Şimdi Ara

BUGÜNN BAYİLERİ DOLAŞTİM FİYATLAR CANİMİ COK SIKTI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
2
Favori
5.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün Cevizlibag da Bayileri bir dolaşayim dedim . FİAT-HONDA-FORD-OPEL Bayilerine tek tek girdim .

Opel Bayisinde Dizel full Corsa 46 Bin istediler .Astra 1.3 Dizel 2013 Model vardi ellerinde Onada 55 biraktilar ama 53 falan alirim zorlasam.

Ford bayisine geçtim ordan ilgilenecek kimse bulamadim hepsi doluydu arkadaslar araç satilmiyor vs diyoruz ama ekmek peynir gibi satiyor adamlar.2014 Fiesta ya 49 bin istediler

2014 Focus Hb de 60 Bin istediler.

Honda zaten fiyatlar ayni full lpg otomatik civic 2014 66 Bin biraktilar.

FİAT BAYİSİ TAM KOMEDİYDİ LİNEA 60 BİN PUNTO 54 BİN BRAVO DU SANRM ODA 65 BİN Dİ HEMEN Uzaklaştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FurkanKizil -- 19 Nisan 2014; 2:36:12 >

• Sacramental kullanıcısına yanıt
    60 BİN yazmislardi 85 kilo 1.78 boy var içine sigamadim daracikdi
  • FurkanKizil kullanıcısına yanıt
    Maşallah,aracın her açıdan maşallahı var.

Acaba bende sağda solda inşallah,maşallah desem bizede koklatırlar mı 3-5 kuruş.

Bizde Range Roverlara binelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millet olarak hiçbir şeye ortak tepki koyamadık gitti, b sinifi araca yüz bin deseler yine satılır herhalde.

• Ford focus trend x 1.6 hb benzinli 2014 manual 50.400 tl fiyat aldım

• Ooo hayalimdeki araba linea. Fiyat fena degilmis civigi hemen satiyorum beyler

• B sınıfı otomobiller 40.000 - 50.000 civarı

C sınıfı otomobiller 60.000 - 100.000 civarı

Bu gidişle 1 kaç sene için de sıfır en düşük otomobil fiyatı 60.000 ve üstü olacak

Ne günlere kaldık ... !!! Yazık çok yazık
  • az önce bende baktım aynı şekilde çok canım sıkıldı üstelik şöyle birşey dikkatimi çekti kasımda fiyatı 32 bin den başlayan arabalar şimdi 40binden başlıyor arkadaş bu arada ne oldu da bunlar 8bin fark koymuş hyundai i30lar aynı şekilde 10bin lira eklenmiş ne oldu neyi kaçırdım ben?
    uzun zamandır araba almayı planlıyorduk hayal olarak kalacak anlaşılan. ne zaman düşer bunların fiyatları bilen var mı?
  • FurkanKizil kullanıcısına yanıt
    Hocam gözünüzü seveyim o kadar da deil. Yeni linea evet biraz daha küçük ama yine de o kadar ufak değil. .Bizde 2013 linea var ben 130 kilo 1.87 adamım ben gayet rahat sığıyorum
  • Sene girmeden alan aldı artık

• Sonra diyorlarki ikinci el neden böyle yükseldi.!
  • Hocam şahsen gidip corsa ve fiesta linea gibi araç alacağıma kia ceed yada hyundai i30 gibi bi araç alırım mis gibi binerim. Ufacık araçlara bi dünya para istiyolar.. İyice azdılar ben anlamıyorum bu nasıl işte..

corsa nedir ki 50 bin tl para istiyolar yahu ??
  • 55.000 tl ye bıraktıkları 2013 astra 1.3 dizeldir, 1.6 değil. 2013 lerde 1.6 dizel yok bildiğim kadarıyla.
  • Almayın hocam zorla mı :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Closer

Hocam şahsen gidip corsa ve fiesta linea gibi araç alacağıma kia ceed yada hyundai i30 gibi bi araç alırım mis gibi binerim. Ufacık araçlara bi dünya para istiyolar.. İyice azdılar ben anlamıyorum bu nasıl işte..

corsa nedir ki 50 bin tl para istiyolar yahu ??

Hocam full paket fiesta bakıyorum bende bu aralar mavi rengi çok hoşuma gidiyor sitesinde titanium paketle 56 küsür fiyat çekiyo. Dalga geçer gibi fiesta ya bu, fiesta :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theycantmeasureheart -- 18 Nisan 2014; 20:05:21 >
  • 40 bine aldığımız fiesta 1.6 powershift 50 bin olmuş ne günlere kaldık daracık araçtır

• araba almak için çok kötü bir zaman, ya da geç kalındı artık...Allah kolaylık versin yeni araç alacaklara...
  • Gec kalindi arkadslar yeni alcaklar paraya kiyacak

• quote:

Orijinalden alıntı: xxkoksalxx

Almayın hocam zorla mı :)

yani. Boş boş sallayıp duruyorlar. Paran yoksa almazsın. Ben de 20.000 liralik araca biniyorum. Ama aglamiyorum. Dediginiz gibi kötü durumda olsaydik o bayiler sinek avliyor olurdu. satiliyor demekki alim gücü var demek ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SonNn_ -- 18 Nisan 2014; 20:13:51 >
  • Normaldir. Herkes qq konusundaki arkadaş gibi hesap kitap yapıyorda alıyor aptal millet ? Hayret bir şey sizde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.