Şimdi Ara

Change.org | Kupa Finali Yakın Bir Yerde Olsun!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bir önceki konumda bahsettiğim şikayetimle ilgili change.org'da kampanya başlattım. Destek olursanız sevinirim.
    http://goo.gl/VvZWHe

• kime göre neye göre yakın?

urfa da bu ülkenin bir şehri adı üstünde final maçı zaten bir zahmet eses taraftarı da gelsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 milyon imza toplansa bile maalesef değişen bir şey olmaz. Başımızda bu adamlar olduğu sürece futbolun 1 adım ileri gitmesi imkansız.
  • Saçmalığa bak arkadaş Urfada ne alakaysa.

• quote:

Orijinalden alıntı: hcno

kime göre neye göre yakın?

urfa da bu ülkenin bir şehri adı üstünde final maçı zaten bir zahmet eses taraftarı da gelsin.

yakın tarihte oynandı zaten orada
  • Tff'nin şuan ki yönetimi ve başkanı asla tepkiyle karar değiştirecek tarzda kafaya sahip değiller, aksine tepki gösterilenleri yapmak için gayret ediyorlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: FnL

quote:

yakın tarihte oynandı zaten orada

bu yüzden itiraz edilse daha mantıklı olur.

urfa'ya değil komşu illerinden birine verilse yine itiraz edilecek yakın bir yere verilsin diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Tff'nin şuan ki yönetimi ve başkanı asla tepkiyle karar değiştirecek tarzda kafaya sahip değiller, aksine tepki gösterilenleri yapmak için gayret ediyorlar...

İmam osurursa cemaat ....

İmam ne yapıyor ki cemaati napsın..
  • İzmir. Lütfen. Takımımız yok
  • quote:

Taraftarlara göre yakın tabiki neye göre olacak.Urfa'da ki Gs taraftarları rahatlıkla stadı doldurabilir ancak hayatında ilk defa Eskişehir'i kupa kaldırırken görmek isteyen Eskişehirliler de vardır onlarıda düşünmek gerekiyor.Hafta içi oynanacak bi maçta insanların Eskişehir'den Urfa'ya gitmesi kolay değil.Ha maçı Pazar günü oynatırlar tamam ama öteki türlüsü pek adil olmaz.İzmir'de oynanabilir,Kocaeli olabilir,Ankara olabilir vs vs vs. Gs,Fb,Bjk arasında oynansa pekala Urfa da olur ama Eskişehirliler için haksızlık olur maça gidememe adına
  • quote:

Eskisehir'den Urfa'ya ucak yok. Karayolu ise 1000 kmden fazla.

• quote:

Orijinalden alıntı: ηihat

quote:

o kadar detayını bilemiyorum ama dediğim gibi tek maç sonuçta. ankara'ya gelir oradan uçar en kötü uçakla gelecek olan da.

yakınlığa uzaklığa göre belirlemek saçma geliyor bana o zaman hiç bu şehirlerimizde maç yapılmaması lazım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ηihat

quote:

o kadar detayını bilemiyorum ama dediğim gibi tek maç sonuçta. ankara'ya gelir oradan uçar en kötü uçakla gelecek olan da.

yakınlığa uzaklığa göre belirlemek saçma geliyor bana o zaman hiç bu şehirlerimizde maç yapılmaması lazım.

Bu sehirlerimizde de mac yapilacagi zamanlar gelir (ki yapildi da) ancak simdi degil. Macin yapilacagi sehir secilirken bu gibi durumlari dikkate almak lazim iki takimin taraftarlari icin de zorluk cikarmamasi gerekiyor. Eskisehir taraftarlari ulasim olarak buyuk sıkıntı cekecekler hakli olarak itiraz ediyorlar.

• Bırakın urfalılarda bir maç izlesin bence Hayatlarında kaç kere Galatasaray izledilerki toplsadan 1 ve 2.
  • Yıl olmuş 2014 hala ulaşım diyorlar. Bırakın bu işleri.
  • Mersin Arena güzel bir seçim olabilir bence.
  • Urfa'da Türkiye'nin güzel illerinden biridir, finalin amacı herkesin o futbol takımını görmesi için farklı farklı illlere verilir her zaman. Urfa'da Galatasaray sevgisi ile yanıp tutuşan onlarca genç vardır elbet, onları hiç düşündünüz mü? İl'ine gelen en yıldız oyuncu Sercan Yıldırım olan bir takımında taraftarı izlemek ister diye düşünüyorum hani. Taşkınlıktan uzak, insanların sadece özlem duyduğu takımlarını izlemeleri için yapılmış bir uygulama.

Her şeyin altında bir bit yeniği aramak yersiz.. Sırf TFF yüzünden Urfa'ya falan verilmedi. Ulaşımı kolay, evet kolay çünkü uçak ile gayet kolay bir şekilde gidilebilir. ve de Es-Es tarafını da düşünmek gerekiyor, Galatasaray'dan ziyade onların Urfa'da bir taraftar kitlesi olduğunu düşünmüyorum. Gitme, gelme..
  • Valla final macina gitmek istiyodum ucak bileti otobusten ucuz ve gidis donus 160 tl bunun pasolig arti bileti 250 tl i bulur ve ogrenci oldugjm icin asar beni insallah daha yakin bir yere alirlar maci

• İsim seçimi çok saçma olmuş, kusura bakma ama öyle kampanya olmaz. Biraz açık olun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Androalphus

İsim seçimi çok saçma olmuş, kusura bakma ama öyle kampanya olmaz. Biraz açık olun.

Kusura bakmayın elbet 2 gün içinde resmi yer açıklanacağı için aceleye geldi. 7 Mayıs 2014 tarihi Çarşamba gününe denk geliyor, 14-15 saatlik bir yol dolayısıyla bu da çalışan insanların 2 veya 3 gün izin alması öğrencilerin 2 veya 3 gün okula gidememesi demek olacak. 43 sene sonra Eskişehirliler bu özlemi kupayı alarak gidermek istiyor. Ayrıca zaten birkaç yıl önce Trabzon ile Fenerbahçe arasında oynanan final orada yapılmıştı. Biraz anlayış istiyoruz sadece.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.