Şimdi Ara

Will Graham vs Hannibal Lecter

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Michael Scofield vs Walter White konusunu bir üst boyuta taşıyalım dedim. Evet dostlar, sizce hangisi daha zeki ?

Edit: Kimse mi izlemiyor Hannibal'ı arkadaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Philosopher -- 18 Nisan 2014; 19:57:15 >

• delilik ile dahilik arasında ikisi arasından seçim yapamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

delilik ile dahilik arasında ikisi arasından seçim yapamıyorum

Sen her yerdesin, aynı anda iki konuya yazabiliyor musun?
    Sana 2 dakika bekleme süresi de işkence gibi geliyordur.

Will Graham empati ustası, Lecter psikolojiyi bildiği için insanları kontrol edebiliyor,kendine çekiyor.

Lecter alır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dizide zaten kapışıyolar adamlar niye ekstradan konu açtın ki
  • Seçmesi zor
  • Hannibal dizi karakterleri arasynda en üst seviyelerde.Kusursuz ve yenilmez biri gibi duruyor ?imdilik.Will Graham yanynda dü?ük kalyr.

1 sezon 10. bölüme kadar böyle göründü en azyndan.
  • tabiki Lecter film serisini izleyenlerin hepsi lecter diyecektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Will Graham zeki birisi fakat Hannibal herşeye önce başladığı için şu an Hannibalın istekleri doğrultusunda ilerliyor herşey. Hannibalı anlayabilecek kapasitede olması, hannibal ile karşılaştırılmasını sağlayamaz. Mükemmel bir hayal gücü olabilir, fakat çoğu konuda Hannibalın yanında ezik kalır. Zaten bu yüzden son bölümde yüzünü eliyle kavraması, onu kendi eseri gibi görmesinden. Will kısaca Hannibal için kusursuz bir silah olabilir.

Mesela olaylar Will açısından; will vs Hannibal olarak görünsede,

Hannibal Açısından; bu böyle değil. Hannibal will i bir rakip gibi görmüyor. Şu an tamamen onu inceliyor. Bİr heykel traş gibi oynuyor.

Kısaca; Böyle bir karşılaştırma söz konusu olamaz, şartlar eşit değil. Will zeki gibi olsada, will bir avcı değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.