Şimdi Ara

2002 ford focus otomatik sw , linkteki araç alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Dostlar sorum açık ve net,linkteki araç alınır mı?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ford-focus-1.6-ghia-lpg-yeni-takildi-aile-araci-159660975/detay/

Tereddüt ettiğim nokta ford focus un kalitesi falan asla değil...
    1.tereddüdüm,sw olması acaba kullanım zorluğu oluşturur mu?
    2.tereddüdüm,sw araçların satışı maalesef ülkemizde sorun,acaba satışında çok sıkıntı yaşar mıyım?

Fiyatını sanırım 20500e kadar düşürebilirim...

Ne dersiniz fikirleriniz nelerdir?

Saygılar...

• fikrini paylaşacak yok mı yahu
  • adam satamadigi icin lpg takmis sen dusun gerisini,ayrica fiyat biraz yuksek bence....
    sw almayi dusunuyorsan megane 1 lere bak bence.
  • araç temize benziyor. zaten bu tarz araçlar genelde aile aracı olarak kullanıldığından çok yıpranmamıştır diye düşünüyorum. fakat 2.dediğiniz durum ülkemizde ciddi bi problem. sw aracın satışı biraz zordur. yakınımdan örnek vereyim; bi tanıdığım insignia 1.6 t sw u 1 yıldır satamadı. full donanımlı olmasına rağmen.
    ama tabi benimki bi fikir, sizi etkilemek istemem. bu işlerde biraz da içinize sinmesi önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert107

adam satamadigi icin lpg takmis sen dusun gerisini..............

Hmmm...Hiç böyle düşünmemiştim...
  • 2001 sw focus otomatiğ 10 sene kullandım. 2011 de sattığımda aracım temizdi ve 3 kişi vardı alıcı olarak. Benzinde şehir içi 10-11 l yakar, ben lpg takmadım. Motor ve şanzıman sorunsuzdur normal koşullarda. 10 senede bakımını düzenli yaptırdım ve hiç sıkıntı yaratmadı bana. Kullanım zorluğu derken ne demek istediğinizi anlamadım ama benim bir sıkıntım olmadı. Sizin baktığınız araç ful modeli ve bence alınır. Fiyatı konusunda yorum yapamayacağım, size bol şanslar.
  • Araba temiz duruyor. Derli toplu. Ama gel gelelim sw. Alirsin kolay kolay satamazsin. Ama kullanisli olur bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: akorkmaz11

2001 sw focus otomatiğ 10 sene kullandım. 2011 de sattığımda aracım temizdi ve 3 kişi vardı alıcı olarak. Benzinde şehir içi 10-11 l yakar, ben lpg takmadım. Motor ve şanzıman sorunsuzdur normal koşullarda. 10 senede bakımını düzenli yaptırdım ve hiç sıkıntı yaratmadı bana. Kullanım zorluğu derken ne demek istediğinizi anlamadım ama benim bir sıkıntım olmadı. Sizin baktığınız araç ful modeli ve bence alınır. Fiyatı konusunda yorum yapamayacağım, size bol şanslar.

Kullanım zorluğu derken kasdım,malum sw araç hanım da kullanacak...Uzun aracın kullanımı anlamındaydı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnmcclane

quote:

Orijinalden alıntı: akorkmaz11

2001 sw focus otomatiğ 10 sene kullandım. 2011 de sattığımda aracım temizdi ve 3 kişi vardı alıcı olarak. Benzinde şehir içi 10-11 l yakar, ben lpg takmadım. Motor ve şanzıman sorunsuzdur normal koşullarda. 10 senede bakımını düzenli yaptırdım ve hiç sıkıntı yaratmadı bana. Kullanım zorluğu derken ne demek istediğinizi anlamadım ama benim bir sıkıntım olmadı. Sizin baktığınız araç ful modeli ve bence alınır. Fiyatı konusunda yorum yapamayacağım, size bol şanslar.

Kullanım zorluğu derken kasdım,malum sw araç hanım da kullanacak...Uzun aracın kullanımı anlamındaydı...

aslında daha kolay çünkü arkasının nerede bittiğini kestirmek daha rahat. eşim o aracı bir sıkıntı olmadan kullandı, şimdiki sw aracı da sorunsuz kullanıyor. trafikte hanımların biraz büyük araç kullanmaları daha iyi çünkü bazı dengesizler küçük araç oldu mu bayanları sıkıştırıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: johnmcclane

Merhaba,
    Eşiniz de kullanacaksa güzel bir tercih, en azından sedan bir araca göre daha rahat kullanımı olur. Lpg ne zaman takılmış acaba, yani satmak için yeni takıldıysa soru işaretidir. Alternatif olarak Colt otomatik de bakabilirsiniz ancak Focus yine de üst sınıf bir araç ve Ghia üst donanım. Ben güvenilir bir ustaya gösterip alırdım. Ancak fiyatı alabildiğince kırmaya çalışın, normalde bu aracın değeri 18-19 dan fazla değildir.
  • araç lpg si ne marka ve kac km de takilmiş sahsen bu araçlari yakindan takip ediyorum
    20000 e alinir mis gibide binilir SW oldukça güzel araç lakin bizim memlekette satilmasi biraz yavaş .
    araç ghia donanimda alicisini gözü gibi baktigi kanisindayim
  • quote:

Orijinalden alinti: johnmcclane

quote:

Orijinalden alinti: mert107

adam satamadigi icin lpg takmis sen dusun gerisini..............

Hmmm...Hiç böyle düsünmemistim...

araç benzinde çok yakyyor ama lpg de i?ler düzene giriyor 2001 arkada?ima almi?tik lpg taktirdik 47000 de aldi 85binde askerlik sebeiyle satti
    2004 model asldim benzinli 11 ay sonra ev almam sebeyile lpg taktirdigim aracimi satmi?tim .

• Arkadasim Bizde aynı model aynı kasa iki tane var gerek motor gerek şanzıman sorunsuzdur.getir götür işleri için elemanlar kullanıyor. Hor kullanılmalarına rağmen hiçbiri ağır masraflar çıkarmadı yakıtı ortalama 10lt civarı yakıyor. Sw olması ayrıca çok kullanışlı bence tr de neden tutulmuyor onu anlayamıyorum ama kesinlikle tercih edilebilecek bir araç bizdekilerin km leri biri 226 bin diğeri 190 bin ve motor performansları hala iyi o araç sizi uzun süre götürür.
  • Maalesef eşimin kullanamamasından dolayı araçtan vaçgeçmek zorunda kaldık

Saygılar...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.