Şimdi Ara

MAT 1 kac gunde biter

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADASLAR GUNDE 2 SAAT MAT 1 CALISMAYLA KAC GUNDE BITER?
    NOT=ELIMDE FEM SIMETRI 3 KITAP VAR

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bayağı uzun sürer

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tecrubeli olanlar varsa yardimci olabilirmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreddyLinas

ARKADASLAR GUNDE 2 SAAT MAT 1 CALISMAYLA KAC GUNDE BITER?
    NOT=ELIMDE FEM SIMETRI 3 KITAP VAR

Kardeşim bazı konular vardır.(tabi matematik temelin varsa) rasyonel sayılar temel kavramlar vs böyle konuları çıkartıp sadece eksik konularını tekrar edip test lerini çözersen 2 haftada biter kanımca.
  • Temelim iyi. Iyi bir anadolu lisesinede giidiyorum. Suan mat 1 simetri 1.kitapta ebob ekoktayim atlamadan gidiyorum bilsem bile. Sizce dogru mudur?

• Sanırım 11. sınıfsın, sindire sindire gitmenin faydası olur tabi bu esnada diğer branşları da sallama onlara da bak
  • Temelin iyiyse tavsiyem elin alissin diye kolay bir kitap coz ben fem ilkadim cozdum 11de onu hizli hizli 1,5-2 haftada bitirdim hatirlamis oldum. Sen de temeline guveniyorsan al bi tane kolay hatirlamis olur ve elin alisir sorulara

• Ya zaten fen ygsyi biyoloji haric bitirdim. Suan 25 net yapiyorum. Mat 1 kaldi bi tek onunla ilgilide soruyorum sizlere ne gibi yollar izlemeliyim

• Ya uslu sayilar karekok islem gibi konulara kisa bir konu anlatimina bakmam lazim o yuzden simetriden basladim hatirlayinca yapiyorum ama sorulari genelde

• +

• Kaçıncı sınıfsın? 1 yılın varsa eğer yay konuları, küt diye 1 ayda bitiridğin mat1'in sana sınavda pek fazla faydası olmaz. Sindire sindire, özümseye özümseye git, zamana takılmadan, iyice hazmet.
  • 11.Sinifim. Soyle dusundum feni bitirdim sayilir zaten 25 net geliyor ortalama . Turkcemde de 35 net yapiyorum sosyalde 20 net en az. Bir matematik kaldi kapasitem var ama konulari hatirlamiyorum. Hemen konu anlatimini bitirip denemeye abanmayi dusunuyorum. Yanlis mi gidis yolum ne dusunuyosunuz?

• Tecrubeli dh kullanicilarindan yardim bekliyorum??

• O uç kitap için kendine hergun şu kadar sayfa çozcem diye hedef koyabilirsin. Hergun 50 sayfa çozsen kam sayfa o kitaplar bilmem ama 1 ayı bulmaz bitirmen

• temelin varsa hızlı çözmeye kas. ygs mat1 de zor soru çıkmıyor işlem hamallığı olan sorular çıkıyor. hızlı ve doğru çözen kazanır.
  • teşekkürler arkadaşlar
  • Mat 1 bitmez sürekli çalışma ister acaip sorular gelebiliyor

• Fem mat 1 kapsullerine ne zaman basliyim sizce. Seneyeyi bekliyimmi yoksa konular bitince direk basliyimmi?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.