Şimdi Ara

Pejo 308 vs Citroen C4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2010 model Pejo 207 sahibiyim. Bunu satip yerine sifir arac almak istiyorum.

2013 modelleri ile kiyaslamanizi ve size gore avantajli yonlerini belirtmenizi rica ediyorum.

Ek olarak, " Bence c4 al " tarzi bir fikir belirtmektense , " bence c4 al cunku x,y " seklinde objektif sebepler verirseniz memnun olurum : )

• al birini vur ötekine 2side fransız çünkü fransız demek düşük kalite demek.
  • karşılaştıracak çok bişey yok aslında.
    hangisinin görünüşü, iç tasarımı hoşunuza gidiyorsa onu alın derim.

ben olsam aslanı tercih ederdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K0rkunc

al birini vur ötekine 2side fransız çünkü fransız demek düşük kalite demek.

araba demeye bin şahit ister, heryeri dökülüyor.

sabah işe geliyorum motoru arıza yapıyor. öğle arası hemen yaptırıp geliyorum, akşam eve giderken triger kayışı kopuyor. ertesi gün sabah baskı balatası bitiyor, öğleden sonra şanzuman dağıtıyor. sonraki gün vs. vs. devam ediyor.

değiştirmediğim parçası kalmadı, bütün parçaları sıfır taktığım için sahibinden.com a '' satılık sıfır araç '' diye ilan koydum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mur@t_fb

quote:

sabah işe geliyorum motoru arıza yapıyor. öğle arası hemen yaptırıp geliyorum, akşam eve giderken triger kayışı kopuyor. ertesi gün sabah baskı balatası bitiyor, öğleden sonra şanzuman dağıtıyor. sonraki gün vs. vs. devam ediyor.

değiştirmediğim parçası kalmadı, bütün parçaları sıfır taktığım için sahibinden.com a '' satılık sıfır araç '' diye ilan koydum

+1

Fransız derttir.

• Çok fazla bilgim yok ancak bu iki markadan çok şikayet geliyor söylemek istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomassee

quote:

Orijinalden alıntı: mur@t_fb

quote:

+1

Fransız derttir.

+1

tabi ya bende her sabah kalkıyorum yağmur yağmışsa arabanın rengi akıyor camlar su sızdırıyor yolda giderken teker çıkıyor her gün motor yaptırıyorum kapısı kapanmıyor camı açılmıyor arka koltuklar gıcırdıyor araç günde 15 litre yağ yakıyor balatalar 3 gün dayanmıyor...... felaket bu fransızlar sakın bulaşma...

ha ben mi c4 picasso kullanıyorum bi öncekide c4 dü yenisi bi sonra kide yeni gelecek olan citroen cactus olacak ama asla fransız almam

• Benim arabayı her sabah otoparkta dökülmüş olarak buluyorum.Neyseki artık yanımda full alyan-torx takımı taşıyorum.En çok bagaj kapağı uğraştırıyor, vidalar içten çünki . Sabah 30 dk erken kalkıp arabayı bi toplamam gerekiyor ama napalım işte Fransız aldık çekecez ....
  • hocam yaptığım ironiden sonra kusura bakmayın yazayım 2 satır... bi markayı karalayan insanlara kulak asmayın ki sorsan ömründe karaladığı aracın koltuğuna oturmamıştır hatta alacak parası bile yoktur...

bu 2 araç arasında ben olsam ki citroen kullanıyorum (c4 picasso) yeni 308 derim ki yılın otomobili seçilmiş... ve yeni bi yapı.. c4 yakın zamanda ya makyajlanır..

ama çok belirgin bi fark aramayın 2 araç arasında sadece fiyat farkı vardır.. ama zaten hdı kullanmışsınız sanırım ki ne derece ekonomik ve sağlam olduğunu anlatmayım..

örneğin ben 5008 le picasso arasında çok gidip gelerek zorda olsa c4 picasso yu seçtim... hiçte pişman değilim çok çok memnunum... yakıtı özellikle dev gibi cüssesiyle ve 2 tona yakın ağırlığı ile 100km ortalaması 5 litrenin altında...
  • Fransız arabalarına kötü diyenler arabadan gıdım anlamıyor.

• Pecon mu var allah baska dert vermesin.
    Citroende ayni mokun laciverti gidin alman alin japon alin

• quote:

Orijinalden alıntı: weba

Benim arabayı her sabah otoparkta dökülmüş olarak buluyorum.Neyseki artık yanımda full alyan-torx takımı taşıyorum.En çok bagaj kapağı uğraştırıyor, vidalar içten çünki . Sabah 30 dk erken kalkıp arabayı bi toplamam gerekiyor ama napalım işte Fransız aldık çekecez ....

• quote:

Orijinalden alıntı: Mephalay

Selamlar,

2010 model Pejo 207 sahibiyim. Bunu satip yerine sifir arac almak istiyorum.

2013 modelleri ile kiyaslamanizi ve size gore avantajli yonlerini belirtmenizi rica ediyorum.

Ek olarak, " Bence c4 al " tarzi bir fikir belirtmektense , " bence c4 al cunku x,y " seklinde objektif sebepler verirseniz memnun olurum : )

2 sinide çok iyi bilirim öncelikle kötü diyenlere kulak asmayın. Ben sürüş dinamiği olarak 308 i daha çok seviyorum bana biraz daha stabil geliyor. Ancak yeni kasa olacaksa 308 değil ise c4 alırdım.

• Ayrıca geçiniz artık fransız Araçları kötüdür demeyi, komik geliyor bana.

• Fransızlar kötü ve sorunlu araç olsaydı büyük kiralama firmaları filolarına sokmazlardı. Ben C4 diyorum. Güncel 308'e göre iç ve dış dizayn bakımından daha elit duruyor. 308 ise alman otomobillerinin kötü bir taklidi bence.
  • Fransız alma.. Geçen yolda 2014 clio 4 ile gidiyorum ne olduğunu anlamadım arabadan ses gelmeye başladı. Bir baktım ön kaput fırlamış, arkadaki arabaya çarpmış. Polis falan geldi sonra. Birde bazen aracı 2 ye takınca geri vitese, geriye takınca 5. vitese geçiyor. Hiç tavsiye etmem fransız arabalarını
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feldmaresal

Fransız alma.. Geçen yolda 2014 clio 4 ile gidiyorum ne olduğunu anlamadım arabadan ses gelmeye başladı. Bir baktım ön kaput fırlamış, arkadaki arabaya çarpmış. Polis falan geldi sonra. Birde bazen aracı 2 ye takınca geri vitese, geriye takınca 5. vitese geçiyor. Hiç tavsiye etmem fransız arabalarını

fransız araçlarının bu vites olayları kronik sorunudur.

otomatik viteslisi bile 5le kalkış yapıp, hızlandıkça vites düşürüyor. hatta durmaya yakın geri vitese geçiyor ( motor freni dedikleri bu sanırım)
  • 2013 için c4, 2014 için kesinlikle 308 derim. ancak 308 allure olmalı. c4 dinamic +plus yeterli. c4 otomatik. 308 manuel tercihleri için belirleyici olabilir.

Fransız ve otomatik ile ilgili yazılan olumsuz yorumlara kulak asmayın. ben manuelde daha fazla sarsıyorum aracımı.
  • C4 kullanıyoruz gayet güzel araç.Ama ben 308 i çok beğeniyorum 308 derim.
  • Hangisini beğendiysen onu al temelde neredeyse aynılar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.