Şimdi Ara

Çin'de League of Legends Okulu Açıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•    Tüm dünyada popülerliğini günden güne arttıran League of Legends için sonunda bu da oldu. Çin'de League of Legends dersleri vermek adına bir okul açıldı. 

Şangay'da bulunan Songjiang Üniversitesi'nde kurulan mini binanın derslikleri ve kafeteryası bile bulunuyor. Ancak okulun dersliklerini Alienware bilgisayarlar ve Razer ekipmanlar süslüyor.

Belirtilenlere göre okuldaki derslerde takım oyununun güçlendirilmesi ve yeni taktiklerin bulunması adına çalışmalar ve bire bir öğretimler yapılıyor. Bahsi geçen LoL okulunun, öğretim yapmaları adına profesyonel eSpor oyuncularıyla anlaşma sağlayacağı belirtiliyor.

• Saçmalık ve daniskasıdır.
    Eksileri görelim

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Çin gibi bir ülke e-sport oyuncularına destek yapan ve e-sport olayını ciddiye alan bir ülke bunu görmek normal bence..

• Daha düne kadar internet ve oyun yasak olan ülkede bunları görmek nasıl normal oluyor?

• e-spor nedir arkadaş sırf kar hırsına genç bedenlerin yıllarını çalacaklar.Oyunu seviyorsan oyun yapmayı ögret asıl meslek bu ,oyun oynamak değil...

• Sizde de o kadar nüfus/insan olsaydı sizde böyle millete uğraş sağlayacak boş işler yaratırdınız. Başka türlü millet nasıl uyutulacak...
  • sanki hepiniz bilim adamısınız da e-spor u küçümsüyorsunuz
    bugun dota şampiyonası, şampiyonlar ligi kadar izleniyorsa dünyada, demek ki burda da bi yol var ve çin kore gibi akıllı ülkelerde bu kaynakları sizin gibi einstein lar keşfetmeden hakimiyet kurmaya çalışıyor

• Attack Damage and Carry Engineering

• E-sport kadar saçma birşey yok.
    Spor yaparsın vücudun gelişir sağlıklı olursun.
    E-sport yaparsın vücudun çürür.

• PES!!!

Oyun kavramını nerelere getirdiler. Oyun insanı rahatlatmak,oyalamak,eğlendirmek vs. için var. Ama bunlar okulunu açmış :) Bari hoca zorlamasında sınavda kalmasınlar :) Sınavlar nasıl oluyor acaba :D Hocam valla arkadaşın suçu ultiyi geç açtı yoksa alırdık :D

• Esporu boş olarak nitelendirmek nasıl bir geri kafalılık anlamıyorum.
    Futbol da basketbol da oyun, onlar sanki eğlenmekten, vakit geçirmekten mi ibaret?
    Spor sağlıklıdır vücut geliştirir diyen arkadaş aynı zamanda bir o kadar da sakat bıraktığını unutmuş. Profesyonel sporcuların hepsi uzun ve sağlıklı bir hayat yaşamıyor maalesef.
    Satrancın hatta pokerin profesyonellik kapsamında olduğunu da hatırlatayım. Bir işin içinde para+rekabet varsa kaçınılmaz son budur.
  • Çok saçma birşey e spor gibi ve bu saçmalıklar olimpiyatlara girecek neredeyse

• Video game high school olayı bi nevi gerçek olmuş desenize :) bence gereksiz, bi oyuna bu kadar da önem verilmemeli
  • Benim en cok uzylsugum sey spor kavraminin bu kadar dusurulmesi.. Sporun ruhuyla alakasi yokki bir kere hani baska isim koy tamam da e-spor nedir ya adam oldururken nabzin mi yukseliyor nefes alis verisim mi hizlaniyor kaslarin mi yaniyorda spor diyorsun. Kusura bakmayin ama gercekten sacma.
  • oyunun kendisi saçma ne beklersin

• Böyle okul vardı da biz mi okumadık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tecnique

oyunun kendisi saçma ne beklersin

+1
  • BSC Misafiri
    20.04.2014 00:12:11

Satranç diye bir şeyden haberin varmı kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Benim en cok uzylsugum sey spor kavraminin bu kadar dusurulmesi.. Sporun ruhuyla alakasi yokki bir kere hani baska isim koy tamam da e-spor nedir ya adam oldururken nabzin mi yukseliyor nefes alis verisim mi hizlaniyor kaslarin mi yaniyorda spor diyorsun. Kusura bakmayin ama gercekten sacma.

• Tam anlamıyla LOL diyorum başka bir demiyorum ...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.