Şimdi Ara

Hakkınızı helal edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
1.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gelecek sezona kadar yazmayi dusunmuyorum. Ancak gelecek sezondan sonra da bolume geri doner miyim bilemiyorum. Bu yuzden 5 senedir aktif olarak yazdigim bolumun uyelerinden helallik almak aklima dustu.

Baskalarinin fikirlerini bazen tasavvur edemedigimizden bazen de empati yapamadigimizdan tahammul edemedik. Normalde belki de reel hayatimizda samimi dost olacagimiz birilerini bazen fanatizme bazen de siyasete bulandigimizdan fark edemedik. Kaybettik, bu bolumde cok degerli isimleri kaybettik.

Bizim ufakliklarin şaşalı donemimizde yaptigi trollukler, bu donemimizde bize trolluk olarak geri donecektir. Kibrin ve kinin ahenkli dansina dalmisiz, gozlerimizi alamiyoruz. Sevginin olmadigi yerde muhabbeti de kuramadik.

Butun bunlarin icinde benim de Cok hatalarim olmustur, daha fazla olmasin diye simdilik hoscakalin arkadaslar. Hakkinizi helal edin, selam ile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• iyi gün taraftarı
  • Arkadaş şu forumu zamanında benim kadar önemseyen yoktu. Yazılanlar dolayısıyla 2-3 kere forumu bırakma teşebbüsüm olmuştu. Şimdi düşünüyorum da ne kadar boş işlermiş
    Takmayın kardeşim, forumu hayatınızın önemli parçalarından biri haline getirmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: black winter

iyi gün taraftarı

• 2010-2011 Gs taraftar modeli geri döndü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Torquoise

Gelecek sezona kadar yazmayi dusunmuyorum. Ancak gelecek sezondan sonra da bolume geri doner miyim bilemiyorum. Bu yuzden 5 senedir aktif olarak yazdigim bolumun uyelerinden helallik almak aklima dustu.

Baskalarinin fikirlerini bazen tasavvur edemedigimizden bazen de empati yapamadigimizdan tahammul edemedik. Normalde belki de reel hayatimizda samimi dost olacagimiz birilerini bazen fanatizme bazen de siyasete bulandigimizdan fark edemedik. Kaybettik, bu bolumde cok degerli isimleri kaybettik.

Bizim ufakliklarin şaşalı donemimizde yaptigi trollukler, bu donemimizde bize trolluk olarak geri donecektir. Kibrin ve kinin ahenkli dansina dalmisiz, gozlerimizi alamiyoruz. Sevginin olmadigi yerde muhabbeti de kuramadik.

Butun bunlarin icinde benim de Cok hatalarim olmustur, daha fazla olmasin diye simdilik hoscakalin arkadaslar. Hakkinizi helal edin, selam ile.

her ne kadar fikirlerimiz uyuşmasa da , helal olsun dostum geri gelirsin umarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

2010-2011 Gs taraftar modeli geri döndü

Dünyadaki taraftarlarin coğu öyle. Bugün City, PSG ve Chealse gibi takimlarin taraftar sayisi dünyada ilk10da yer aliyor. 10 sene önce bu takimlarin hangisi ilk10daydi. Turkiyedeki diğer takim taraftarlarida ayni.

Konuyu acan arkadasin Galatasaray taraftari olduğuna inanmiyorum. Sürekli bjkyi öven mesajlarini gördüm.
  • güle güle
  • quote:

Orijinalden alıntı: P3

quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

2010-2011 Gs taraftar modeli geri döndü

Dünyadaki taraftarlarin coğu öyle. Bugün City, PSG ve Chealse gibi takimlarin taraftar sayisi dünyada ilk10da yer aliyor. 10 sene önce bu takimlarin hangisi ilk10daydi. Turkiyedeki diğer takim taraftarlarida ayni.

Konuyu acan arkadasin Galatasaray taraftari olduğuna inanmiyorum. Sürekli bjkyi öven mesajlarini gördüm.

Seninkileri de görürüz umarım ilerde.

Güle güle. Takma kafana herkes gelip geçici troller gelir gider sen sinir olduğunla kalırsın.

• Sevimli görünmek için Gs taraftarlarını küçük düşürmeye çalışan mesajları çoktu.
  • İnan bana burayı kafana takmaya bile değmez. Sallamayacaksın kimseyi ve keyfine bakacaksın.

• Seviye çok düştü malesef. Zaten artık futbol takip edenler serseri, körü körüne fanatik ve düşünsel olarak düşük insan profile sahip. İyi yapmışsın kardeşim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: black winter

iyi gün taraftarı

• Pek takmayacaksın düşünceni yaz çık bence ben çoğu kişinin yazdığını okumuyorum bile takip ettiğim belli başlı kişiler var onların yazılarını okuyorum isim vermem burada.

Çoğunluk BJK bölümü azda olsa FB ve GS bölümlerinden yazdıklarını okuduklarım var sende bunu yap.

En önemli noktada yazmıyoruz diye bize iyi gün taraftarı lakabı verecekler kendi çaplarında eğlenlemeri en iyisi bölüm onların olsun herkes kendinin ne olduğunu biliyor.
  • Forum konusunda en iyi davrananlar De-Niro ile Hellmarch adamlar gerektiğinde gırgır gerektiğinde de çaaat diye ne söylenmesi gerekiyorsa söylüyorlardı. Hea aldıkları cezalar buradan Ay'a yol olur o ayrı mesele.

• Helal olsun hocam, bölümde adam akıllı yazanlardan biriydin umarım en kısa zamanda döner tekrar yazmaya devam edersin..

Bazı arkadaşlar takımın başarılı veya başarısız olmasıyla alakasını kurmaya çalışmışlar, bu arkadaşı az çok tanıyan varsa yanlış yerden bakıp yorumluyor...
  • kimler aynı şekil yazıp gitmedi ki mizuhara mı iarda mı hepsi sonunda geri döndü sende dönersin merak etme transfer sezonu açılınca burdasın
  • Yok böyle bir şey arkadaş

Tamam, burada birbirimizle çatışmaya girip, laf dalaşında bulunuyoruz. Hatta birbirimizden nefret ediyoruz, yeri geliyor küfür ediyoruz ama bu kadar da namus meselesi yapmanın alemi yok.
    Futbolu bu kadar hayatınıza endekslemeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red John

Pek takmayacaksın düşünceni yaz çık bence ben çoğu kişinin yazdığını okumuyorum bile takip ettiğim belli başlı kişiler var onların yazılarını okuyorum isim vermem burada.

Çoğunluk BJK bölümü azda olsa FB ve GS bölümlerinden yazdıklarını okuduklarım var sende bunu yap.

En önemli noktada yazmıyoruz diye bize iyi gün taraftarı lakabı verecekler kendi çaplarında eğlenlemeri en iyisi bölüm onların olsun herkes kendinin ne olduğunu biliyor.

Sen en cok beni takip ediyorsun dh takip kasar vaf bende profilimd kim bakmis mesajimda kim durmus anlasiliyor

• Abi bizler çok sosyal insanlar değiliz . Başka gidecek yerimiz yok . Geri gelecektir .
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.