Şimdi Ara

Bence Dünyada Game Of Thrones`dan Sonraki En İyi Dizi Friends`dir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
1.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İtirazı olan gitsin istediği diziyi izlesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r10semih -- 19 Nisan 2014; 14:19:01 >

• kime göre neye göre. kendi düşünceni insanlara tek gerçek olarak yansıtman hoş değil.
  • Geyik yapıyoruz beyler niye bu kadar takıldınız.

Kesin olan şey baya sağlam dizi.
  • yav he he

bu arada senin geyik anlayışını seveyim.çok güldüm.
  • Tamam.
  • Her hafta bunlardan bir tane çıkıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeter artık sen git.
  • Kime göre , neye göre , nasıl ?
  • He he öyledir

• Arka sokaklar alır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

kime göre neye göre. kendi düşünceni insanlara tek gerçek olarak yansıtman hoş değil.

+1
  • Ok

• yav he he
  • uyuz oluyorum şu konulara tamam kardeşim kendine sakla friends'i çok severim ama diziden soğutursun adamı
  • Yeter lan yeter.Hepinizde sürü psikoloji var,bir tane koyun atladı dağdan diğerleri peşinden gidiyor.

Oraya ben yazmadım mı bence diye ? Benim kendi düşüncemi forumda paylaştım,kimse karışamaz,böyle paylaşımlar yapmaya devam edeceğim.

Hadi şimdi yaylanın.
  • Kişisel düşüncem yav he he
  • Kisiden kisiye değişir.

• quote:

Orijinalden alıntı: r10semih

Yeter lan yeter.Hepinizde sürü psikoloji var,bir tane koyun atladı dağdan diğerleri peşinden gidiyor.

Oraya ben yazmadım mı bence diye ? Benim kendi düşüncemi forumda paylaştım,kimse karışamaz,böyle paylaşımlar yapmaya devam edeceğim.

Hadi şimdi yaylanın.

Birak kardeş bunlar daha ergen.

• Game Of Thrones dan sonra mı? Orta seviye bir uyarlama dizidir game of thrones sen zaman çarkının falan dizisi çıkınca gör.

Açık ara en iyi dizi Friends'dir
  • Millet bu romantik komedilerde ne anlayorsa, two and half men, How are you mother (ya da herneyse) gibi diziler senaryo kurgusu, akyl dolu olmamalaryyla, kli?e olmalaryyla birlikte vasat yapymlardyr ?ahsymca.

Tüm zamanlaryn en iyi dizisi LOST'tur. Lost denince akan sular durur. LOST'u ne GOT ile ne de bu komedi dizileriyle yan yana bile getiremezsiniz.

Bir Prison Break efsanesi vardyr ki, LOST'dan sonra gelir. O da geleni geçeni dörte katlar. Akyl dolu kurguya sahiptir.

Bu ikisinin kalitesini tarty?mam ve her daim ilk 2 de gösteririm. Di?erleri tarty?ylyr.

Edit : hay turkce karakterine bu ne yav konusmaya yeni baslamis bir cocuk gibi hissettim kendimi. Ayiptir turkce karakter kullanamyyoruz yav.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J.Valjean -- 19 Nisan 2014; 23:52:19 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.