Şimdi Ara

Uydu alıcısı tavsiyeniz ? ( max. 150 TL )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar,tv samsung ue32es5500,verdiğim fiyata bu tv'ye piyasadan alabileceğim en en uygun uydu alıcısı nedir ? bu konuda bilgi sahibi değilim hiç,ondan önerilerinizi bekliyorum.. ayrıca ntvsporun maçlarda kapanmasını istemiyorum,biss özelliği mi ne oluyosa artık işte o da olsun mümkünse.. şunu da belirteyim belki faydası olur,tek çanaktan 2 daireye kablo çekili,yani tek çanak var..

• quote:

Orijinalden alıntı: tikerboy

arkadaşlar,tv samsung ue32es5500,verdiğim fiyata bu tv'ye piyasadan alabileceğim en en uygun uydu alıcısı nedir ? bu konuda bilgi sahibi değilim hiç,ondan önerilerinizi bekliyorum.. ayrıca ntvsporun maçlarda kapanmasını istemiyorum,biss özelliği mi ne oluyosa artık işte o da olsun mümkünse.. şunu da belirteyim belki faydası olur,tek çanaktan 2 daireye kablo çekili,yani tek çanak var..

Tek çanak için Neta 6400 HD fazlasıyla yeterli gelir.

TV'niz içinde uygundur.

Biss key'leri kumanda ile bir defa girdiniz mi, işlem tamamdır.

Temin için google'dan araştırınız.

KOlay gelsin.
  • serkanguzel_ kullanıcısına yanıt
    http://www.hepsiburada.com/liste/next-minix-blackplus-full-hd-mini-uydu-alicisi-usbdivx-iptv-pvr-/productDetails.aspx?productId=evnextminixblackp&categoryId=155057

hocam cvp için teşekkürler,bu cihaz takıldı aklıma bir de ? bunun hakkında bi bilginiz var mı acaba ? 2si arasında karşılaştırma yaparsak neta mı dersiniz yine de ?
  • quote:

http://www.hepsiburada.com/liste/next-minix-blackplus-full-hd-mini-uydu-alicisi-usbdivx-iptv-pvr-/productDetails.aspx?productId=evnextminixblackp&categoryId=155057

hocam cvp için teşekkürler,bu cihaz takıldı aklıma bir de ? bunun hakkında bi bilginiz var mı acaba ? 2si arasında karşılaştırma yaparsak neta mı dersiniz yine de ?

Önerdiğim cihazın yanında, link verdiğiniz cihazın esamesi okunmaz.

anladım hocam,çok teşekkürler yardımın için..
    Hocam bişey daha sorsam ? Hdmı kablo ile bağlamak mı daha sağlıklı olur scart kabloyla bağlamak mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam bişey daha sorsam ? Hdmı kablo ile bağlamak mı daha sağlıklı olur scart kabloyla bağlamak mı ?

TV'nizin çözünürlüğü HD yayınlar almaya uygundur. Dolayısı ile HDMI kablo ile bağlantı yapmalısınız.

Kolay gelsin.
    Çok teşekkürler hocam

• quote:

selam
    hdmi kablo cıhaz ile beraber veriliyor

http://www.sanalpazar.com/Neta-6400-Hd-Uydu-Alici-Altin-Uclu-Hdmi-Kablo-Hediye__isp8266506
  • fatihmc kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam 3-5 güne siparişi vercem inş..

• Yıl olmuş 2014 tv hd ama scartlamı bağlasam.
    Serkan bey ürün öneriyor öbürü çakmayı soruyor.
    Allahım sana geliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • orphanage O kullanıcısına yanıt
    ayda yılda bi tv izleyen biri olarak uydu alıcısı nedir ne değildir bağlantısı nasıl olur olmaz kabloların özelliği falan bilmediğim için dalga geçmen iyi oldu sanırım :) yazık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanguzel_

quote:

arkadaşlar,tv samsung ue32es5500,verdiğim fiyata bu tv'ye piyasadan alabileceğim en en uygun uydu alıcısı nedir ? bu konuda bilgi sahibi değilim hiç,ondan önerilerinizi bekliyorum.. ayrıca ntvsporun maçlarda kapanmasını istemiyorum,biss özelliği mi ne oluyosa artık işte o da olsun mümkünse.. şunu da belirteyim belki faydası olur,tek çanaktan 2 daireye kablo çekili,yani tek çanak var..

Tek çanak için Neta 6400 HD fazlasıyla yeterli gelir.

TV'niz içinde uygundur.

Biss key'leri kumanda ile bir defa girdiniz mi, işlem tamamdır.

Temin için google'dan araştırınız.

KOlay gelsin.

serkan hocam merhaba...Bu neta uydu alıcısı bana merkezi uydu sisteminde bir sıkıntı çıkarır mı..? ben çatıya en uzak mesafadeyim ve kullandıgım uydu cihazında mesela atv sinyali çok düşük geliyor ve sürekli görüntü donuyor..diger kanallarda sorun yok gibi...

• quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

serkan hocam merhaba...Bu neta uydu alıcısı bana merkezi uydu sisteminde bir sıkıntı çıkarır mı..? ben çatıya en uzak mesafadeyim ve kullandıgım uydu cihazında mesela atv sinyali çok düşük geliyor ve sürekli görüntü donuyor..diger kanallarda sorun yok gibi...

Uydu sisteminden dairenize inen kanalların sinyal seviyesi, alt eşik seviyesinde yada alt eşik seviyesine yakın ise, sorun çıkarabilir. Neta'nın tuner'i, alt eşik seviyesinde gelen frekanslarda, sıkıntılı oluyor genelde...

M tuner 'li klon model Dreambox 800HD yada Dreambox 800HD "SE" cihazın tuner'i alt eşik seviyesinden gelen sinyallarde biraz daha iyidir.

Cihaz edinmeden önce, geçici olarak herhangi bir HD uydu cihazını dairenizden tesisata bağlarsanız, hangi frekanslarda sıkıntı çıkarıyor görme imkanı olur. Yani tesisatınızda hangi frekansların sıkıntılı olduğunu görüp fikir edinirsiniz.

Türksat uydusundaki mevcut frekanslar için ;http://www.flysat.com/satlist.php

Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanguzel_ -- 1 Mayıs 2014; 15:16:24 >

• quote:

ayda yılda bi tv izleyen biri olarak uydu alıcısı nedir ne değildir bağlantısı nasıl olur olmaz kabloların özelliği falan bilmediğim için dalga geçmen iyi oldu sanırım :) yazık.

Ben hiç izlemem ama yandex e sorunca insan biliyorumda kime diyorum.

he tamam,bak dünya dönüyor..
  • quote:

he tamam,bak dünya dönüyor..

Yenimi anladın dinciler gibi.

Anlayalı çok oldu da gördüğün üzere anlatamıyorum hala..

• quote:

Anlayalı çok oldu da gördüğün üzere anlatamıyorum hala..

Ne içiyorsun sen ya, dünyadan bahseden sensin küçüklükten kalma bir eziklikmi bu yasadigin.
    Dandik ürün alacak biri ile muhatab oluyorum ya salaklık bende.:-)
    Benimle dreambox vu+ gibi ürünleri olanlar muhatab olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orphanage -- 22 Mayıs 2014; 18:35:46 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Diyorum ya anlatamadım işte,hadi sen onlarla muhattap ol,hadi..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.