Şimdi Ara

Yamaha htr-5830 kumanda sorunu...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir ay önce yamaha anfime optik kablo ile digiturk reciverından baglantı yaptıım ses inanılmaz değişti ama sonra pişman oldum çünkü anfinin kumandasını tanımamaya başladı optik kablo ile baglandıktan sonra şimdi öle bişeyki kumanda üzerinde olan kolonların level ayarı 5 kolonun -20 +10 gibi anfi üzerinde yok sadece kumandada var daha önce başına gelen varmı buralarda sistem tamircisi diye geçinen bi kaç kişi var onlara sordum bişey diyemediler daha önce başına gelen varmı yada beni yönlendirebileceğiniz yerler varmı..?

• sffsdsf kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Yamahanın servis numarası 0212 293 86 88 DTL elektronik bir ara istersen
  • Çok teşekkr ederim çünkü 2000 yılında sistem hastalığı başladı bende ama hayatımda ilk defa başıma geliyor böle bişey...
  • sffsdsf kullanıcısına yanıt
    Rica ederim,yardımcı olabildiysem,inş. probleminiz düzelir.
  • Valla tuzlu olacak gibi duruyor karaköydeki yere götürdüm bıraktım...
    Adam neler çıkarttı çok hunhar kullanmışız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quincy34

Rica ederim,yardımcı olabildiysem,inş. probleminiz düzelir.

baba selam nasıl keyifler moraller ne diycem bu tüneldeki yetkili servisi önermişdinya bana çok memnun teşkkür ederim kaldım şimdi ben sisteme sorround yani küçük kolonların yerine iki tane daha büyük kolon almak isterim büyük derken 180 yada 200 watt 6ohm yada 8 ohm bendeki sorroundlar 80 watt 4 ohm bide bir arkadaş piooneer tweeter vermişdi tek, bu piayasada 110 lira fiyatı geçen iki tane var paketin içinde 100 er watt 2 yada 4 tanede bu tweteer dan koymayı düşünüyorum çünkü iki yollu kırmızı beyaz uçlu kablo ile köprü yapınca fazladan kolon eklersen en azından benim anfiye büyük kule kolonlardan sesi azaltıyordu ama optik kablo ile bağlantı yapınca ses azalama söz konusu olmuyor bana önerebileceğin bi yer varmı böle çift kolon satan twetteeer lar heryerde bulunur ama kolon bulamadım böle telefonu olan sesli görüşebileceğimiz..?
  • Merhaba
    Sağolasın iyidir,sende iyisindir inş.
    Kolon derken çıplak hoparlörmü istiyorsun sendeki tweeterlar gibi.Yoksa normal ahşap hoparlörmü
  • Kabinli, ahşaplı iki tane 200 watt 8 yada 6 ohm 5 tane siyah kolonun kule büyük kolonları gibi yada kule değildehttps://store.donanimhaber.com/57/58/2d/57582D2666C76B449E3C38A9480DC43B.jpg

böle bişey... iki tane lazım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.