Şimdi Ara

Hoparlör tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    72 ekran Vestel zeta tüplü televizyonum var. Televizyonun scart, S-VHS ve Kırmızı,sarı,beyaz (Adını tam bilmiyorum ama zannedersem komponent) girişi var. Televizyonun hoparlörleri aşırı derecede cızırtı yapıyor. Bu yüzden harici bir hoparlör almak istiyorum. Alacağım üründen çok bir beklentim yok. Ses net ve berrak olsun bir de çok yer kaplamasın yeter. Aşağıdaki ürünü buldum ama televizyona bağlanabilir mi (Dönüştürücü bir ara kablo ile). Acaba bu ürünü kullanabilir miyim veya başka ne tavsiye edersiniz? Saygı ve selam ile ...

http://www.kliksa.com/urun/goldmaster-sb-1125-bt-bluetooth-radyolu-sound-bar/900373606?utm_source=go&utm_medium=banner&utm_campaign=main#!UrunOzellikleri

• Yok mu yardım edecek arkadaşlar?
  • Arkadaşlar yok mu tavsiyesi olan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erdal73 kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Eğer uydu receiverı kullanıyosan bu cihazı uydu receiverına bağlayabilirsiniz.
  • Quincy34 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim Sn. Quincy34
    Evet uydu recevier kullanıyorum.Cahilliğimi bağışlayın; Bu cihazı receviera bağladıktan sonra televizyonun sesini
    kısacağız değil mi. Çünkü televizyonun hoparlöründen çok cızırtı geliyor. Saygı ve selam ile ...
  • erdal73 kullanıcısına yanıt
    Evet tv sesi kapalı oluyor,receiverınızın sesini biraz açar sabitlersiniiz.Daha sonra bütün sesi bu cihazdan alabilirsiniz.
    Hayırlı günler
  • Quincy34 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • Iyi günlerde kullanın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.