Şimdi Ara

Accent Blue, i20 yoksa Space Star mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu 3 arabadan bir tanesini sıfır olarak almak istiyoruz. Ailecek kullanılacak (çok büyük araba istemiyorum, yakıt tasarrufu ve konfor da önemli) ve şu ana kadar duyduklarıma bakılırsa herkes " Hyundai Accent Blue " marka ve modelini öneriyor. Siz hangisini önerirsiniz ve önerme sebebiniz nedir? Teşekkürler.

• Accent blue ve i20 baz donanım alacaksaniz sirket otomobili imajını üstünden atamazsiniz. Space star ise bana göre tasarım olarak kaybediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spacestar Japon kalitesi ,donanymynyn di?erlerine göre iyi olmasy benim için.

Ama aile için ufak gelebilir o nedenle Accent Blue bakyn kaç ki?ilik aile acaba?

Birde bunlaryn syfyryna verilecek parayla az yakan aile arabasy alynabilir 2.el.

Mesela Ford B-max ya da Renault Scenic tarzy araçlar olabilir.
  • 50-55 bin lira civarı bütçemiz var diyelim. Otomatik, az yakan, konforlu, estetik hatchback ya da sedan bir araç ne önerebilirsiniz peki?
  • i20'de dizel otomatik yok. Benzinlisi de çok ekonomik sayılmaz. Onu eleyin.

Hyundai'lerin otomatik vitesleri tam otomatik oldugundan 7 lt altına düşmez dizelde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • i30 düşünün 55 bin demişsiniz 57-58 civarı otomatiği alınabilir.
  • bu ara sıfır arabanın sırası değil bence hocam temmuzda idirime gireceklerini düşünüyorum bence beklemekte yarar var
  • Benzinli düz vites alınacaksa i20 1.2 motor ekonomik olarak fabrika verisine göre şehir içi 6.1 litre yakıyor bence gayet güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delgado5445 -- 19 Nisan 2014; 22:28:45 >
  • 3 araçtan sadece accent blue ya kısa süreli yolcu olarak bindim. Ucuz işçilikten başka bir şey göremedim.
  • Sanırım Citroen C3 alacağım. Hem fiyat hem özellik hem de tip bakımından güzel gözüküyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.