyorum ( ki ağda kayıtlı değil hatası veriyor) ne sms atabiliyorum yani anlayacağınız hiç bi şekilde SIM ile işlem yapamıyorum şimdi gidip telefoncuya tüm hırsımı çıkartayım mı yoksa dava açacağımı belirtip imei numaramı mı istemeliyim veya sorun burdan kaynaklanmıyorsa gerçekten imei uçmuş olabilir mi ? yani başka bi çözümü var mı ? her neyse anladınız işte arkadaşlar :) şimdiden teşekkürler :)

Edit:
    Bu arada arkadaşlar annemin telefona taktım hattı arama falan yapıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formaltepe -- 20 Nisan 2014; 10:53:11 >

• Telefonuna 4.1.2 stock rom yükle. Keşke en başta deneseydin bu işi
    Ben Note II'mde aynı olayı yaşamıştım EFS Backuplarım vs çalışmamıştı. 4.1.1de de sorun devam etti fakat 4.1.2'de düzeldi. EFS v1 v2 olayı varmış sanırım ondan kaynaklanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vuh

Telefonuna 4.1.2 stock rom yükle. Keşke en başta deneseydin bu işi
    Ben Note II'mde aynı olayı yaşamıştım EFS Backuplarım vs çalışmamıştı. 4.1.1de de sorun devam etti fakat 4.1.2'de düzeldi. EFS v1 v2 olayı varmış sanırım ondan kaynaklanıyor

4.1.2 yükleyeyim ama odin ile falan mı yoksa kies'lemi ?
  • formaltepe F kullanıcısına yanıt
    Odin
    Ha tabi ki kesin duzelir demiyorum dostum ama denemekte fayda var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vuh

Odin
    Ha tabi ki kesin duzelir demiyorum dostum ama denemekte fayda var

Bu gün araştırdım direk hattımın müşteri hizmetlerini arayarak telefonumun eski imei numarasını öğrenebiliyormuşum. (aslında kutuda ve bataryanın arkasında yazar ama şanssızlık o ki kutudaki sökülmüş bataryanın arkasındaki ekran değişmiş.) eğer imei numarasını düzeltebiliyorsam çözümünü ben burda vericem ki herkes faydalansın sıkıntılı bi konu...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.