- x
Deportivo La Coruna Stadı'nda Türk bayrağı... Neden mi?
62 Cevap24566 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

994 Mesaj
3 Eylül 2006; 18:01:52 

--------------------------------------------------------------------------------

Futbol severler fark etmistir,Deportivo maclarinda devamli kale arkasinda ve tribünlerde türk bayraklari asilli,mutlaka merak etmisinizdir ne isi var orda diye.

-ISTE NEDENI:
Barboros Hayrettin Pasa, Akdeniz'e hükmettigi siralarda Ispanya sahillerine kadar ulasmis. O sirada Ispanya'da yigitligi ile ünlü Galicia bölgesinin delikanlilari, Barboros'a büyük destek vermisler. Bu isbirligini içlerine sindiremeyen komsu kent Vigo'nun halki ise La Coruna'ya Türklerle ortakliga girmelerinden dolayi, onlara "Türkler" adini takmislar yani Ispanyolca "los turcos" olarak biliniyor Deportivo La Coruna li taraftarlar ve bu isimden son derece onur ve gururlular. Bu ad sporda, özellikle de futbolda günümüzde büyük bir rekabete dönüsmüs. Buna karsilik, La Coruna halki da Celta Vigo taraftarlarina yakinligi ve iyi iliskileri nedeniyle Portekiz'li yakistirmasi yapmislar.

La Coruna'da çok sayidaki taraftar derneklerinden biri olan La Pasion Turca derneginin baskani Ricardo ise Türk bayragina sahip çikmaktan duydugu memnuniyeti dile getiriyor. Ricardo, Deportivo La Coruna'nin Sampiyonlar Ligi'nde Yunan takimi Panathinaikos'la oynadigi maçta açtiklari 20 metreyi asan Türk bayragini anlatirken, "Inanin Riazor Stadi'nda yüzlerce Türk bayragi vardi. Stadin bir ucundan diger ucuna bir Türk bayragi astik. Yunanlilar sahaya çiktiklarinda dev Türk bayraginin yani sira yüzlerce atesli taraftarin ellerindeki ay yildizli bayraklari görünce neye ugradiklarini sasirdilar. Dünyanin hiçbir yerinde kendi ulusunun bayraginin disinda, baska ülke bayragina bu kadar çok sahip çikan bir taraftar grubu bulamazsiniz" dedi.

Ricardo ayrica Türk bayragina Deportivo Kulübü yasadikça sahip çikacaklarini ve Celta'nin Deportivo ile 2. yarida oynayacagi maçta Türk bayraklari ile tam bir gövde gösterisi yaparak stadi "Türkiye" diye inleteceklerini söyledi.

4392 Mesaj
3 Eylül 2006; 18:10:56 

Taraftar forumlarında Türkler için bölüm açtılar.Ama malesef bizimkiler orda birbirlerini yeyip küfürler ettiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeTaLiTY -- 3 Eylül 2006; 18:12:01 >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
3 Eylül 2006; 18:49:51 

ya bu deportivo-panathianakos maçınun stad görüntüleri var mı acaba??

Uzaklaştırılmış
3 Eylül 2006; 19:04:26 

evet cahil insanlar yüzünden bu gelenekleri sona erdi gibi birşey yanılmıyorsam. panathinaikos maçındaki görüntüleri tekrar görmek nasip olmadı.

245 Mesaj
3 Eylül 2006; 21:36:32 

quote:

Orjinalden alıntı: mackali6116

--------------------------------------------------------------------------------

Futbol severler fark etmistir,Deportivo maclarinda devamli kale arkasinda ve tribünlerde türk bayraklari asilli,mutlaka merak etmisinizdir ne isi var orda diye.

-ISTE NEDENI:
Barboros Hayrettin Pasa, Akdeniz'e hükmettigi siralarda Ispanya sahillerine kadar ulasmis. O sirada Ispanya'da yigitligi ile ünlü Galicia bölgesinin delikanlilari, Barboros'a büyük destek vermisler. Bu isbirligini içlerine sindiremeyen komsu kent Vigo'nun halki ise La Coruna'ya Türklerle ortakliga girmelerinden dolayi, onlara "Türkler" adini takmislar yani Ispanyolca "los turcos" olarak biliniyor Deportivo La Coruna li taraftarlar ve bu isimden son derece onur ve gururlular. Bu ad sporda, özellikle de futbolda günümüzde büyük bir rekabete dönüsmüs. Buna karsilik, La Coruna halki da Celta Vigo taraftarlarina yakinligi ve iyi iliskileri nedeniyle Portekiz'li yakistirmasi yapmislar.

La Coruna'da çok sayidaki taraftar derneklerinden biri olan La Pasion Turca derneginin baskani Ricardo ise Türk bayragina sahip çikmaktan duydugu memnuniyeti dile getiriyor. Ricardo, Deportivo La Coruna'nin Sampiyonlar Ligi'nde Yunan takimi Panathinaikos'la oynadigi maçta açtiklari 20 metreyi asan Türk bayragini anlatirken, "Inanin Riazor Stadi'nda yüzlerce Türk bayragi vardi. Stadin bir ucundan diger ucuna bir Türk bayragi astik. Yunanlilar sahaya çiktiklarinda dev Türk bayraginin yani sira yüzlerce atesli taraftarin ellerindeki ay yildizli bayraklari görünce neye ugradiklarini sasirdilar. Dünyanin hiçbir yerinde kendi ulusunun bayraginin disinda, baska ülke bayragina bu kadar çok sahip çikan bir taraftar grubu bulamazsiniz" dedi.

Ricardo ayrica Türk bayragina Deportivo Kulübü yasadikça sahip çikacaklarini ve Celta'nin Deportivo ile 2. yarida oynayacagi maçta Türk bayraklari ile tam bir gövde gösterisi yaparak stadi "Türkiye" diye inleteceklerini söyledi.

vay anasını be neler neler öğrendim valla saolun böyle bilgileri paylaştınız için bide resim veya video olsa tam olurdu neyse ntvde bakarız artık deportivo maçlarında

544 Mesaj
3 Eylül 2006; 21:41:35 

heah bea kacıncı verilişi ne zevk alıonuz aynı seyleri tekrar tekrar bahsetmekten.arayın biraz ne var ne yok forumda

994 Mesaj
3 Eylül 2006; 22:06:16 

bu konunun burda yayınlandığını duymamaıştım gördüm hoşuma gitti ve buraya ekledim sen pek memnun olmasanda bu konuyu daha önce görmeyen arkadaşlar çıktı yani baya yararlı oldu daha önce verilmiş sede gündeme tekrara gelmiş oldu

2544 Mesaj
4 Eylül 2006; 0:16:47 

300 kere verildi yalnız...

245 Mesaj
4 Eylül 2006; 17:38:45 

isterse 10000000000000 kez verilsin bn şimdi görüyorum ve de arkadasa teşekkür böle bişeyi tekrar paylaştığı için araştır desydinz diosunz bn böle bişe oldunu bilmiomki forumdaki milyonlarca msjı nasıl okumamı beklionuz?

3527 Mesaj
4 Eylül 2006; 17:40:21 

aynı topicleri tekrar açmayalım...

994 Mesaj
4 Eylül 2006; 19:06:14 

bilerek açmadım isterseniz silebilirsiniz kavga edin tartışın diye açmadım bu konu verilmişsse daha önceleri ben bilmiyordum ekledim

544 Mesaj
4 Eylül 2006; 20:20:08 

sen devam et kafana göre.yakında senden de böle sey bekliyorum.aynı konudan bi daha ac tmm mı ? vardır görmeyen.. bak sana konu vereyim; gs mi fb mi ? kimin taraftarı en fazla? görmeyenlerden vardır.bu konu 454321185465132 kere acıldı ama olur ya görmeyen vardır....
quote:

Orjinalden alıntı: ***T-MAC***

isterse 10000000000000 kez verilsin bn şimdi görüyorum ve de arkadasa teşekkür böle bişeyi tekrar paylaştığı için araştır desydinz diosunz bn böle bişe oldunu bilmiomki forumdaki milyonlarca msjı nasıl okumamı beklionuz?

544 Mesaj
4 Eylül 2006; 20:22:24 

yok sana o kdar söledigimiz bişi yok ama seni destekleyenlerle sorunumuz . yaptıgın yanlıs sen kabul ediosun ama elemanlar iimiş gibi gösterio
quote:

bilerek açmadım isterseniz silebilirsiniz kavga edin tartışın diye açmadım bu konu verilmişsse daha önceleri ben bilmiyordum ekledim

841 Mesaj
4 Eylül 2006; 22:16:28 

TEŞEKKÜRLER MAÇKALI 6116 bende daha once duymuştum bu haberi ama bu kadar ayrıntısını bilmiyordum..celta ile durumu yanii..

arkadaşlar benim ve diğer arkadaşım gibi bu haberi gormeyenler olabilir..
belki 1000 defa başka takımın topiğinde verilmiştir..
başka takımların topiklerini neden izleyelimm ki bize ne!
trabzonspor un topiğinde ikinci defa veriliyorsa bu haber o zaman haklısınız..

Uzaklaştırılmış
4 Eylül 2006; 22:51:04 

ben maç görüntülerini kastetmiştim.Bulamadığım için sordum..

544 Mesaj
4 Eylül 2006; 23:05:50 

trabzon topicinde olması bi falso zaten neyse uzatmayalım su forum duzeni degisirse daha ii olcak gibi ..
quote:

Orjinalden alıntı: emhotep

TEŞEKKÜRLER MAÇKALI 6116 bende daha once duymuştum bu haberi ama bu kadar ayrıntısını bilmiyordum..celta ile durumu yanii..

Uzaklaştırılmış
4 Eylül 2006; 23:58:32 

Daha öncede gördüm duygulandım şimdide yazıyı okudum gene duygulandım yawwww

1441 Mesaj
5 Eylül 2006; 12:36:51 

ben ilk kez okudum sağol maçkalı

kimse kimseye akıl vermeye kalkmasın

''Benim naciz vücudum elbet birgün toprak olacaktır fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır'' Mustafa Kemal Atatürk

Forumda 2004 yılından bu yana !

544 Mesaj
5 Eylül 2006; 19:47:17 

emredersin
quote:

Orjinalden alıntı: éfulim

ben ilk kez okudum sağol maçkalı

kimse kimseye akıl vermeye kalkmasın

Uzaklaştırılmış
5 Eylül 2006; 19:57:14 

arkadaşlar bi bakın adamların forumları ne hale gelmiş
http://www.deportivo-la...arch.php?searchid=28019
türk olduğumuzu heryerde belli ediyoruz galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi süpürman -- 5 Eylül 2006; 20:03:11 >

841 Mesaj
5 Eylül 2006; 20:22:12 

falsolu yere girme..fazlada akıl verme..aklını kendine sakla..
quote:

Orjinalden alıntı: kok10

trabzon topicinde olması bi falso zaten neyse uzatmayalım su forum duzeni degisirse daha ii olcak gibi ..

544 Mesaj
5 Eylül 2006; 21:10:41 

herkes aga olmus burda ya helal size bn burda adamı kucumsemek için hiçbirsey sölemedim ama siz artistlik yapmak için bakıom gaza gelionuz sende ögutlerini kendine sakla tmm mı ? sen karısamazsın bana hadi sana ii forumlar post sayısı fazla olan gaza geliyor dikakt ediyom kac gundur aynı sey oluo. noluosa cok önemli heralde bu forumda. cok fazla olanın sözu dinlencek hearlde burda
quote:

falsolu yere girme..fazlada akıl verme..aklını kendine sakla..

841 Mesaj
5 Eylül 2006; 21:49:02 

once uslubunu düzelt..yukarda yazdıklarını tekrar oku..
quote:

herkes aga olmus burda ya helal size bn burda adamı kucumsemek için hiçbirsey sölemedim ama siz artistlik yapmak için bakıom gaza gelionuz sende ögutlerini kendine sakla tmm mı ? sen karısamazsın bana hadi sana ii forumlar post sayısı fazla olan gaza geliyor dikakt ediyom kac gundur aynı sey oluo. noluosa cok önemli heralde bu forumda. cok fazla olanın sözu dinlencek hearlde burda

544 Mesaj
5 Eylül 2006; 22:01:31 

valla bnm uslubumde hiçbir sorun yoktu.eger siz karısmasaydınız! ben sana durup dururken hiç ters bir cvp verdimmi ? bende saan bunu soruyorum.sen bana ters cvp verdin. daha dogrusu emir vermeye kalktın. kimsin ki sen ? istersen sikayet et bu sekilde ceza alcaksam alayım farketmez anlamıs olurum forum duzenini sayende. bundan sonra bende dikkatli konusup 923580723489879324 defa aynı konudan acarım... kimse de sesini cıkaramaz bana o zmn aynı konudan actıgımda

3796 Mesaj
5 Eylül 2006; 22:05:38 

quote:

Orjinalden alıntı: Melik

300 kere verildi yalnız...

ben ilk defa göruyorumve eminim benim gibi birçok üye var burda. O yüzden istemeyen girmesin bu konuya

"Sahipsiz olan bir memleketin batması haktır.
Sen sahip olursan bu vatan batmayacaktır."
M.Akif ERSOY

841 Mesaj
5 Eylül 2006; 22:12:59 

bu bir
quote:

sen devam et kafana göre.yakında senden de böle sey bekliyorum.aynı konudan bi daha ac tmm mı ? vardır görmeyen.. bak sana konu vereyim; gs mi fb mi ? kimin taraftarı en fazla? görmeyenlerden vardır.bu konu 454321185465132 kere acıldı ama olur ya görmeyen vardır....

544 Mesaj
5 Eylül 2006; 22:16:22 

tmm işte sana ne diyorum bak. yanlıs oldugu halde savunanlara uyuz oluyorum. ben mi hatalıyım pekibu durumda ? bunu bana söle? yanlıs olan bi durum yok demi? adamın tekrar aynı konudan acması dogrumu . o bile kabul ettgi halde tartismayı surdurmek isteyenler var. bn yanlıs olanı söledim.
quote:

bu bir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kok10 -- 5 Eylül 2006; 22:16:50 >

841 Mesaj
5 Eylül 2006; 22:30:41 

arkadaşım benim gibi bu haberi detaylı bilmeyenler var ya da hiç duymayanlar..bunuda ifade ediyolar..
benim sana tepkim uslubun konusunda idi..
eleman... falsolu trabzon topiği.. 42351655615625 kez(dalga geçer gibi)
bilmem anlatabildim mi?

544 Mesaj
5 Eylül 2006; 22:35:02 

ya bn onu savunmuyorum zaten onda haklı olabilirsn ama niye kimse anlamak istemiyor ben ona tav oldum. sanki hatalı benmişim gibi verilsin ya nolcak triplerine girilo. eleman ne demiş peki onu okumuon mu ? 1000000000000000 kez verilsin demiş ? ona nie sesini cıkarmıyorsun? konumuz da bu degil hani o da var ayrıca...
quote:

arkadaşım benim gibi bu haberi detaylı bilmeyenler var ya da hiç duymayanlar..bunuda ifade ediyolar..
benim sana tepkim uslubun konusunda idi..
eleman... falsolu trabzon topiği.. 42351655615625 kez(dalga geçer gibi)
bilmem anlatabildim mi?

245 Mesaj
5 Eylül 2006; 22:35:54 

arkadaşlar saolun böyle kişilere gerekn cvpları verdiiniz için yazıyı bulupda koyanın elleri dert görmesin son kez sölüom tartışma ortamı çıkaran arkadaşa : İLK DEFA GÖRDÜKKKKKK

ben bu konuyu daha yeni gördüm isitosan git kendin aç fb gs die tam sana göre takılırsın orda

mackali arkadas teşekkürler

841 Mesaj
5 Eylül 2006; 22:43:14 

başka soze gerek yok
quote:

arkadaşlar saolun böyle kişilere gerekn cvpları verdiiniz için yazıyı bulupda koyanın elleri dert görmesin son kez sölüom tartışma ortamı çıkaran arkadaşa : İLK DEFA GÖRDÜKKKKKK

ben bu konuyu daha yeni gördüm isitosan git kendin aç fb gs die tam sana göre takılırsın orda

544 Mesaj
5 Eylül 2006; 23:00:16 

hll sana genc cocuk bahcesine hos geldin nası kalkcam bu lafların altından??? daha baska smile var mı onları da koy gerekli gereksiz farketmez. avatarıma bak da konus nasıl konu acacagıma ordan karar verirsin gs mi fb olduguna ?nesiniz siz ya ? ciddi sölyorum merak ediyorum siizn gibi tipleri karsılıklı konusmak istiyorum nası birseysiniz acaba ? böle yurekli misiniz onu merak ediyorum ? ama konusma tarzından nası bir tip oldugunu anlayabiliyorum devam ett uslubuma da kimse karısmasın.... kimseyi ilgilendirmez.coluık cocukla ugrastıgım yeter bu askam
quote:

544 Mesaj
5 Eylül 2006; 23:02:16 

sen sus karısma... herseye atlıyorsun hadi sikayet et :D yeter artık sizi adam yerine koyduk bişiler anlatmaya calıstık ama karsımda coluk cocuk bulunca böle oluo. hemen yasını bana sölemeye calısma istersen 60 yasında ol ama aklın cocuk kadar bunu bil!!! bir iki tane daha yandaş bul böle az gelirsiniz...
quote:

başka soze gerek yok

841 Mesaj
6 Eylül 2006; 0:07:48 

kusura bakma işten eve yeni geldim yeni gordum yazdığın şeyleri.

şimdiye kadar kimseyi şikayet etmedim küfür olmadıktan sonrada çocuk gibi şikayet etmem kimseyi..

yaşıma gelince seni ilgilendirmez..sana iyi muhabbetler..ama insanlara bişey yazarken;söylerken üslübüna dikkat et!

245 Mesaj
6 Eylül 2006; 16:57:39 

quote:

şimdiye kadar kimseyi şikayet etmedim küfür olmadıktan sonrada çocuk gibi şikayet etmem kimseyi..

yaşıma gelince seni ilgilendirmez..sana iyi muhabbetler..ama insanlara bişey yazarken;söylerken üslübüna dikkat et!

evet uslubune dikkat et hangi takımı tuttuğun beni ilgilendirmez kok10 istersen çatkapı sporu tut(karşılaştırırsın tam sana göre ) başkalarına akıl verene kadar kendi nizamını bil sonra yaş haddi hesabı vermeye bak!

245 Mesaj
6 Eylül 2006; 18:09:41 

beyler bu link sanırım faydalı olacaktır resimler fln var 20 metrelik bayrakta var

http://www.webaslan.com...mber=253215&Main=252983

245 Mesaj
6 Eylül 2006; 18:13:29 

beyler buda resmimiz panathinaikos maçındaki vay anasını be ispanyada kocaman türk bayrağı

http://www.wowturkey.co...um/viewtopic.php?t=4327

544 Mesaj
6 Eylül 2006; 19:35:50 

kusura bakma arkadasım. buna sen karışamazsın. tmm mı ? bu hosuna gitti mi ? damarıma basılmadıgı surece ben kimseye terbiyesizlik yapmam.bazı çoluk çocuk gibi şimdi o da atlar birazdan hadi sana iyi forumlar
quote:

544 Mesaj
6 Eylül 2006; 19:40:09 

sen niye konusuon ki hala daha ?? birazdan diger arkadas birsey yazar sende onu destekle tmm mı ? hala daha tartısmayı surdurmek istiorsun.amacın zaten iyilik olsaydı yazdıgım seylere hiç cvp vermezdin.ama ün yapmaya mı calısıyorsun anlamadım ? sana da ii forumlar.bu arada istedigime akıl da veririm baska seylerde veririm buna sen karısamazsın.. gel de sana daha cok akıl vereyim cpv ver tmm mı altta kalma hadi iyi dusun.konuyu acan adam ortalıkta yok ama sen.... amacın belli sen git coluk cocuk forumlarına burası sana fazla...
quote:

evet uslubune dikkat et hangi takımı tuttuğun beni ilgilendirmez kok10 istersen çatkapı sporu tut(karşılaştırırsın tam sana göre ) başkalarına akıl verene kadar kendi nizamını bil sonra yaş haddi hesabı vermeye bak!

841 Mesaj
6 Eylül 2006; 20:13:48 

tamam arkadaşım altta kaldım ben sen buyuksun..
konuyu nerelere getirdin helal sana

544 Mesaj
6 Eylül 2006; 20:35:31 

hll sana olaylara bakarken nat gozluklerini cıkar tek tarfalı bakma. uımrumda degilsin ne yazarsan yaz artık devam et alttan alcan tabi akıllı ol yeter seni adam yerine koydum konustum
quote:

tamam arkadaşım altta kaldım ben sen buyuksun..
konuyu nerelere getirdin helal sana

Uzaklaştırılmış
6 Eylül 2006; 20:44:34 

TÜRK gibi güçlü Deportivo !!

0

0

0

0

0

0

0

0

0

EL TURCO DEPORTIVO LA CORUNA!

841 Mesaj
6 Eylül 2006; 20:58:55 

quote:

hll sana olaylara bakarken nat gozluklerini cıkar tek tarfalı bakma. uımrumda degilsin ne yazarsan yaz artık devam et alttan alcan tabi akıllı ol yeter seni adam yerine koydum konustum

güzel düşüncelerin için teşekkürler... haklısın..TEK adam sensin..tek akıllıda sensin..başka ne dememi istersin...

245 Mesaj
7 Eylül 2006; 18:27:27 

quote:

sen niye konusuon ki hala daha ?? birazdan diger arkadas birsey yazar sende onu destekle tmm mı ? hala daha tartısmayı surdurmek istiorsun.amacın zaten iyilik olsaydı yazdıgım seylere hiç cvp vermezdin.ama ün yapmaya mı calısıyorsun anlamadım ? sana da ii forumlar.bu arada istedigime akıl da veririm baska seylerde veririm buna sen karısamazsın.. gel de sana daha cok akıl vereyim cpv ver tmm mı altta kalma hadi iyi dusun.konuyu acan adam ortalıkta yok ama sen.... amacın belli sen git coluk cocuk forumlarına burası sana fazla...

iyide cvp vermemi gerektiren yorumlar yazıyorsun burası forum altta cevapla diye bir buton var sen nasıl cevaplıyorsan bnde öyle cevaplıyorum

belliki sen coluk cocuk forumundasın bizle ilgilendiğine göre çocukların arasında ne işin var?

amacım tartışmayı sürdürmek değil senin yaptığın çocuksu(çok üstüne düştün ya ) hatalrı düzeltmek

tartışmayı çıkaran sensin gidip topici okursan anlarsın ben ilk defa gördük demişim sen hemen cevap vermişsin bana altta kalma diyene kadar kendine biraz çuvaldızını batırda gel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***T-MAC*** -- 7 Eylül 2006; 18:29:46 >

1548 Mesaj
8 Eylül 2006; 17:49:00 

up

İki günü aynı olan ziyandadır.
Hz Muhammed (s.a.v.)

8362 Mesaj
9 Eylül 2006; 0:33:42 

Lütfen birbirinize karşı daha saygılı olun.Tekrarında uyarılmaksızın ceza alacaksınız.

245 Mesaj
16 Eylül 2006; 18:11:19 

beyler bugün deportivo villarreal maçı var hemde nihat sahada deportivoda maç sanırım hade bakalım bayrakları görecekmiyiz bugün ntvde 23:00 da sanırım hade hayırlısı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***T-MAC*** -- 16 Eylül 2006; 18:11:37 >

994 Mesaj
16 Eylül 2006; 18:23:25 

İNŞALLAH BAYRAKLAR YERLERİNDEDİR NİHATA BAŞARILAR

245 Mesaj
16 Eylül 2006; 18:29:13 

quote:

İNŞALLAH BAYRAKLAR YERLERİNDEDİR NİHATA BAŞARILAR

549 Mesaj
16 Eylül 2006; 18:31:31 

Deportivo La Coruna ın forumunun içine etmiş türkler :D:D:D

T.C.
İstanbul Üniversitesi

1256 Mesaj
27 Şubat 2007; 17:29:40 

Helal olsun valla
VIVA DEPORTIVO!

330 Mesaj
27 Şubat 2007; 20:37:38 

quote:

BANA DÜŞMEZDE HANİ SEN BURAYI TERKETMİŞTİN TOPİC AÇTIN EEEEEEEEE KIZDIM BİŞE DEĞİL HA SADECE GİDİYOM DEYİPTE TOPİC AÇIPTA DÖNMENİ ANLAMADIM SADECE YANİ OLUMSUZ BİŞE DEMİYOM AMAN NEM KAPMA KARDEŞ OK?

892 Mesaj
27 Şubat 2007; 21:45:54 

quote:

Orjinalden alıntı: LazuTS

BANA DÜŞMEZDE HANİ SEN BURAYI TERKETMİŞTİN TOPİC AÇTIN EEEEEEEEE KIZDIM BİŞE DEĞİL HA SADECE GİDİYOM DEYİPTE TOPİC AÇIPTA DÖNMENİ ANLAMADIM SADECE YANİ OLUMSUZ BİŞE DEMİYOM AMAN NEM KAPMA KARDEŞ OK?

Bu konu eski.

549 Mesaj
19 Haziran 2007; 6:48:48 

T.C.
İstanbul Üniversitesi

950 Mesaj
19 Haziran 2007; 16:05:41 

biliyordum bunu helal olsun deportivoya.

RQ7
Trivela & Rabona
Ricardo Andrade Quaresma Bernardo
| Sporting Lizbon | ~ | FC Barcelona | ~ | FC Porto | ~ | F.C. Internazionale Milano | ~ | Chelsea | ~ |Beşiktaş|

Senden başka hiçbir aşk heycanlandırmıyor beni, seveceğim Beşiktaş'ım her saniyemde seni ♥

15041 Mesaj
3 Nisan 2010; 13:17:21 

3261 Mesaj
3 Nisan 2010; 13:21:01 

[sm=You_Rock_Emoticon.gif]
Çabalar sonuç verdi, efsane döndü.