Şimdi Ara

Oyuncu Kulakly?y Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkada?lar Merabalar Ben Bu Aralar Kendi Sistemime Oyuncu Kulaklgy Aryyorum Gerçek Ses Kalitesi Sahip Gerçek Ses Verebilecek Özellikle BF4 COD Need For Speed Güzel Berrak Net Sesi Alabilece?im Kendimi Oyundaymy? Gibi Hissedebilecegim Bi Kulaklgy Aryyorum Önerisi Olan Varsa Bana Önerebilirse Sevinirim Cok Pahaly Olmamasyny Tercih Ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kilbox -- 19 Nisan 2014; 22:31:40 >

• Butce nedır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Headbanger_Kerry

Butce nedır?

200-250 TL Arası
  • SteelSeries Siberia V2
    Logitech G430
    Sb Tactic 3d Rage
    Bu urunlery yncelemenyzy tavsyye ederym.
  • Tt esports shock kulalnıyorum gayet güzel bir kulaklık tek sorun dışarı ses veriyor ama bu olay logitech tede var.

Ben daha çok bass agırlık dinliyorum ve bunun karşılıgını bana fazlasıyla veriyor
  • Bugün ebaydan sipariş ettiğim SteelSeries Siberia V2 geldi siyah olanından böyle harika bir kulaklık olamaz ya. Mikrofon desen kaliteli hem 7.1 surround, bf4'te test ettim gayet güzel. Ses kalitesi iyi. Terletmiyor. İki saat kafana uygun ayarı bulmak yerine direk kafana taktığında oradaki lastikimsi kumaş esneyip kafana uydurtuyor.
  • Peki Bu Kulaklıklarda Bass Vurması Nasıldır. Bass Biraz Önemlidir Müzik Dinlemek İçinde Alacağım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.