Şimdi Ara

chevrolet cruze (2009) önerir misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • aracın hangi paket olduğunu araştırıp son fiyatı alırsanız daha bilinçli yaklaşmış olursunuz.
    cruze için güzel opsiyonlar mevcut.
  • 124 ps'lik motor yoksa asla önermem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alma hocam 5 senelik araba jantlara baksana.alsan alınmaz satsan satılmaz başına bela mi ediceksin 5 bin koy fluence otomatik vites al

• quote:

Orijinalden alıntı: shintai

124 ps'lik motor yoksa asla önermem.

neden hocam 110 bg bu da ?

jantların nesi var hocam? @mlkgnc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F31FE8CB4 -- 18 Nisan 2014; 17:41:59 >
  • kaliteli araçtır. aynı fiyat sekmentindeki rakiplerinde daha kaliteli bir iç mekanı döşemeleri konforu var fakat yakıtı da fazladır
    şehir içi 10 litrenin altına kolay kolay düşmez (bu arada araç bundan sonra opel bünyesinde servise girecek. chevrolet türkiyeden çekildi)
  • Eski motora sahip olan modelden satın alanlar çok mutsuz oldu. Aşırı tüketim ve performans düşüklüğu olduğu için.

124'lük motorla bu iki konuyu makul ölçüde düzelttiler.

Onun için 124'lük motor+LPG olan modelleri tercih edin illa ki Cruze alacaksanız. Sonra üzülmeyin.

• hocam istediğinizi alabilirsiniz ben sadece fikrimi söyledim burdan mobil den baktığımda jantlar plastik görünüyor hem 2009 model hem 80 binde hem piyasadan çekilmiş çok can sıkar alicaksaniz şimdiden hayırlı olsun

• şahsen ben chevrolete bu dakikadan sonra asla para vermem bu araç hantal bir araç yakıt tüketimi belli şehir içi 9 altına düşmezsınız .

• Bu araba en baz model arka camlar bile otomatik degil.
    2000 tl uzerine 2011 124 hp Hatchback hiz sabitleyici alasim jant otomatik klima far yagmur sensoru vb ozelliklere sahip 40000 km olmamis Lt plus paket alinabiliyorken bu araci almak yersiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feldmaresal

Araç bu arkadaşlar, önerir misiniz?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-cruzeeeee..hatasizzzz....boyasiizzzz-sahibinden-160401138/detay

Bu araç BAZ versiyon. Diğer Cruze'lar arasında fark var. 30-32.000 Aralığında 2010 model bir sürü Cruze varken bu alınmaz.

2009 Ağustos/eyiül/ekim gibi baz modeller 109bg lik olarak gelmişti. Araç 109bg olma ihtimalide var.

Kısacası; Baz versiyon Cruze alınmaz...

• Wwtc edition plus bakın.

• 2012 yılında bundan çok daha dolu 124lüğünü 37ye aldık. Fiyat çok bence. Lpgsiz olması bence avantaj isterseniz siz taktırırsınız.
  • Adam ful demis teneke jant var arabada Sallayan sallayana iyimi. Bende diyorum 124luk degilse alinmaz

• Hocam 110 hp olanlarda tüketim fazla, performans yetersiz diye duydum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Logitéch

Hocam 110 hp olanlarda tüketim fazla, performans yetersiz diye duydum.

110bg diye bir versiyon yok.

113/124/117 bg
  • quote:

Eski motora sahip olan modelden satın alanlar çok mutsuz oldu. Aşırı tüketim ve performans düşüklüğu olduğu için.

Onun için 124'lük motor+LPG olan modelleri tercih edin illa ki Cruze alacaksanız. Sonra üzülmeyin.

Hocam peki 2012 model 1.6 124 bg olanını önerir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feldmaresal

quote:

Eski motora sahip olan modelden satın alanlar çok mutsuz oldu. Aşırı tüketim ve performans düşüklüğu olduğu için.

Hocam peki 2012 model 1.6 124 bg olanını önerir misiniz?

Aşırı bir beklentin yoksa yeterlidir.

• Yol bilgisayarı bile yok araçta. Boş artı boş. Ayrıca o kemeri arkadan geçirenleri görünce ilanı hemen kapatırım. Gerginin anasını ağlatıyorlar. Fiyatıda yüksekmiş. Kısaca alınmaz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.