Şimdi Ara

Hangi Dizel Araç Sizce

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• markasını bilmemde hdı motordan şaşma derim yakıt ekonomisi ve sağlamlık olarak üstüne yok...
  • Yakıt odaklı ise HDİ ile Dci motorlu olduğu için Megane ile 308 derim.

Ben olsam Bravo alırdım o başka bir olay.

İlla fransız aracı alınacaksa megane dizelde mantıklı.

Neden mantıklı derseniz? :Diğerlerine göre donanım olarak biraz daha üst seviyesi alınabiliyor hem de parçası Pug 308'e göre daha uygun.

Piyasası 308'den hızlı.

Bravo 2.eli diğerleri kadar yok.Yakıtı diğerlerinden çok farklı değil ama biraz fazladır ama öyle çok da koymaz adama derim.

Konfor olarak hepsi aynı denebilir benim için.

Malzeme kalitesi ben Bravo derim.

Otomatik alacaksanız öncelik her aracı bir deneyin genelde yarı otomatik şanzımanı sevmeniz önemli.
  • Ilk ilan guzel bence gri 308. Hatta makyajlisi cok cirkin yahu. Dedigim kasa daha guzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiat bravo fiyati olarak en uygunlardan birisi ancak ikinci eli cok duragan bu linkini verdigim arac bayadir satilik ne zormus arac almak :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • riprap R kullanıcısına yanıt
    ikinci el almak zordur maalesef. ben de onun için bravo almıştım sıfır. tavsiye ederim. güzel arabadır. malzeme kalitesi sağlamlığı sorunsuz. ikinci elde yavaş gidişi fiat konusundaki önyargıdan. emin olun aynı aracın sadece amblemine VW yazın, hiç bir şeyini değiştirmeden fiyatı ikiye katlanır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.