Şimdi Ara

TTNet hız problemi ve hizmet sorunsalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir aydır hız problemim var download hızım 350KB civarında altyapı vs çalışmaları vardır diye bekledim yine düzelmedi. normalde Sn de 3MB download yapabiliyorum. neyse üşenmedim ttneti aradım öncesinde de deneme amaçlı bir download yaptım ve tt un sayfasından hız testi yaptım çıkan sonuç aşağıda. buraya kadar anlaşılabilir de teknik servis hizmeti diye konuştuğum bayan internetten zerre anlamayan biri. önce kontrol ettim hızınız maximumda dedi. 1 aydır internet hızım 350kb civarı dedim. mümkün değil o mb tır dedi. neeey ne mb tı dedim. hızınız testte ne çıkıyor dedi 3,08 mpbs dedim tamam işte 3mb tır dedi. yaw ben hızım kesilmeden önce 3mb download yapıyordum dedim mümkün değil dedi taş çatlasa 2mb olur dedi ablacım şimdi download yaptım 350 kb ile iniyor dedim adil kotayı aşmışsın dedi. ben daha önce de aşmıştım o zaman da 3 mb la sınırlıyorsunuz ben de 3mb ile indiriyordum dedim olamaz öyşe şey dedi. şimdi farkettim dedim (ss ta kırmızı dikdörtgen alanı gördüm) sizin sayfanızda da 384kb yazıyor benim dediğimin aynısı dedim. ben not düşeyim servisten arkadaşlar kontrol etsin dedi kapattık. bunları asgari ücretle çalıştıralım diye sokaktan mı topluyorlar nedir. ben şu derdimi bir hintliye anlatsam anlardı. 1mpbs nin ne demek olduğunu bilmeyen birini teknik yardım telefonuna vermişler.

TTNet hız problemi ve hizmet sorunsalı

• Başka internet sağlayıcı varsa ona geç boşver o ttnetle uğraşmana değmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • süresi bitince düşünüyorum temmuza kadar anlaşmamız var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.