Şimdi Ara

e tab 4 google play devredışı sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Önceleri sorun yoktu ama bugünlerde uygulama indirdiğimde kısayolu gelmiyor markete giriyorum devre dışı, etkinleştir yazıyor etkinleştir diyorum oyuna giriyorum çıktığımda ya da herhangi bir bildirim geldiğinde kapanıyor ve tekrar etkinleştirmek için market açılıyor bunu nasıl düzeltebilirim
    Veya bazen uygulama indirdiğimde kuruldu diyor fakat masaüstünde android resmi oluyor tıklıyorum uygulama yüklü değil diyor markete bakıyorum yükle seçeneği geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyyorlamam -- 18 Nisan 2014; 20:03:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: alcoholifed

Önceleri sorun yoktu ama bugünlerde uygulama indirdiğimde kısayolu gelmiyor markete giriyorum devre dışı, etkinleştir yazıyor etkinleştir diyorum oyuna giriyorum çıktığımda ya da herhangi bir bildirim geldiğinde kapanıyor ve tekrar etkinleştirmek için market açılıyor bunu nasıl düzeltebilirim
    Veya bazen uygulama indirdiğimde kuruldu diyor fakat masaüstünde android resmi oluyor tıklıyorum uygulama yüklü değil diyor markete bakıyorum yükle seçeneği geliyor

Yeni bir kullanıcı aç orayı kullan silinmez

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.