Şimdi Ara

Android için Retrica ile daha iyi Selfie fotoğraflar çekin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
1.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Android için Retrica ile daha iyi Selfie fotoğraflar çekin

Kendi resmini çekme - Selfie modası hızla yaygınlaşırken, uygulama tarafında da birbiri ardına yeni uygulamalar boy gösteriyor. Retrica bunlardan birisi. 

Uygulama 55 adet filtre arasından dilediğinizi seçerek fotoğraf çekme anında uygulamanızı sağlıyor. Böylece istediğiniz tarzda Selfie çekebiliyorsunuz. Ayrıca uygulama çekim sonrası odaklama imkanı da sunuyor. Seçtiğiniz bölgenin dışındaki alan hafif bulanıklaştırılarak odaklama efekti verilebiliyor.

Bunun yanında resim işaretleme, farklı düzenlerde Photo Booth şeklinde diğer özellikleri mevcut. Uygulama ücretsizken gelişmiş 25 filtre ise uygulama içerisinden satın alınabiliyor. 

• WP yede istiyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baştan aşağı problemli bir program olmuş(galaxy s4)
    Kamerayı sağa sola oynatıyorum , ekran 3 saniye sonra oynuyor. acaip bi gecikme var.

• Iphone'da ki kezbanlar Androide kayacak

Dip not: Mağara soğukmuydu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerek yok b*ku çıktı zaten

• Artık ios , android ayırımı yapanlarada ırkçılık yapıyorlarmış gibi yargılamak lazım :D

• Çıkalı kaç gün oldu.
  • Istemez

• Uygulama cikali asirlar olmus ekrem bey daha yeni haber yapiyor

• Bir yığın alternatifi varken her yeri takılan retrica...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fotoğraf çekme işi de amma abartıldı. Arada bir çekersin profil yaparsın vesaire bitti. Millet günde 5 kere fotoğraf çekiyor maşallah.
  • Sonra diyorlar neden Android için çıkmıyor? Play stora bakın galaxy ace kullanıp sorun var diye onlarca yorum atmışlar. Önce sen elindeki cihazı öğren sonra uygulamaları kötüle; ARM v6 65nm işlemci ve 278mb ramli nerdeyse tarihi eser telefondan ne bekliyorsun. (Herkesin bütçesi farklıdır kimseyi hor görmüyorum ki halen tekno marketlerde 400 lira üstü fiyata satılıyor bu telefon, insanımız rağbet ettikçe satılmaya da devam edecek nitekim aynı fiyata çok daha iyi cihazlar var)

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok doğru hocam fakat uygulamayı neden uyumlu gösteriyorlarsa düşük telefonlara anlamadım , böylece uygulamanın puan ortalamasıda düşüyor.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: foz54

Sonra diyorlar neden Android için çıkmıyor? Play stora bakın galaxy ace kullanıp sorun var diye onlarca yorum atmışlar. Önce sen elindeki cihazı öğren sonra uygulamaları kötüle; ARM v6 65nm işlemci ve 278mb ramli nerdeyse tarihi eser telefondan ne bekliyorsun. (Herkesin bütçesi farklıdır kimseyi hor görmüyorum ki halen tekno marketlerde 400 lira üstü fiyata satılıyor bu telefon, insanımız rağbet ettikçe satılmaya da devam edecek nitekim aynı fiyata çok daha iyi cihazlar var)

Benim arkadaşım 1 ay önce telefoncudan 640 Lira'ya almış. hemde ikinci el.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ysterseniz -1000 verin ama bu program ergenlerin gözdesi olan saçma bir programdan fazlasy de?il çok istiyorsanyz pixlr express var buna 1000 basar

• Blood Money kullanıcısına yanıt
    insanlar bu kadar parayı bu telefona neden veriyorlar anlam veremiyorum, zaten bunlar yüzünden 2011 çıkışlı bir telefonun hala sıfırı satılıyor.
    Önermem ama samsung diye alıyorlarsa yarı fiyata çift çekirdekli mtk işlemcili replikalar var

• Ne selfiymis arkadas ya. Tam ergen isi gibi. Modasi gecsede kurtulsak bu meretten.

• bkaakco kullanıcısına yanıt
    Yok öyle şey olur mu, adım atsak fotoğraf çekmek zorundayız hocam.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.