Şimdi Ara

Priest Deckleriniz/Stratejileriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
344
Cevap
2
Favori
11.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kullanmakta olduğunuz Priest Deck ve oynanış stillerinizi paylaşarak; gerek güzel bir deck database'i oluşturabilir, gerekse en kullanışlı Priest Deck ve stratejisini yorumlayabiliriz.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Açılışı ben yapayım öyleyse:

Priest Deckleriniz/Stratejileriniz
  • Kendin pişir kendin ye olmuş priest konusu Eğer işe yarar 3-5 kartı gelirse başlamayı düşünüyorum prieste
  • Priest'le oynamak bence keyifli lakin pek rağbet yok gerek forumda, gerekse genel oyuncu kitlesi arasında.

@ALAK_
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • ANDREI kullanıcısına yanıt
    Hocam biraz şansa bağlı bir deck gibi geldi bana, çok tek kart var, memnun musunuz deckten?
  • 4. Turn'e kadar biraz sıkıntı çekebiliyorum düşük seviye minion eksikliğinden ötürü lakin sonrasında board kontrolü sağlıyorum ekseriyetle. Direk hucüm yerine, kontrol üzerine bir deste. Evet, tek kart fazla fakat birbirinin ikamesi kartlarla dengeyi sağlayabiliyorum. Sizin önerilerinizi, fikirlerinizi almak isterim @Bllmrshn
  • ANDREI kullanıcısına yanıt
    Hocam deckinizde velen olduğu için 2. mind blastı, board control için 2. shadow word paini alabilirsiniz, silvermoon ile frostwolfu çıkarabilirsiniz, violet frostwolf combosunu sevemedim bi türlü. violet yerine şu healı damage e çeviren kartı koyabilirsinz, board controlü için harika bir kart gerçekten. Rakibin koyduğu legendary ya da sağlam bufflanmış kartları desteye faceless alarak kopyalayıp shadow word ile öldürebilirsiniz ya da veleni kopyalayıp mind blastlarla bi güzel haşlayabilirsiniz ama biraz zor bu Şahsi fikirlerim bunlar bana da velen geldi 2-3 gün önce velenli priest üstüne biraz düşünmüştüm, tabii fikirlerim yanlış olabilir siz kartlarınıza göre en uygun desteyi yaparsınız kendiniz

• Tam da üzerinde tereddüt ettiğim kartları (Silvermoon, Frostwolf, Violet) saymışsınız. Dediğiniz gibi Violet, Frostwolf combosu pek de etkili olamıyor, oyunun önceliğine göre sıra gelmiyor.

Auchenai Soulpriest'i henüz çıkardım desteden, etkili bir kart lakin ciddi tehdit olduğu için removal'a kurban gidiyor sürekli, verim alamadım.

Velen da hakeza, genellikle bir sonraki Turn'ü göremediğinden; 9. Turn'de Velen + Mindblast'la combo yapıyorum ki 2. mindblast'ı bu yüzden desteye almadım. 10 damage, 9. Turn'de kafadan gidiyor; eğer sonraki el Velen ölmezse +7 daha Velen'la ataktan geliyor ki zaten rakibin canı da Turn itibariyle nispeten düşük oluyor. Yerde de harici bir şeyler varsa, oyun garanti gibi oluyor.

Shadow Word: Pain, Violet yerine; Faceless ise Frostwolf yerine alınabilir. Teşekkür ederim yorumunuz için @Bllmrshn

• quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

4. Turn'e kadar biraz sıkıntı çekebiliyorum düşük seviye minion eksikliğinden ötürü lakin sonrasında board kontrolü sağlıyorum ekseriyetle. Direk hucüm yerine, kontrol üzerine bir deste. Evet, tek kart fazla fakat birbirinin ikamesi kartlarla dengeyi sağlayabiliyorum. Sizin önerilerinizi, fikirlerinizi almak isterim @Bllmrshn

Auchenai + Circle of Healing combosu var mutlaka biliyorsunuzdur, bizzat denemedim ama aggro destelerle oynadığımda, priest bu komboyu yaptığında oldukça geri kalıyordum oyundan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

Tam da üzerinde tereddüt ettiğim kartları (Silvermoon, Frostwolf, Violet) saymışsınız. Dediğiniz gibi Violet, Frostwolf combosu pek de etkili olamıyor, oyunun önceliğine göre sıra gelmiyor.

Auchenai Soulpriest'i henüz çıkardım desteden, etkili bir kart lakin ciddi tehdit olduğu için removal'a kurban gidiyor sürekli, verim alamadım.

Velen da hakeza, genellikle bir sonraki Turn'ü göremediğinden; 9. Turn'de Velen + Mindblast'la combo yapıyorum ki 2. mindblast'ı bu yüzden desteye almadım. 10 damage, 9. Turn'de kafadan gidiyor; eğer sonraki el Velen ölmezse +7 daha Velen'la ataktan geliyor ki zaten rakibin canı da Turn itibariyle nispeten düşük oluyor. Yerde de harici bir şeyler varsa, oyun garanti gibi oluyor.

Shadow Word: Pain, Violet yerine; Faceless ise Frostwolf yerine alınabilir. Teşekkür ederim yorumunuz için @Bllmrshn

Keşke velenli desteler hep rogue la oynasa da thoughtstealdan conceal gelse öbür tur direk otk Aynen velen konusunda haklısınız gerçekten hemen indiriyorlar
    Önemli değil hocam yardımcı olabildiysem ne mutlu, umarım desteniz başarılı olur

• @Lightning Returns;

Kesinlikle çok etkili bir combo, deneyeyim dedim lakin denk gelmiyor kartlar maalesef; şans faktörü iyice öne çıkıyor. Bu combo için hazırladığım deck ile 4 deneme yapmama rağmen; bir kez bile denk getiremeyince vazgeçmiştim.

@Bllmrshn

Rogue'dan çok kart çaldım lakin bir kere bir conceal gelmedi
  • Oyunda yeniyim ama priest destemden asla çıkartmayacağım 3 kart sanırım

2x Divine Spirit
    1x Lightspawn
    bunlar

Müthiş bir uyum var bu kartlar arasında

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Velen bendede var sırf bu yüzden oynamayı planlıyorum .her priest deckinde olmali deduginiz kartlar nelerdir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeeOrAfk

Velen bendede var sırf bu yüzden oynamayı planlıyorum .her priest deckinde olmali deduginiz kartlar nelerdir

priest oynarım velen vardı bozdurdum velen shadowpriest deckine gider genelde 2 circle 2 injured blademaster ile 2 3/5lik heali damage yapan varya o işte onu atıyorum cabal priest wild pyromancer
    bu kartları her desteye atabilirsin circle ve 3/5lik priest ile 4 manada flamestrike keyfi ve 3 manada 4/7lik minyon çıkarabilirsin ayrıca pain ve death ikilisi ile çok can yakarsın priestin düşmanı 4 ataklı kartlardır onun ilacıda crazy alchemist ya da abusive sergeant ya da dark iron dwarf bazı priestlerde double lar ve 2/7lik gurusbashi ile oynar ama pek etkili gelmiyor bana
    istersen AMAZ var o priest oynuyor genelde onun deckine bakabilirsin.

• Bende Priest e yeni başlayanlara güzel bir deck sunayım,video bana aittir.
    http://www.youtube.com/watch?v=Yq6J_Tr6ewk
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrix999

quote:

Orijinalden alıntı: LeeOrAfk

Velen bendede var sırf bu yüzden oynamayı planlıyorum .her priest deckinde olmali deduginiz kartlar nelerdir

priest oynarım velen vardı bozdurdum velen shadowpriest deckine gider genelde 2 circle 2 injured blademaster ile 2 3/5lik heali damage yapan varya o işte onu atıyorum cabal priest wild pyromancer
    bu kartları her desteye atabilirsin circle ve 3/5lik priest ile 4 manada flamestrike keyfi ve 3 manada 4/7lik minyon çıkarabilirsin ayrıca pain ve death ikilisi ile çok can yakarsın priestin düşmanı 4 ataklı kartlardır onun ilacıda crazy alchemist ya da abusive sergeant ya da dark iron dwarf bazı priestlerde double lar ve 2/7lik gurusbashi ile oynar ama pek etkili gelmiyor bana
    istersen AMAZ var o priest oynuyor genelde onun deckine bakabilirsin.

Velen normal prieste de gider ve gidiyor DE edilcek kart kesinlikle değil.

• Pain bence gereksiz bir kart. Priest'in çoğu kartı zaten atağı 3'den düşük olanları temizleyebiliyor. Cabal varsa zaten hiç almayın direk o minyonu yanınıza çekin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: W.Röntgen

Pain bence gereksiz bir kart. Priest'in çoğu kartı zaten atağı 3'den düşük olanları temizleyebiliyor. Cabal varsa zaten hiç almayın direk o minyonu yanınıza çekin.

Hocam bu mesaj ciddi değil diyin bana lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lightning Returns

quote:

Orijinalden alıntı: W.Röntgen

Pain bence gereksiz bir kart. Priest'in çoğu kartı zaten atağı 3'den düşük olanları temizleyebiliyor. Cabal varsa zaten hiç almayın direk o minyonu yanınıza çekin.

Hocam bu mesaj ciddi değil diyin bana lütfen

Bana gereksiz geliyor. Priestin pek çok kartı zaten Pain'i gereksiz yapıyor. Ama Death kartı şu an ki meta için çok uygun bir kart ve iyi bir tercih oluyor genelde. Bence diye belirtmişim zaten ben kullanmıyorum. Deckinize bağlı bir durum.

• Gurubashi Berserker, Sen'jin, Lightwell gibi kartlara 3 manaya instant atan güzel bir kart bence. 2.si fazla olabilir lakin bence 1 tane olması gerekiyor her Priest deckinde.

@W.Röntgen
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.